Sala de nunti

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
naty83
Posts: 77
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: spania

Re: Sala de nunti

Post by naty83 »

olesikag cel mai inportant in aceasta zi e sa fi cea mai frumoasa vesela ca oaspeti alaturi de tine sa se simta bine mincare gustoasa si bautura buna si muzica de calitate.Dar restaurantul sincer pentru ei nu conteaza.Succes


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Sala de nunti

Post by Anusca »

iata ceva poze cu sala " Casa Fermierului" Mi-a palcut mult ce am vazut pe poze, doar ca intr-adevar e un pic departe.

http://www.saturn-13.com/galerie.php


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: Sala de nunti

Post by whitelady »

Anusca, arata super sala, chiar foarte frumoasa, ma gandesc ca nici nu e asa de scumpa tinand cont ca nu e la Chisinau, daca sunteti voi din zona aia, eu zic ca e cea mai buna alegere. ;)


olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: Sala de nunti

Post by olesikag »

Anusca wrote:iata ceva poze cu sala " Casa Fermierului" Mi-a palcut mult ce am vazut pe poze, doar ca intr-adevar e un pic departe.

http://www.saturn-13.com/galerie.php
da e aceasta sala..numai ka mesle akum is rotunde.....shi kind ii ku lumina aprinsa ii mai super...podurile precis au vrio 4 metri...shi lustrele is frumoase...asta credca ii mai demult facute pozele.....shi klar ka kind ii aranjata sala alfel arata eu am vazuto deja gata :D :D :D :D muzika se aude shi afara adika ei pun shi afara boxe.... 8) 8) 8)


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Sala de nunti

Post by Anusca »

Anusca, arata super sala, chiar foarte frumoasa, ma gandesc ca nici nu e asa de scumpa tinand cont ca nu e la Chisinau, daca sunteti voi din zona aia, eu zic ca e cea mai buna alegere.
Noi nici unul nu suntem din Orhei asa ca ma indoiesc ca ne vom duce acolo sa facem nunta :)


DDianKa
Posts: 138
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau, centru

Re: Sala de nunti

Post by DDianKa »

fetelor eu am nevoie urgent de ajutorul vostru
nu stiam unde sa scriu si de aceea scriu aici
fetelor, voua vi s-a permis sa aduceti la restaurant icrele rosii si pestele rosu?
daca da atunci cite kg v-au zis?
merci ffff mult


twik
Posts: 15
Joined: 21 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by twik »

DDianKa wrote:fetelor eu am nevoie urgent de ajutorul vostru
nu stiam unde sa scriu si de aceea scriu aici
fetelor, voua vi s-a permis sa aduceti la restaurant icrele rosii si pestele rosu?
daca da atunci cite kg v-au zis?
merci ffff mult

DDianka noua ne-au permis sa aducem icre si peste rosu.Au zis icrele undeva 10 grame de persoana iar pestele la 120 persoane 3 kg fara oase sau 4.5 kg cu oase


DiAnA
Posts: 2
Joined: 22 Sep 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by DiAnA »

Salut,m-ar interesa agentii specializate in decorul salii.E un moment important pu mine,as vrea ca sala sa fie foarte frumoasa ,de asta atrag o mare atentie decorului .Mersi anticipat ! :)


tasa84
Posts: 366
Joined: 27 Oct 2010, 23:00
Location: Chisinau

sala de nunti

Post by tasa84 »

Noi am ales saola de nunti "La Plopi" se afla chiar la intrarea in Magdacesti, meniu pina 150 de persoane incepe de la 600, iar mai mult de 150 de la 550. sala e mare si frumoasa, are o terasa mare afara.............. noua foarte tare ni-a placut sala si am inteles ca asta este sala noastra..............sper sa fie totul bine :D


olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: Sala de nunti

Post by olesikag »

sala ciocana!!daca cineva va dori sa vada))))
Image Uploaded with ImageShack.us[/img]


Locked