DJ la nunta

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
User avatar
linacika
Posts: 152
Joined: 17 Aug 2012, 05:16

Re: DJ la nunta

Post by linacika »

DJ Jarcov - a fost la nunta mea ... 068071482 Noi am ramas super multumiti .. un tinar serios ..care a ascultat atent toate dorintele noastre si a facut un mix de zile mari ...
a fost punctual ..si nea incintat cu lumini si atmosfera de disco ...


Rodicuta
Posts: 5
Joined: 04 Jul 2013, 11:35

Re: DJ la nunta

Post by Rodicuta »

linacika wrote:DJ Jarcov - a fost la nunta mea ... 068071482 Noi am ramas super multumiti .. un tinar serios ..care a ascultat atent toate dorintele noastre si a facut un mix de zile mari ...
a fost punctual ..si nea incintat cu lumini si atmosfera de disco ...
Linacika iti multumesc mult pentru informatie!!! Cit va costat si pe cite ore lati luat?


User avatar
linacika
Posts: 152
Joined: 17 Aug 2012, 05:16

Re: DJ la nunta

Post by linacika »

asta depinde de multe ..de lumini/ fara .. daca e doar el sau mai este band ... daca e pe ore sau pe toata ceremonia .. suna intilnestete .. cred ca e cu 50 euro mai ieftin decit Sunny fish ..desi ei sunt priteni foarte buni ..la discutii cu noi au venit impreuna ...


Sweety
Posts: 79
Joined: 04 Jul 2013, 15:15

Re: DJ la nunta

Post by Sweety »

La noi a făcut cheful Sunny Fish - foarte bravo! A ținut cont și de preferințele noastre, s-a uitat și după situație. Nunta a durat pînă după orele 4 și foarte mulți au stat pînă la urmă! (mai ales că nici masă mare n-am făcut)
Recomand! Nu veți regreta!


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: DJ la nunta

Post by maryLand »

Si eu am fost duminica la o petrecere unde DJSunny Fish a fost orchestra...
mi-a placut mult ca a tinut cont de preferintele gazdelor, a pus si cintece la comanda..a fost foarte receptiv, bine imbracat, cu un comportament adecvat.

Bravo lui..cu siguranta l-as recomanda ;)


Image
User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: DJ la nunta

Post by catiushka »

Dupa cele citite aici, mai ales cuvintele Rodinka-i :oops: am ales si eu DJ la nunta (pentru anul viitor) dar parca am unele retineri caci unii cunoscuti imi zic ca e aiurea cu Dj bla bla, insa cind citesc forumul ma incurajez si imi zic ca am facut alegerea corecta
deci imi trece prin cap sa combin DJ cu un/o interpreta macar pe vreo 4 ore de aceea va scriu poate stii voi pe cineva, sau imi recomandati pe cineva ??
va multumesc si sper sa gasesc o iesire din situatie :roll:


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: DJ la nunta

Post by RoDiNkA »

catiushka wrote:Dupa cele citite aici, mai ales cuvintele Rodinka-i :oops: am ales si eu DJ la nunta (pentru anul viitor) dar parca am unele retineri caci unii cunoscuti imi zic ca e aiurea cu Dj bla bla, insa cind citesc forumul ma incurajez si imi zic ca am facut alegerea corecta
deci imi trece prin cap sa combin DJ cu un/o interpreta macar pe vreo 4 ore de aceea va scriu poate stii voi pe cineva, sau imi recomandati pe cineva ??
va multumesc si sper sa gasesc o iesire din situatie :roll:
Multumesc, Catiushka, m-ai emotionat :oops:
Stii bine (daca ai gasit toate mesajele mele in forum ce tine de tema data, nu doar mesajele postate in aceasta rubrica) ca pot spune foaaaaarte multe la acest capitol :lol:
Ce vreau sa spun acum, este sugerarea de a urma exact dorintelor TALE, sa stii exact ce anume iti doresti, cum ai vrea sa fie, cine sa fie la nunta ta, incearca sa vizualizezi nunta ta de vis si.....sa iti urmezi visul! Fara a asculta absolut pe nimeni! E nunta ta, e sarbatoarea voastra cu VS, principalul e sa stiti ce va doriti voi DOI si sa realizati sarbatoarea voastra astfel cum o doriti voi, dar nu altii!!! ;) Cu incredere - inainte!!! Bafta mare, mare!!!


Image
User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: DJ la nunta

Post by catiushka »

Multumesc, Catiushka, m-ai emotionat :oops:
Stii bine (daca ai gasit toate mesajele mele in forum ce tine de tema data, nu doar mesajele postate in aceasta rubrica) ca pot spune foaaaaarte multe la acest capitol :lol:
Ce vreau sa spun acum, este sugerarea de a urma exact dorintelor TALE, sa stii exact ce anume iti doresti, cum ai vrea sa fie, cine sa fie la nunta ta, incearca sa vizualizezi nunta ta de vis si.....sa iti urmezi visul! Fara a asculta absolut pe nimeni! E nunta ta, e sarbatoarea voastra cu VS, principalul e sa stiti ce va doriti voi DOI si sa realizati sarbatoarea voastra astfel cum o doriti voi, dar nu altii!!! ;) Cu incredere - inainte!!! Bafta mare, mare!!!
mi-am imaginat de mii de ori, in fiece zi visez cum o sa fie si mereu ma trezesc cu zimbetul pe buze, o sa ne staruim sa fie si in realitate la fel ca in imaginatia noastra (care de multe ori e cam bogata :lol: )
asta si facem mergem dupa intuitie
am avut eu un caz in viata mea si de atunci imi ascult intuitia :)
merci mult


kristiknelu
Posts: 32
Joined: 07 Feb 2013, 13:01

Re: DJ la nunta

Post by kristiknelu »

Scumpele mele, la noi a fost Sunny Fish si dak sicer am ramas cu un gust amar :( totul a fost super pina la momentul cind a trebuit sa dansam primul dans.. noi aveam emotii mari dar neam adunat toate puterile si increderea si am ieshit sa dansam. Am dansat tango si din cauza ca era pre lunga melodia, coregrafii neau dat versiunea scurtata si noi iam trimiso lui Sunny Fish. si ce credeti? el a incurcat melodiile!!! nea pus versiunea originala si la jumatate de dans a trbuit sa ne oprim, sa mergem la el si sai zicem sa puna piesa care noi iam trimiso... el in playlist avea 5 melodii cu acelashi nume :( .... foarte urit a ieshit.. noi si asha eram emotionati, iar dinto parte a arata ca noi am greshit... mai pe scurt: fiti atente fetelor si confirmati de o mie de ori toate detaliile

PS noi totusi am dansat tangoul si a fost extraordinar de frumos si toate astea datorita coregrafilor noshtri scumpi, un mare mare multzumesc pentru rabdare, profesionalism si multa energie pozitiva!!! cine vrea detalii imi poate scrie in privat.


viorela
Posts: 178
Joined: 22 Nov 2012, 20:31
Location: Chisinau

Re: DJ la nunta

Post by viorela »

Noi am avut Dj la nunta si ne-a placut tare mult! Recomand! Vorbisem cu Roman Hlybov,dar el era in concediu si a fost baiatul din echipa sa,sincer a fost veselie si voie buna!


Post Reply