Verighete

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
Kristina
Posts: 13
Joined: 20 Aug 2012, 16:11

Re: Verighete

Post by Kristina »

Honey_lady wrote:Buna fetelor.Azi am primit si noi verighetele.Mi le-a cumparat mamica dintr-un salon din Sankt-Petersburg.Am nimerit la o promotie asa ca "buy one, get one free" :D Sunt atit de fericita. :D :D :D
Image
Image
Honey_lady sunt ft frumoase verghetele voastre felicitari,daca cumva stii sau poti sa o intrebi pe mamika ta cum se numeste magazinu si pe ce strada, sunt si eu in Sankt-Petersburg si as dori sa ma uit poate ne alegem si noi ceva.Multumesc anticipat ;)


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Verighete

Post by marcelushka »

FELICITARI Honey_lady...... mmmmmmm foarte finute si dragute.


User avatar
Honey_lady
Posts: 130
Joined: 11 Nov 2011, 00:00
Location: Londra

Re: Verighete

Post by Honey_lady »

Honey_lady sunt ft frumoase verghetele voastre felicitari,daca cumva stii sau poti sa o intrebi pe mamika ta cum se numeste magazinu si pe ce strada, sunt si eu in Sankt-Petersburg si as dori sa ma uit poate ne alegem si noi ceva.Multumesc anticipat ;)
Salonul se numeste " Sun Light"
http://www.love-sl.ru/
Aici vei gasi toate adresele necesare.Daca te grabesti, vei reusi si tu la promotia, la care am luat si noi inelusele.Succes si pupici.


User avatar
Kristina
Posts: 13
Joined: 20 Aug 2012, 16:11

Re: Verighete

Post by Kristina »

mersi mult esti o skumpa ;)


User avatar
alina2012
Posts: 202
Joined: 27 Oct 2012, 22:20

Re: Verighete

Post by alina2012 »

nu e la tema,dar vreau sa intreb,daca stie cineva unde pot gasi ineluse din aur galben in chisinau?nu verighete...cine poate sa imi spuna,voi fi recunoscatoare... :)


Angel3DOM
Posts: 23
Joined: 25 Jul 2012, 14:31

Re: Verighete

Post by Angel3DOM »

alina2012 wrote:nu e la tema,dar vreau sa intreb,daca stie cineva unde pot gasi ineluse din aur galben in chisinau?nu verighete...cine poate sa imi spuna,voi fi recunoscatoare... :)
salon paradis, pe stefan cel mare.


User avatar
alina2012
Posts: 202
Joined: 27 Oct 2012, 22:20

Re: Verighete

Post by alina2012 »

am fost citeva luni in urma la Paradis,dar eram in cautare de verighete si nu m'am uitat la toate inelusele...simbata ma duc numaidecit inca o data...multumesc mult!


Anne
Posts: 20
Joined: 12 Mar 2013, 08:24

Re: Verighete

Post by Anne »

In privinta verighetelor, noi optam pentru ceva foarte simplu, fara diamante pe ele, dar nu stim unde sa le facem. Avem aur de la parinti si vrem sa le facem la comanda. Recomandari ceva?


User avatar
alina2012
Posts: 202
Joined: 27 Oct 2012, 22:20

Re: Verighete

Post by alina2012 »

noi le'am facut pe str.Vlaicu Pircalab,vizavi de policlinica municipala de stomatologie...mi se pare ca ''Dalinda'' se numeste...am ramas foarte multumiti


User avatar
Alinkka
Posts: 320
Joined: 19 Feb 2012, 15:20

Re: Verighete

Post by Alinkka »

Da Dalinda dn Victor, am fakut la el nu numai verighetele shi am ramas foarte multumita. Chiar luna trecuta am komandat un inelus. Victor 069696968


Post Reply