Sala de nunţi

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Sala de nunţi

Post by Nikutsa »

Anne wrote:salutare fetelor! am o problema grava. Nunta e peste o luna, iar noi trebuie sa ne cautam alta sala. Implor!!!! daca cineva a auzit de vreo sala care s-a eliberat pe data de 30 august, anuntati-ma si pe mine! sunt disperata:(((
Dar ce s-a intimplat cu sala initiala ? https://www.facebook.com/casafermieruluiMD?fref=ts acesta este localul unde vom face si noi , ieri intimplator am vazut acest anunt , dar deja vezi daca iti convine .


Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Sala de nunţi

Post by Nikutsa »

Daca doresti iti scriu contactele ;


Anne
Posts: 20
Joined: 12 Mar 2013, 08:24

Re: Sala de nunţi

Post by Anne »

Nikutsa wrote:
Anne wrote:salutare fetelor! am o problema grava. Nunta e peste o luna, iar noi trebuie sa ne cautam alta sala. Implor!!!! daca cineva a auzit de vreo sala care s-a eliberat pe data de 30 august, anuntati-ma si pe mine! sunt disperata:(((
Dar ce s-a intimplat cu sala initiala ? https://www.facebook.com/casafermieruluiMD?fref=ts acesta este localul unde vom face si noi , ieri intimplator am vazut acest anunt , dar deja vezi daca iti convine .

Off s-au intamplat multe si mai de demult, dar acum s-au adunat toate. noi aveam rezervata sala intr-un local in care lucreaza viitoarea soacra. Si acum cand am ajuns la aranjatul invitatilor la mese, meniu si alte detalii legate de restaurant, ea ne-a zis sa nu ne bagam nasul in chestiile astea, ca ea va face cum vrea ea, pentru ca ea ne-a rezervat sala.
Acum sunt in dilema, daca ma duc la casa fermierului risc sa nu am jumatate din invitati la nunta, ca de la ea ma astept sa-si ia "jucariile " si sa plece suparata.....oooffff nu mai vreau nunta, vreau sa ma bucur de barbatul pe care mi l-am ales si atat!!!


Anne
Posts: 20
Joined: 12 Mar 2013, 08:24

Re: Sala de nunţi

Post by Anne »

Nikutsa wrote:Daca doresti iti scriu contactele ;

Multumesc, apropo :)
am vazut datele lor de contact de pe link


Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Sala de nunţi

Post by Nikutsa »

Las-o sa se ocupe daca asa de tare vrea, Macar vei avea pentru ce sa-i scoti ochii daca ceva nu iese cum trebuie la sala :)


Laila
Posts: 4
Joined: 15 Dec 2012, 23:23

Re: Sala de nunţi

Post by Laila »

va salut scumpe miresuici... sunt de ceva timp pe acest sait si imi place foarte mult felul in care va sfatuiti si va ajutati reciproc macar cu ce puteti. Am ajuns si eu la momentul cind trebuie sa ma pregatesc pentru ziua cea mare. Noi dorim sa facem nunta la anul viitor si dorim acum sa ne gasim deja sala si muzica, foto+video. In privinta la sala as avea nevoie un sfat de la voi daca ma puteti ajuta, imi place mult NOVAS si ADAM SI EVA... Ati putea sa-mi spuneti ceva despre aceste sali? Multumesc frumos!!! :)


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunţi

Post by maryLand »

Laila, aceste doua sali au fost intens discutate. Rasfoieste paginile acestei teme sau da in cautare denumirea restaurantului si iti vor aparea 10000 de raspunsuri ;)

Bafta in toate!


Image
Sandra
Posts: 11
Joined: 29 Jul 2013, 17:53

Re: Sala de nunţi

Post by Sandra »

Fetelor,am nevoie de ajutor. Trebuie sa aleg intre doua restaurante si nu stiu pe care. Dupa parerea voastra care este mai bun, Novas sau La Plopi ?


lesikaM
Posts: 6
Joined: 16 Jan 2013, 13:35

Re: Sala de nunţi

Post by lesikaM »

Sandra wrote:Fetelor,am nevoie de ajutor. Trebuie sa aleg intre doua restaurante si nu stiu pe care. Dupa parerea voastra care este mai bun, Novas sau La Plopi ?
salut..eu am fost la evenimente in ambele ...dupa mine,novas e mai bun..in primul rind are un aspect mai rafinat si asta se simte in orice detaliu...mai ales la capitolul meniu...arata fffffff bine...shi e shi gustos.Minkarea la plopi deasemena e destul de buna...nu pot sa zik nimik..insa dupa restul,eu as opta pt novas...tie succese..sa te bucuri de alegerea facuta


Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: Sala de nunţi

Post by Dutsu »

eu sunt deacord ca ambele sali sunt frumoase cu mincare gustoasa si foarte intrebate...si eu am fost la nunti in ambele sali dar oricum am ramas sa facem nunta La Plopi ne este mai aproape de suflet plus ca la Novas nu cred ca incapt 170 de pers...


Locked