Mărturii pentru invitaţi II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
silvia
Posts: 18
Joined: 20 Mar 2013, 16:14

Re: Mărturii pentru invitaţi II

Post by silvia »

wildcat soul wrote:fetelor unde pot gasi la noi bomboane migdale glazurate? si cam in ce pret sunt?
din cite stiu, sunt persoane repartizate in tot orasul care stau afara cu o masa (undeva prin preajma centrelor comerciale) si vind la suta de grame alune, fisticuri, migdale sarate si glazurate inclusiv! 20 lei/100gr
stiu un distribuitor sta permanent in fata la Elat (la inceputul centrului comercial), mai era la Unic...la sun-city...

acuma eu am o intrebare daca stie cineva un site sau un distribuitor de suporturi de foto la preturi rezonabie(in calitate de marturii, doresc sa fixez fotogafia in el). Am vazut la nunta.md asa ceva,...insa cel mai ieftin costa 25 lei p-u 1 suport!


Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: Mărturii pentru invitaţi II

Post by Dutsu »

La Atrium este un butic de asa bomboane au o mareeeee varietate...la primul etaj cu intri drept inainte...


User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Mărturii pentru invitaţi II

Post by wildcat soul »

silvia, dutsu va multumesc mult de tot:)


Image
User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Mărturii pentru invitaţi II

Post by wildcat soul »

silvia suporturi pt poze poti incerca sa cauti la buticurile micutse unde imprimeaza poze, ele sunt la un pret cit de cit rezonabil, si daca ei mai multe eu cred ca poti s ate intelegi cu ei la o suma mai mica ;)


Image
T<3 V
Posts: 104
Joined: 03 Apr 2013, 20:21

Re: Mărturii pentru invitaţi II

Post by T<3 V »

Noi am facut marturii cu 2 ursuleti chec de la Colibri, dar jumate din ei au ramas...
+ i-am facut cu 4-5 zile inainte de nunta, desi erau proaspeti si termenul de 2 saptamini, stind in cutie sau mai uscat un pik, desi orikum foarte gustosei.


"Ador sa fiu casatorita.Este atat de bine sa gasesti acea persoana speciala pe care doresti sa o plictisesti tot restul vietii tale !"
ianachka3
Posts: 62
Joined: 03 Aug 2012, 19:58

Re: Mărturii pentru invitaţi II

Post by ianachka3 »

Fetelor, va rog frumos, cine stie unde as putea sa gasesc flori sau petale uscate la pachet sau la sac sau la litru??


Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Mărturii pentru invitaţi II

Post by Nikutsa »

Pe Bodoni sunt , in saculete de marime medie , 25 de lei saculetul .


ianachka3
Posts: 62
Joined: 03 Aug 2012, 19:58

Re: Mărturii pentru invitaţi II

Post by ianachka3 »

Nikutsa wrote:Pe Bodoni sunt , in saculete de marime medie , 25 de lei saculetul .
Nikutsa Pe Bodoni unde? La un magazin ceva?


User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Mărturii pentru invitaţi II

Post by mmgg29 »

ianachka3 wrote:
Nikutsa wrote:Pe Bodoni sunt , in saculete de marime medie , 25 de lei saculetul .
Nikutsa Pe Bodoni unde? La un magazin ceva?

La orice piata de flori, acolo unde vezi buticuri cu flori.


ianachka3
Posts: 62
Joined: 03 Aug 2012, 19:58

Re: Mărturii pentru invitaţi II

Post by ianachka3 »

fetelor, am gasit petale uscate mirositoare pentru marturii pe internet, de culoare roz su crem, si este o oferta buna pentru 10 litri de petale la 1200 lei;) problema e ca eu am nevoie doar de 5-6 litri:( Nimeni din voi nu ar vrea sa procure cu mine aceste petale pentru marturii..??


Post Reply