Dupa nunta......

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
User avatar
tenora
Posts: 207
Joined: 14 Feb 2012, 00:00
Location: Chisinau, Paris

Re: Dupa nunta......

Post by tenora »

heliga wrote:
tenora wrote:heliga, am vazut o poza cu decorul tau in albumul aceluiasi salon atat de discutat azi, dar parca imi aduc aminte ca Sorina s-a ocupat de asta, sau poate gresesc?
pe odnoklassniki, cauta casa miresei Fifi, asa paremi-se se numeste grupa si acolo aveti o poza, de la inscrierea civila, mi s-a parut si mie straniu


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Dupa nunta......

Post by RoDiNkA »

Mmmmmmmmmmmmmm, am lipsit atat timp si uite ce am gasit aici pe forum.............. :(
Fetelor, oare nu simtiti feeria sarbatorilor de iarna?! Mirosul brazilor?! Credinta in minuni, vise realizate, spiritul de poveste?!!!
Hai sa fim mai buni, sa daruim zambete si bucurii celor din jur!!!!!!!!!!!!!
Ganduri si emotii cat mai pozitive va doresc!!!! Mai ales mamicilor cu burtici!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P ;)


Image
AlinaHerta
Posts: 25
Joined: 11 Jul 2012, 17:38

Re: Dupa nunta......

Post by AlinaHerta »

Fetelor va introduc putin in atmosfera nuntii mele cu aceste filmulete mici primite de la cameramanii mei! Va rog frumos cine stie melodia de la love story sa imi zica si mie ca imi place maxim.
- trailerul nuntii
- love story
- primul dans


nutza0103
Posts: 10
Joined: 19 Oct 2012, 10:11

Re: Dupa nunta......

Post by nutza0103 »

Lilia wrote:Acum respir si eu mai usor - a trecut ziua pentru care ne-am pregatit timp de un an si sintem foarte multumiti ca a fost exact cum am vrut sa fie - veselieeeeeeee!!!! Multe fete spun ca trece atit de repede ca nu mai tin minte nimic, eu am incercat sa savurez fiecare moment si ma bucur ca am reusit. Toata ziua am fost cu zimbetul pe buze si simteam ca deja ma dor obrajii. Au fost si lacrimi, mai ales cind ne-am cerut iertare de la parinti, nu treceti peste acest moment - este ceva foarte sufletesc.
Am ramas multumiti absolut de toate persoanele care ne-au ajutat sa avem o zi deosebita:
coafura Adelina Ipati - jos palaria, o persoana extraordinara si o profesionista cu dar de la Dumnezeu
make-up Iana Vartan - imi faceam un pic griji, iar cind m-am vazut in oglinda nu ma recunosteam, foarte multumita am ramas
Novas - a fost la nivel cu toate absolut, nu avem nici o obiectie, toata lumea e incintata
muzica formatia "Calatorul" - extraordinari, recomand, iar cine i-a ales deja, va asigur ca nu veti regreta
moderator Dumitru Chicu - recomand cu incredere, fara aere, fara fitze, cu o voce frumoasa, foarte bravo, a placut la toti
foto/video - recomandat de prietena mea, au fost la nunta ei, doi domni foarte de treaba si-au dat toata staruinta, peste o lun ne-au promis rezultatul
dansatorii - am uitat cum se numeste ansamblu, dar au fost bravo.
Le multumim tuturor si va multumesc si voua fetelor, pentru ca multe le-am facut cu ajutorul vostru!!!
Lilia, poti sa-mi dai nr de tel. Al lui Chicu? Iti voi vi foarte recunoscatoare:)


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Dupa nunta......

Post by marcelushka »

AlinaHerta mmmmmmmmmm doamne asa emotii, am privit initial primul dans si melodia lui Celine Dion.......... ah ce frumosi, atitea emotii..........
Fericire si cit mai multe emotii pozitive....


marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: Dupa nunta......

Post by marcellla »

Dragelor, eu am asa o intrebare. Voi cind a-ti primit video, a-ti primit si originalele? Adica video brut neprelucrat....sau depinde de fiecare in parte daca le cere sau nu?!


Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Dupa nunta......

Post by CristinaB »

Depinde cum le ceri! In general se ofera doar materialul prelucrat si daca mirii cer li se da si materialul brut.


Image
marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: Dupa nunta......

Post by marcellla »

Multumesc mult Cristina pentru receptivitate :) Noi chiar azi am primit video de la Moldova si am reusit sa vedem citeva filmulete. Suntem multumiti pina ce, inca nu am vazut tot, avem 2 video de cite o ora si ceva, nu mai tin minte exact cit, plus deja primul dans, cununia, un filmulet micut de la fotosesie care sint aparte asa de citeva minute fiecare. Si totul e bine doar ca uneori cind se termina un moment si se incepe altul eu parca as mai vrea sa vad mai mult . E si normal ca nu poti sa redai totul in 2 ore insa as dori asa pentru noi sa avem. Daca sincer nu tin minte acest detaliu, daca ne-au zis ca ne dau si originalele sau nu. Sper ca le mai au...


Image
User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Dupa nunta......

Post by tancha_ru86 »

marcella eu am cerut materialul brut, dar pe mine m-au rugat sa le aduc un hard-disc extern sau sa vin cu leptopul pentru ca materialul brut avea memorie tare mare. si ei mi-au pus materialul brut pe hard-disc extern. Pe el mai am multa memorie si am pus si filmul nuntii prelucrat, caci cd-urile foarte repede se zgarie. trebuie sa vb urgent cu ei caci exista posibilitatea sa stearga materialele de la nunta voastra.


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
scarletteo
Posts: 49
Joined: 13 Nov 2011, 00:00

Re: Dupa nunta......

Post by scarletteo »

Fetelor spuneti va rog, peste cite luni ati primit fotografiile si video? La noi video este demult gata doar ca trebuie sa le dam 2 fotografii pentru coperta si nu putem scoate fotografiile de la fotografi. de la nunta a trecut deja jumate de an si noi sintem inca fara poze, tare tare descurajata


Post Reply