Primul dans II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Primul dans II

Post by catiushka »

am vazut pe youtube un dans cu fum si baloane, dupa ce mirii au dansat moderatorul a anunta ca sa nu iasa la dans ca sa stearga femeia de servici podeaua ca sa nu fie lunecoasa, dar mi se pare un pic aiurea sa umble prin sala sa stearga podeaua :(


User avatar
crisgirl
Posts: 85
Joined: 22 Oct 2012, 00:34

Re: Primul dans II

Post by crisgirl »

si mie imi place fumul greu , insa nu stiu daca sunt gata sa risc, iar referitor la baloane de sapun stiu fotografii sunt impotriva pu ca le afecteaza tehnica :roll:


Image
User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Primul dans II

Post by catiushka »

crisgirl wrote:si mie imi place fumul greu , insa nu stiu daca sunt gata sa risc, iar referitor la baloane de sapun stiu fotografii sunt impotriva pu ca le afecteaza tehnica :roll:
ce risc cu fumul greu?


User avatar
crisgirl
Posts: 85
Joined: 22 Oct 2012, 00:34

Re: Primul dans II

Post by crisgirl »

catiushka wrote:
crisgirl wrote:si mie imi place fumul greu , insa nu stiu daca sunt gata sa risc, iar referitor la baloane de sapun stiu fotografii sunt impotriva pu ca le afecteaza tehnica :roll:
ce risc cu fumul greu?
sa nu ne vedem din el sau sa se simta rau cineva din invitati , pu ca la nunta despre care ziceam ,n-am vazut mirii cum dansau cam vreo 30 sec din cauza fumului greu care se ridicase in sus din motive neclare.


Image
User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Primul dans II

Post by catiushka »

nu are cum, fumul greu se lasa la sol si va vedeti foarte bine, de la genunchi in sus,
acela a fost, cel mai probabil, fum usor, daca i-a acoperit din cap pina-n picioare de nu se vedeau, cum e la disco, doar ca ei au exagerat (sau a fost o intelegere de-a mirilor care au uitat dansul :mrgreen: - glumesc)


User avatar
crisgirl
Posts: 85
Joined: 22 Oct 2012, 00:34

Re: Primul dans II

Post by crisgirl »

in fine , ne mai gandim daca luam fumul greu, sunt inca 9 luni pina la nunta dar eu deja am 1 milion de emotii pu primul dans , la cit de "talentata" dansatoare sunt eu :D


Image
User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Primul dans II

Post by catiushka »

si eu numar lunile :mrgreen:
deja mai putin de 9 luni
si tot am emotii pentru toate celea


viorela
Posts: 178
Joined: 22 Nov 2012, 20:31
Location: Chisinau

Re: Primul dans II

Post by viorela »

Fetelor,vreau sa va spun despre fumul greu,noi am avut la nunta fum greu,si ne-am vazut foarte bine,ba chiar fumul a mai 'ascuns' unele greseli din dans..dar a fost super,am mai avut si un proiector. In total pe proiector (alb care mergea dupa noi cu el,sa accentueze doar mirii) am dat 200 euro. iata dansul daca doriti sa vedeti:
http://www.youtube.com/watch?v=XJdptCdsE4I
e filmat cu telefonu,dar e destul de bine vizibil
[youtube]XJdptCdsE4I[/youtube]


User avatar
crisgirl
Posts: 85
Joined: 22 Oct 2012, 00:34

Re: Primul dans II

Post by crisgirl »

viorela wrote:Fetelor,vreau sa va spun despre fumul greu,noi am avut la nunta fum greu,si ne-am vazut foarte bine,ba chiar fumul a mai 'ascuns' unele greseli din dans..dar a fost super,am mai avut si un proiector. In total pe proiector (alb care mergea dupa noi cu el,sa accentueze doar mirii) am dat 200 euro. iata dansul daca doriti sa vedeti:
http://www.youtube.com/watch?v=XJdptCdsE4I
e filmat cu telefonu,dar e destul de bine vizibil
spune-ne te rog daca ai avut si lumini ambientale si cit te-a costat in total?


Image
viorela
Posts: 178
Joined: 22 Nov 2012, 20:31
Location: Chisinau

Re: Primul dans II

Post by viorela »

crisgirl wrote:
viorela wrote:Fetelor,vreau sa va spun despre fumul greu,noi am avut la nunta fum greu,si ne-am vazut foarte bine,ba chiar fumul a mai 'ascuns' unele greseli din dans..dar a fost super,am mai avut si un proiector. In total pe proiector (alb care mergea dupa noi cu el,sa accentueze doar mirii) am dat 200 euro. iata dansul daca doriti sa vedeti:
http://www.youtube.com/watch?v=XJdptCdsE4I
e filmat cu telefonu,dar e destul de bine vizibil
spune-ne te rog daca ai avut si lumini ambientale si cit te-a costat in total?
Nu,lumini ambientale nu am avut (daca ai in vedere de felul celor de la unique events), am avut doar lumina care era de la sala, si un proiector,care a fost inclus doar in timpul primului dans


Post Reply