Moderatorul nunţii (tamada)

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Alintush »

nutza0103 wrote:Salut miresuicilor! Sunt nou noutsa pe acest forum... Imi dresc mult ca Anatol Melnic sa ne fie moderator la nunta... Cine ma ajuta sa gasesc nr lui de tel.?:)
068978988-Melnic


nutza0103
Posts: 10
Joined: 19 Oct 2012, 10:11

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by nutza0103 »

Alintush wrote:
nutza0103 wrote:Salut miresuicilor! Sunt nou noutsa pe acest forum... Imi dresc mult ca Anatol Melnic sa ne fie moderator la nunta... Cine ma ajuta sa gasesc nr lui de tel.?:)
068978988-Melnic
Iti multumesc foarte si foarte mult Alintush!!! :)


Milena
Posts: 3
Joined: 30 Jan 2013, 11:43

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Milena »

buna fetelor, vreau sa ma ajutati sa fac alegerea corecta, a avut cine pe Beznitki moderator la nunta? merita ? si cit de bine si original conduce nunta? sau daca isi impune ca si Marco muzicantii cu care lucreaza.


Eva
Posts: 8
Joined: 02 Jan 2013, 12:33

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Eva »

Mihaelutza88 wrote:
Eva wrote:Salut, fetelor. Spuneti-mi, va rog frumos, daca ati auzit ceva de Iurie Nistorica?
Merci anticipat
apropo de iurie nistorica, daca nu gresesc e baiatul de la radio noroc, noiam fost la o nunta cu el, sa prezentat bine baiatul, fara prea multe lucruri, stric la tema
Multumesc frumos :)


nutza0103
Posts: 10
Joined: 19 Oct 2012, 10:11

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by nutza0103 »

Am si eu un plus mare mare! Il vom avea ca moderator pe Dumitru Chicu, am auzit doar laude la adresa dumnealui... Cind ne-am intilnit sa-i dam arvona am ramas mai mult ca incintata, un domn prezentabil si foarteplacut. Il contactasem pe Anatol Melnic dar el deja era ocupat pentru data nuntii noastre si ni l-a recomandat pe Dnl Chicu (el a fost moderator la nunta lui). Simt ca am facut alegerea corecta! :D Uraa


User avatar
alina2012
Posts: 202
Joined: 27 Oct 2012, 22:20

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by alina2012 »

felicitari!atit de implinita te simti cind mai adaugi la lista un lucru facut!!!succese mai departe!


nutza0103
Posts: 10
Joined: 19 Oct 2012, 10:11

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by nutza0103 »

alina2012 wrote:felicitari!atit de implinita te simti cind mai adaugi la lista un lucru facut!!!succese mai departe!
Mesc ;)


kristiknelu
Posts: 32
Joined: 07 Feb 2013, 13:01

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by kristiknelu »

nutza0103 wrote:Am si eu un plus mare mare! Il vom avea ca moderator pe Dumitru Chicu, am auzit doar laude la adresa dumnealui... Cind ne-am intilnit sa-i dam arvona am ramas mai mult ca incintata, un domn prezentabil si foarteplacut. Il contactasem pe Anatol Melnic dar el deja era ocupat pentru data nuntii noastre si ni l-a recomandat pe Dnl Chicu (el a fost moderator la nunta lui). Simt ca am facut alegerea corecta! :D Uraa
Salut fetelor, si eu am vrut sa fie Melnic la noi moderator, si tot el mi l-a recomandat pe Chicu Dumitru. Doar ca eu vreau sa avem moderator tinar, vesel, energic... cineva l-a vazut "in actiune" pe dnl Chicu? Ajutati-ma va rog :) Imi crapa capul deja de la atitea griji...


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Alintush »

Chicu a fost moderatorul nasilor mei...el se uita ce fel de invitati sunt la nunta respectiva...poate fi foarte bravo, dar si foarte simplu...pe intelesul tuturor...
nici mie si nici sotului nu ne-a placut deloc de el...face concursuri ceea ce nu-ti place (poate a fost dorinta mirilor), cuvintul drushka prea des folosit, in centrul atentiei la el a fost mai mult fetele necasatorite si nu mireasa cu mirile...
nustiu, multi il lauda...el mie nu mi-a placut...poate intr-adevar depinde si de contingentul de la nunta...de cum sa inteles cu mirii... :roll:


Lenka.C11
Posts: 1
Joined: 22 Jan 2013, 01:22

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Lenka.C11 »

fetelor, am rasfoit ce a mai fost scris, sunt si eu mireasa in toamna anului 2013, da sigur nu il aleg pe Mircea Marco..a fost anul trecut la nunta verisoarei mele , sa nu ating latura de bani care e deja clara, e un tip arogant , a fost o nunta mai deosebita ku un dans spectacilos afaara, mirele si mireasa au avut necesitatea sa se retraga p-u al repeta, intre timp a fost discutat cu Domnul in cauza sa distreze oapetii , sa faca glume concurs orice .. doar sa nu iasa din sala...el insa a uitat sau nushtiu cum a motivat.. ca stataea ca un B*u si nu face nimic se uita cum oaspetii eseu afara, noroc ca dupa dansul lor totul sa ameliorat fiind impresionati de dans, au mai fost momente de genu ( se ducea la masa mare si statea, in picioare, intre mire si mireasa) . Ca sa intelegeti corect nu a facut fata asteptarilor chiar mi-a parut un neprofesionist, am impresia ca se da mare si tare si cu conditii incredibile pe baza ca stiti cum la noi la MOldoveni daca e scump inseamna ca e bun ))) chiar ma mira asa oameni.. nu vad nimic talentat in el ! Toti dupa nunta au ramas cu aceleasi impresii, POate nuntile in rusa le conduce in alt mod dar o nunta elegata nu e p-u nasu lui! credetima ! astept videao ca sa imi amintesc detaliile ca a trecut ceva de la eveniment....


Post Reply