Servicii foto şi video

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
User avatar
Libelula
Posts: 206
Joined: 17 May 2012, 09:04
Location: Romania

Re: Servicii foto şi video

Post by Libelula »

De ce nu faceti sesiunea foto pana la cununie? noua de la 10:30 la 13:30 ne-a fost suficient...
Si mie mi se pare cam tarzior ora 20:00 ... :(


lummynel8
Posts: 223
Joined: 20 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by lummynel8 »

noi la unu avem cun religioasa, de la 2 pina la vreo 5 ne gindeam sa facem poze. la 6 undeva suntem la sala si pina vine lumea...
eu tot as fi vrut cumva sa iasa mai devreme, dar nu stiu cum/.[/quote]

"A"e foarte bine sa se aseze lumea pe la 8 seara la masa...pentru multa lume nunta e o serata si deci ora 8 seara se asociaza foarte bine cu masa mare...mai ales in august cind si pe la 8 seara e ziua afara aproape ca...asa ca nu retrai...iar in ziua nuntii cam rar totul decurge dupa grafic stabilit preventiv...in caz ca nimeni nu intirzie la cununie dinaintea voastra si o sa va cununati pe la ora 13 si va eliberati spre ora 14 o sa va ajunga 3 ore de fotosesiune dar sa aveti planuit totul-unde va duceti s.a.m.d. daca va duceti doar cu mire si fotograf-operator va ajung 3 ore..daca nu neamuri ap cam greu o sa va fie cu explicarea la toti unde mergeti,cu ambarcarea tuturor,cu asteptarea pin s-ar gati sa pozeze...eu personal socot ca e mai bine sa va duceti doar voi mirii la sesiune foto iar cu restul la sala sa faceti fotogarfii


User avatar
bobrsergey
Posts: 109
Joined: 22 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: Servicii foto şi video

Post by bobrsergey »

- Nunta lui Eugen si Diana


Lidia
Posts: 52
Joined: 26 Feb 2013, 19:22

Re: Servicii foto şi video

Post by Lidia »

noi tot kununia o avem la 13.00 dupa. plekam sa facem ceva poze...shi pe la vreo 18.00 sunt invitati toti....sper sa nu vie toti punktuali la 18.00..... shi masa pe la vreo 20.00.....poate nor mai muri de foame....


happybride
Posts: 43
Joined: 15 May 2012, 10:11

Re: Servicii foto şi video

Post by happybride »

Fetelor, dar care sunt preturile la cei de la you+we video?
P.S. Felcitari ku prima zi de primavara!!!! kite un martisor vrtual la toate:) sorry de offtop


User avatar
tibberoon
Posts: 225
Joined: 02 Mar 2012, 13:49
Location: Chisinau
Contact:

Re: Servicii foto şi video

Post by tibberoon »

you+we nu mai au video , doar foto ...dar va propun ei pe cei cu care lucreaza din video.


http://tibberoon.wordpress.com/
Lidia
Posts: 52
Joined: 26 Feb 2013, 19:22

Re: Servicii foto şi video

Post by Lidia »

.
Last edited by Lidia on 07 Mar 2013, 22:49, edited 1 time in total.


nutza0103
Posts: 10
Joined: 19 Oct 2012, 10:11

Re: Servicii foto şi video

Post by nutza0103 »

Fetelor, am nevoie de ajutor! Ce pareri aveti de cei de la DTA? http://www.dta.md/index.php/ro/site, http://www.facebook.com/www.dta.md
I-am contactat azi si iau pt video 600 si pt foto doar 300 :?, plus cununia este gratis daca o facem in orice zi de luni pina joi... Ia mai avut cineva la nunta? Cum lucreaza? Astept parerile voastre!!!


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Servicii foto şi video

Post by CristinaB »

Mie imi plac cum lucreaza cei de la DTA.Dar parca imi pareau mai scumpi cind iam intrebat pentru noi :roll:
Noi iam luat pe verisorii lor (din cite am inteles) videomotion.md ,care la fel foto e mai ieftin ,video mai scump, si am avut careva intrebari la foto, la care ni sa reprosat ca iam ales ca pret cas ieftini, si nu pentru ce fac :| :| :|
Asa ca daca puneti punctele pe "I" si stiti ce vreti de la ei, video isi fac toti banii!! ;)


Image
nutza0103
Posts: 10
Joined: 19 Oct 2012, 10:11

Re: Servicii foto şi video

Post by nutza0103 »

CristinaB wrote:Mie imi plac cum lucreaza cei de la DTA.Dar parca imi pareau mai scumpi cind iam intrebat pentru noi :roll:
Noi iam luat pe verisorii lor (din cite am inteles) videomotion.md ,care la fel foto e mai ieftin ,video mai scump, si am avut careva intrebari la foto, la care ni sa reprosat ca iam ales ca pret cas ieftini, si nu pentru ce fac :| :| :|
Asa ca daca puneti punctele pe "I" si stiti ce vreti de la ei, video isi fac to si mai ti banii!! ;)
Tre sa trec pe la ei la studiou sa le vad lucrarile mai detaliat... nu ca i-as alege pt ca serviciile foto sunt mai ieftine, dar de ce nu? Ma intereseaza calitatea....
Ms pt receptivitate Cristina:)


Locked