Buchetul miresei II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Nadinn
Posts: 206
Joined: 24 Jan 2013, 01:37
Location: Chisinau,Moldova

Re: Buchetul miresei II

Post by Nadinn »

probabil,eu practic nu l-am prea tinut in mina,mai mult sotul sau vornicica(sarmanica de ea) caci imi era cam greu sh de aia am refuzat sh sa-l arunc ca doamne fereste mai nimeream in cineva cu el :D


User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: Buchetul miresei II

Post by Ninela »

Buchetul meu a sta toata noaptea pe masa, macar nu s-a indurat cineva sa-l puna in apa :D dar de aruncat am aruncat asta, creat de mine si sotul meu :) (Rog a nu se uita la mireasa :D doar la buchetel). Apropo, o fetita m-a prins afara cu el, si a zis ca mi-l cumpara :D
Image


Image
User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Buchetul miresei II

Post by catiushka »

Ninela wrote:Buchetul meu a sta toata noaptea pe masa, macar nu s-a indurat cineva sa-l puna in apa :D dar de aruncat am aruncat asta, creat de mine si sotul meu :) (Rog a nu se uita la mireasa :D doar la buchetel). Apropo, o fetita m-a prins afara cu el, si a zis ca mi-l cumpara :D
putine mirese cind la sfirsitul nuntii arata asa de fresh, da voi aveti ceva in gene (You know what I mean)
din cei? carton?


User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: Buchetul miresei II

Post by Ninela »

Merci!
La nunta am avut gene doar jumatate de banda, ca la cununie a fost toata pleoapa, si tare ma mai incomoda :)
Buchetelul e din hirtie colorata aproximativ 160 mg , adica nu carton, dar nici hirtia colorata cu care am crescut noi :)


Image
Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: Buchetul miresei II

Post by Girgana »

catiushka -
putine mirese cind la sfirsitul nuntii arata asa de fresh, da voi aveti ceva in gene (You know what I mean)

:D She doesnt know what you mean :D genele erau jumate de banda... :D am ras cu pofta citeva minute :D Din cate eu inteleg a fos un compliment adresat neamului din care face parte si CristinaB 8-)


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Buchetul miresei II

Post by CristinaB »

Multumesc Girgana si multumesc Catiushka!!
Asta am inteles si eu dar zic sa nu ma laud singura pe mine....
Eu sunt sigura ca noi toate aratam bine atit la inceput cit si la final!
Asta e cam printre ultinele poze..La noi nunta a durat destul de mult asa ca eram cam "stoarsa" de energie putin...
Image


Image
User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: Buchetul miresei II

Post by Ninela »

:D :D :D N-am fost atenta cind am citit, asa se nasc bancurile :D Dupa ce am recitit am realizat ce gafita am facut


Image
Aliosha
Posts: 2
Joined: 18 Dec 2013, 15:59

Re: Buchetul miresei II

Post by Aliosha »

Image
Iata si buchetul meu....tare imi place!


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Buchetul miresei II

Post by catiushka »

Aliosha wrote:Image
Iata si buchetul meu....tare imi place!
unde l-ai facut?


viorela
Posts: 178
Joined: 22 Nov 2012, 20:31
Location: Chisinau

Re: Buchetul miresei II

Post by viorela »

Fetelor,vreau sa va arat si buchetelul meu de mireasa, a fost foarte rezistent,si mi-a placut tare mult! A fost 'mai mult decit ma asteptam'!
Image


Post Reply