Rochia de mireasa

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by Mariashca »

Fetelor viitoare miresuici, eu mi-am petrecut nunta anul acesta in septembrie si mia ramas rochita superba pe care am cusuto in salonul Samira din chisinau,am imbracato o singura data la nunta mea, e noua si in stare ideala, cine doreste o dau la chirie, am pus un link de la florista Marina sper sa nu se supere, fiindca pozele profesionale vor fi mai tirziu. Cine e interesat va dau mai multe detalii, o zi buna.

http://marinaflorist.gallery.ru/watch?p ... =topscroll


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by whitelady »

Imi place mult rochita ta Mariashka, chiar ai fost foarte inspirata si cei de la salon au lucrat foarte bine, eu daca mai am nevoie de rochie de mireasa apelez la tine :D :D :D :D :D ;) Multa Bafta!!!


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by Mariashca »

whitelady wrote:Imi place mult rochita ta Mariashka, chiar ai fost foarte inspirata si cei de la salon au lucrat foarte bine, eu daca mai am nevoie de rochie de mireasa apelez la tine :D :D :D :D :D ;) Multa Bafta!!!
Merci mult Whitelady, ma bucur ca tia placut rochita mea, daca stii pe cineva care are nevoie de rochie poti so recomanzi, mersi mult ;)


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by whitelady »

Cu siguranta!


olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by olesikag »

Image[/img][/img]


olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by olesikag »

Image Uploaded with ImageShack.us[/img]


mireaska
Posts: 21
Joined: 05 Jan 2011, 00:00

rochitele mele

Post by mireaska »

Mi-am gasit si eu rochita viselor mele:)Am vrut ceva de la pronovias,dar preturile mi-au parut exagerate,asa ca am gasit la bridesboutique rochii in acest stil si la un pret destul de rezonabil incit mi-am luat una in stil grecesc la cununie si inscriere si una mai pompoasa pentru banchet.Incercati si voi poate gasiti ceva.Succese


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by Anusca »

Mi-am gasit si eu rochita viselor mele:)Am vrut ceva de la pronovias,dar preturile mi-au parut exagerate,asa ca am gasit la bridesboutique rochii in acest stil si la un pret destul de rezonabil incit mi-am luat una in stil grecesc la cununie si inscriere si una mai pompoasa pentru banchet.Incercati si voi poate gasiti ceva.Succese
Mireaska felicitari pt alegerea rochitei. Dak ai poze poti sa te impartasesti si cu noi ;)


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by maryLand »

mireaska wrote:Mi-am gasit si eu rochita viselor mele:)Am vrut ceva de la pronovias,dar preturile mi-au parut exagerate,asa ca am gasit la bridesboutique rochii in acest stil si la un pret destul de rezonabil incit mi-am luat una in stil grecesc la cununie si inscriere si una mai pompoasa pentru banchet.Incercati si voi poate gasiti ceva.Succese

bridesboutique este in Moldova? nu am auzit de asa salon niciodata!
Mireaska, daca poti sa ne spui cam la ce pret sunt rokiile :lol: Image


Image
mireaska
Posts: 21
Joined: 05 Jan 2011, 00:00

Re: Rochia de mireasa

Post by mireaska »

Este un salon nou,mi l-a recomandat cineva,iar preturile incep de la 300 euro chiria si fetele sunt foarte intelegatoare,fac si reduceri,eu pentru 2 rochii noi in chirie voi achita 650 euro.


Locked