Pantofii de mireasă

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Pantofii de mireasa

Post by Katina »

eu la sigur ca daca nu sunt comode nici nu le incalt ,cand eram la colegiu mereu pe tocuri acuma numai cu balerini si cand dau sa incalt tocuri la vreo serbare ii dezastru mult nu rezist ,de aia cred ca voi opta doar pt balerini de la inceput poate tocuri doar pt poze atat .... Image


charnelle
Posts: 306
Joined: 02 Sep 2010, 23:00
Location: Franta

Re: Pantofii de mireasa

Post by charnelle »

Vand pantofii mei de mireasa, au fost comozi, tocul nu e foarte subtire, sunt de piele inauntru, si satin in exterior. sunt in stare buna, am si cutia foarte frumoasa a lors, cumparati din SUA. Marimea 40:
http://www.advantagebridal.com/diane-ly ... shoes.html

le vand cu 100$


User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Pantofii de mireasa

Post by heliga »

iata si pantofiorii mei Image Image


Image
Image
catalina
Posts: 274
Joined: 27 Jul 2011, 23:00
Location: chisinau

Re: Pantofii de mireasa

Post by catalina »

heliga,seamana ft mult cu ai mei!sper sa fie comozi si sa dansezi toata noaptea!frumosi pantofiori,ca de Cenusareasa!


User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Pantofii de mireasa

Post by heliga »

mersi Catalina! sunt foarte comozi sunt din material satin nu sunt sigura daca asa se numeste materialul Image si inauntru au piele,asa ca la sigur o sa pot sa jok toata noapte Image I-am luat tot de la pronovias atunci kind am imbracat rokia mi-au adus si o pereche de pantofi si i-am inkaltat si ai mei au si fost :D sunt o persoana care repede ma hotarasc ce vreau Image :idea:


Image
Image
catalina
Posts: 274
Joined: 27 Jul 2011, 23:00
Location: chisinau

Re: Pantofii de mireasa

Post by catalina »

heliga wrote:mersi Catalina! sunt foarte comozi sunt din material satin nu sunt sigura daca asa se numeste materialul Image si inauntru au piele,asa ca la sigur o sa pot sa jok toata noapte Image I-am luat tot de la pronovias atunci kind am imbracat rokia mi-au adus si o pereche de pantofi si i-am inkaltat si ai mei au si fost :D sunt o persoana care repede ma hotarasc ce vreau Image :idea:
hehe,si eu repede m-am hotarat si cu rochia si cu pantofii,si cu sala si cu tot,din prima incercare:)suntem norocoase,fara multe batai de cap:)


User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Pantofii de mireasa

Post by heliga »

asa e mai bine ;)


Image
Image
Madalyn
Posts: 154
Joined: 24 Oct 2011, 23:00

Re: Pantofii de mireasa

Post by Madalyn »

Vreau asa papuci!
Nu stiu cum sa gasesc marimea potrivita in standartul USA ca as face comanda

Image


Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Pantofii de mireasa

Post by Liudocika2012 »

tare imi plac, eu am avut model foarte asemanator la balul de absolvire, sincer nu au fost foarte comozi insa imi ramin cei mai dragi pina acum.


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasa

Post by perla »

fetelor, sorry de off-top, nu stiu unde sa postez acest mesaj, dar nici tema noua nu cred ca se merita de deschis pentru aceasta...

ce site-uri cunoasteti voi de pe care as putea sa dau comanda on-line, de ex de pantofi, bijuterii, haine, etc gen ebay.com sau amazon.com?


Locked