Muzicanţii II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Corina86
Posts: 36
Joined: 28 Oct 2013, 11:15

Re: Muzicanţii II

Post by Corina86 »

Arishka wrote:
Olecika wrote:Dragi mersici care sunteti interesate de familia Manciu, va promit ca voi posta ceva din ce au facut ei la nunta noastra dar numai cind primim video :) Bafta!
Olecika salut!Tu nu ai uitat de noi,care asteptam de la tine niste video cu familia Manciu??? :D In fiecare zi ma uit,dar nui nimic :D
Mai sunt si eu pe aici care tot astept video cu familia Manciu...nustiu de ce, dar parca ne-am oprit la 2 formatii (accesibile pt noi)- Art Prezent si Familia Manciu. Pe cei de la Art Prezent i-am urmarit deja pe youtube, insa Familia Manciu are doar un singur video si acela cam vechi... Olecika, iti vom fi foarte recunoscatoare!!!!!! Asteptam cit mai curind video-ul tau!!!! ;)


Lealea
Posts: 17
Joined: 07 Nov 2013, 21:54

Re: Muzicanţii II

Post by Lealea »

Dar noi i-am si arvonat deja :) , am fost la 2 nunti la care au cintat, sunt foarte bravo!!!!! Toata lumea dansa nu a stat nimeni, muzica frumoasa si au condus (vorbit) totul la tema si cu suflet!!!!!!


Corina86
Posts: 36
Joined: 28 Oct 2013, 11:15

Re: Muzicanţii II

Post by Corina86 »

Lealea wrote:Dar noi i-am si arvonat deja :) , am fost la 2 nunti la care au cintat, sunt foarte bravo!!!!! Toata lumea dansa nu a stat nimeni, muzica frumoasa si au condus (vorbit) totul la tema si cu suflet!!!!!!
Lealea spune-mi te rog cu ce pret v-ati inteles pentru 2014? Ce stiluri de muzica au cintat? in cite limbi? si daca au avut careva "aere de vedete" :) As vrea mai multe detalii...daca se poate ;) Mersi mult!!!!


Corina86
Posts: 36
Joined: 28 Oct 2013, 11:15

Re: Muzicanţii II

Post by Corina86 »

Corina86 wrote:
Lealea wrote:Dar noi i-am si arvonat deja :) , am fost la 2 nunti la care au cintat, sunt foarte bravo!!!!! Toata lumea dansa nu a stat nimeni, muzica frumoasa si au condus (vorbit) totul la tema si cu suflet!!!!!!
Lealea spune-mi te rog cu ce pret v-ati inteles pentru 2014? Ce stiluri de muzica au cintat? in cite limbi? si daca au avut careva "aere de vedete" :) As vrea mai multe detalii...daca se poate ;) Mersi mult!!!!
Am vazut k voi faceti nunta la Adam si Eva ..noi tot acolo (sala mica) :)


Lealea
Posts: 17
Joined: 07 Nov 2013, 21:54

Re: Muzicanţii II

Post by Lealea »

Corina86 wrote:
Corina86 wrote:
Lealea wrote:Dar noi i-am si arvonat deja :) , am fost la 2 nunti la care au cintat, sunt foarte bravo!!!!! Toata lumea dansa nu a stat nimeni, muzica frumoasa si au condus (vorbit) totul la tema si cu suflet!!!!!!
Lealea spune-mi te rog cu ce pret v-ati inteles pentru 2014? Ce stiluri de muzica au cintat? in cite limbi? si daca au avut careva "aere de vedete" :) As vrea mai multe detalii...daca se poate ;) Mersi mult!!!!
Am vazut k voi faceti nunta la Adam si Eva ..noi tot acolo (sala mica) :)
Corina felicitarile mele si succes in toate sa faceti cele mai bune alegiri , ca sa aveti o nunta de vis!!! Noi tot in sala mica facem ;) Corina au un repertoriu bogat cinta si muzica retro si rusa s.a. aere de vedeta nu prea am vazut la ei. Doamna Elena paremise (mama lui Alexandru a condus nunta foarte frumos), au zis ca vor fi 5 persoane si noi am rugat sa fie si Alexandru ! Pretul este de 1200 eu consider ca e bun se merita banii dati, si stau cu noi de exemplu de la 18.00 pina dimineata la 5 si nu este nevoie dupa 2 de achitat ora cum este la altii((


kateryn burunduc
Posts: 11
Joined: 04 Dec 2013, 12:28

Re: Muzicanţii II

Post by kateryn burunduc »

Noi chiar am arvonat pe fratilor Parfeni...am vazut ca multi ii lauda,am vizionat video pe youtube si nea placut...instrumentisti sunt din orchestra Lautari si Advahov..pe noi ne aranjaza moderatoru Iurie Nistorica de la Norok tv..vocea masculina foarte mult imi place si l-am ascultat din placere..pacat ca nu nea prezentat voce femenina,dar am zarito pe youtube pe Natalia Rotaru si nu as spune ca e rau...plus la asta nia propus si foto-video si dansatori la fel de bravi...de foto-video va povestesc la pagina respectiva..da de dansatori ce pot sa zik..dansatori sunt din ansamblu joc,principalu ceia ce dorim sa faca chef,traditiile sa le cunoasca si Adriana sa danseze orientalu ei....fetelor,sper ca o sa fim multumiti


Doina C
Posts: 4
Joined: 13 Nov 2013, 20:35

Re: Muzicanţii II

Post by Doina C »

cioco wrote:Buna, cine stie care este pretul pentru Taraf Lautaresc cu Geta Burlacu moderator pentru 2014?


2000 euro


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Muzicanţii II

Post by Olecika »

Nu nu am uitat, video inca nu este gata ;) sper in curind sa il primim


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Muzicanţii II

Post by Olecika »

Dragele mele, iata cite ceva din prestatia familiei Manciu la nunta noastra. Calitatea nu este chiar buna, insa sper sa luati ceea ce va trebuie din aceste filmulete:









Pentrualte detalii lasati-mi skype-ul vostru si vorbim ;)

VIZIONARE PLACUTA !!!


sefardita
Posts: 7
Joined: 25 Oct 2013, 17:54

Re: Muzicanţii II

Post by sefardita »

Olecika wrote:Dragele mele, iata cite ceva din prestatia familiei Manciu la nunta noastra. Calitatea nu este chiar buna, insa sper sa luati ceea ce va trebuie din aceste filmulete:









Pentrualte detalii lasati-mi skype-ul vostru si vorbim ;)

VIZIONARE PLACUTA !!!

Multumesc mult, chiar daca e rea calitatea video, cel putin mi-am format o idee despre ei. Cred ca nu vom fi dezamagiti de ei. Deja nu mai e mult pina in luna mai si ne vom convinge singuri de prestatia lor.


Locked