Dansatori

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Dansatori

Post by catiushka »

Buburuza2014 wrote:ASta cit ,,o avere"?
o sa-ti raspund in privat


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Dansatori

Post by Olecika »

Catiushka, eu ma refeream la mesajele de publicitate plasate in aceasta tema, dar vad ca deja nu mai sunt :)

Si eu la rindul meu cind am scris in aceasta rubrica despre serviciile prestate de noi la acel moment, la fel am fost atacata si invinuita ca fac doar publicitate :) Dar iata ca eu mi-am pastrat profilul de-a lungul timpului pe acest forum ca "miresuica", si nu ca PRESTATOR DE SERVICII CARE FACE PUBLICITATE.

Consider ca pentru a avea o imagine obiectiva vis-a-vis de unele aspecte legate de nunta, trebuie sa evitam la maximum publicitatea pe acest forum :)


User avatar
crisgirl
Posts: 85
Joined: 22 Oct 2012, 00:34

Re: Dansatori

Post by crisgirl »

Vreau sa stiu si eu pretul celor de la Dance Flash? Il cunoaste cineva?


Image
Tanya_d
Posts: 57
Joined: 04 Jul 2013, 12:18

Re: Dansatori

Post by Tanya_d »

Cei de la Flash Dance costa 250 euro ...si aici se includ obiceiurile si un dans sportiv ... deja pentru organizarea podului de flori sau alte dansuri cite 50 de euro pentru fiecare numar ...


aliona.muntean.790
Posts: 8
Joined: 28 Oct 2013, 02:37
Location: Chicago, Illinois
Contact:

Re: Dansatori

Post by aliona.muntean.790 »

Salut fetelor,cine stie si ce parere aveti de dansatoarea efros adriana si echipa ei? Am vazut pe internet si nea placut dansurile ei orientale...dar vrau sa stiu ca sunt bravi si echipa ei


cristina.iepure.9081
Posts: 6
Joined: 28 Oct 2013, 01:29
Location: Chisinau, Moldova
Contact:

Re: Dansatori

Post by cristina.iepure.9081 »

aliona.muntean.790 wrote:Salut fetelor,cine stie si ce parere aveti de dansatoarea efros adriana si echipa ei? Am vazut pe internet si nea placut dansurile ei orientale...dar vrau sa stiu ca sunt bravi si echipa ei
Salut Aliona,..noi tot ne-am decis sa luam pe Adriana si echipa ei...am vazut pe fotografi si video ca toti sunt inalti,bine aranjati..si danseaza frumos.cum am intales ca fetele sunt din ansamblu joc iar baieti din ansamblu flueras...iti urez succes..e o alegere buna


aliona.muntean.790
Posts: 8
Joined: 28 Oct 2013, 02:37
Location: Chicago, Illinois
Contact:

Re: Dansatori

Post by aliona.muntean.790 »

cristina.iepure.9081 wrote:
aliona.muntean.790 wrote:Salut fetelor,cine stie si ce parere aveti de dansatoarea efros adriana si echipa ei? Am vazut pe internet si nea placut dansurile ei orientale...dar vrau sa stiu ca sunt bravi si echipa ei
Salut Aliona,..noi tot ne-am decis sa luam pe Adriana si echipa ei...am vazut pe fotografi si video ca toti sunt inalti,bine aranjati..si danseaza frumos.cum am intales ca fetele sunt din ansamblu joc iar baieti din ansamblu flueras...iti urez succes..e o alegere buna
Multumesc Cristina,dar cit iau,si ce program au..nu as vrea sa fie standart doar popular si tiganesc....orientalu ei vrau sal arate la nunta noastra


kateryn burunduc
Posts: 11
Joined: 04 Dec 2013, 12:28

Re: Dansatori

Post by kateryn burunduc »

Si dansatori au un rol important, de la primu punct sa arete frumosi,inaltii,imbracati in costiume frumoase...in al doilea rind sa cunoasca traditiile si sa ne ajute pe noi,ca nu le cunoastem pe toate, in al treilea rind sa faca chef,sa invite lumea la dans si sa fie prezenti in sala...nici eu nu vrau sa fie standart popular si tiganesc...Am vb cu Adriana Efros am explicat cu nu doresc sa fie tot aceiasi program care au totii dansatori,ea m-ia dat exemple ce ne pot oferi..in loc de tiganesc am ales un dans sportiv,popularu o sa fie mai modernizat au costiume etno-popular ( ex fustitile scurte,bluzitile elegante la baieti costiumele sportiv dar in dezain popular...) am si ales ca la intimpinare sa fie in costiume elegante ( rochi de seara si baieti costumati la dunga) si au cerut 300 de euro...sper sa fie fain


KORYNA
Posts: 91
Joined: 08 Dec 2012, 00:40

Re: Dansatori

Post by KORYNA »

Mie mi-ar placea sa vad in loc de das tiganesc un tango ,mi se pare un dans cu multa pasiune in el , asta e doar o parere


Inkka
Posts: 7
Joined: 16 Aug 2013, 11:07

Re: Dansatori

Post by Inkka »

Buna, fetelor, sunt si eu in cautare de dansatori, mi se invirtesc vreociteva ansambluri in cap, ca cei de la: Fluieras, Dance Flash, Joc sau Codreanca (cei din urma nu presteaza servicii pe toata seara vin cu un nr. sau 2) Ceea ce-mi doresc eu e ca in programul lor sa intre obiceiurile, dansuri populare, poate tiganesti si in loc de orientale, alte genuri de dans (sportiv, tango sau ceva modern). Din miresuicele care au avut nunta, si nu numai, care credet-ti ca pot face fata mai bine, la cerintele pe care le am...? mersi anticipat :)


Post Reply