Felicitari cu ziua nuntii

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
aretina
Posts: 371
Joined: 09 Dec 2011, 00:00
Location: Italia

Re: Felicitari cu ziua nuntii

Post by aretina »

multumesc fetele de felicitări, în ceea ce priveşte ploaia, nea dat bătăi de cap. nu am reuşit să facem poze, îmi lacrimau ochii, isterie. Pînă la urmă ok, facem altă fotosesie dminica.


clara
Posts: 232
Joined: 24 Feb 2012, 09:11

Re: Felicitari cu ziua nuntii

Post by clara »

Fetelor va multumesc din tot sufletul pentru cuvintele frumoase!!! :) Sa dea Domnul ca toate miresicile sa aiba parte de nunti de vis. Chiar daca a plouat, am fost cea mai fericita, admirata si iubita mireasa din lume. Sa aveti parte si voi de tot ce este mai bun.


irinka
Posts: 257
Joined: 24 Oct 2011, 23:00

Re: Felicitari cu ziua nuntii

Post by irinka »

Felicitari fetelor cu ocazia formarii unei familii noi. Va doresc Casa de piatra luminata de zimbetele si dragostea voastra!!!! Asa mi-i dor de momentul cind eram mireasa!!


Image
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Felicitari cu ziua nuntii

Post by seyla »

Kisitoka! Te felicit din toata inima cu ziua nuntii tale!!! Va doresc multa-multa dragoste familiei voastre, stima reciproca, sa aveti grija unul de altul si sa fiti fericiti pana la adanci batraneti! :D
Fie ca aceasta zi va fi pagina din carte, pe care isi ia inceputul o nemaipomenita poveste, plina de romantism si iubire! ;)


Image
User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Felicitari cu ziua nuntii

Post by adeline »

Kisitoka
felicitari cu aceasta zi frumoasa si mult asteptata, iti doresc sa ai parte parte de o nunta vesela si sa savurati la maximum fiecare clipa!
sa fiti fericiti


Image
Ludmi
Posts: 170
Joined: 21 Apr 2012, 17:10

Re: Felicitari cu ziua nuntii

Post by Ludmi »

Kisiotka la multi ani fericiti familiei voastre!!!!


DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Felicitari cu ziua nuntii

Post by DanielaG »

Kisiotka felicitari....fie ca aceasta zi sa fie startul multor altor mai frumoase si mai pline de iubire....savurati fiece clipa a nuntii voaste si cit mai multa voie buna!!!!Noi te asteptam cu detalii!Casa de piatra!!!!!!!!!!


Image
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Felicitari cu ziua nuntii

Post by Alintush »

Kisitoka,CASA DE PIATRA SI SINCERE URARI DE BINE...ZIMBESTE SI FII CEA MAI FERCITA MIREASA DIN ACEASTA ZI


User avatar
Kristina11
Posts: 156
Joined: 16 Mar 2012, 20:10

Re: Felicitari cu ziua nuntii

Post by Kristina11 »

Kisitoka,CASA DE PIATRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-)


User avatar
LaSposa
Posts: 58
Joined: 27 Mar 2012, 14:06

Re: Felicitari cu ziua nuntii

Post by LaSposa »

Doamna Kisitoka :) , felicitarile mele!!La multi ani si casa de piatra!!!Curind, ne alaturam si noi rindurilor voastre, dragele noastre Doamne :roll:


Post Reply