Rochie in chirie

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Rochie in chirie

Post by Olecika »

Iata si rochita mea :) O vind sau o inchiriez :)
Image
Image
Image
Image

Rochita este mega usoara si comoda. Pretul este accesibil. Pentru detalii imi puteti scri in privat.
Mai multe poze puteti vedea pe profilul meu de facebook sau odnoklasniki.


Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: Rochie in chirie

Post by Arishka »

Olecika wrote:Iata si rochita mea :) O vind sau o inchiriez :)
Image
Image
Image
Image

Rochita este mega usoara si comoda. Pretul este accesibil. Pentru detalii imi puteti scri in privat.
Mai multe poze puteti vedea pe profilul meu de facebook sau odnoklasniki.
Cum sa te gasesc pe odnoklassniki sau facebook?


Nadinn
Posts: 206
Joined: 24 Jan 2013, 01:37
Location: Chisinau,Moldova

Re: Rochie in chirie

Post by Nadinn »

Fetitsele garofitele reinoiesc anuntul...vind sau dau in chirie rochita
Daca sunteti interesate si doriti mai multe detalii adresati-va!
Nr. de contact 060323266
Image
Image
Image


ramolachea
Posts: 7
Joined: 07 Apr 2013, 12:36

Re: Rochie in chirie

Post by ramolachea »

Rochie de mireasa la vinzare. Rochia a fost cusuta la comanda in Chisinau, imbracata numai odata,in stare ideala,e superba, foarte comoda, model unic. Marimea 36-40, reglabila.Nu veti regreta. Pentru detalii adresati-va la numarul de contact: 068501016
Image
Image


Nou_venita
Posts: 3
Joined: 21 Oct 2013, 11:36

Re: Rochie in chirie

Post by Nou_venita »

Salutare...Vreau si eu sa ma "impart" cu bucuria de a purta o rochita extraordinara, care m-a facut, in seara nuntii mele, sa ma simt o mireasa cu adevarat unica, fericita si apreciata pozitiv chiar si de cele mai "critice" guri...... Materiale: matase, shifon, pietricele si cristalutze swarowski. Potrivita pentru o mireasa cu bun gust, de inaltimea 1.63-1.66 (nu include si tocurile:))). Ascunde perfect toate imperfectiunile (bratsele plinutze, burtica, aripioarele de subratz, etc.) + e foarte comoda!!! Cred ca cercurile si poalele tip printsesa deja nu mai sunt actuale... Merita vazuta!!! Ofer rochia in chirie cu 170 euro. 069039622 Mihaela
Image
Image
Image


Eva
Posts: 8
Joined: 02 Jan 2013, 12:33

Re: Rochie in chirie

Post by Eva »

Salut,
Nu mi se primeste sa postez poze, cred ca incurc eu ceva, dar pe acest link puteti vizualiza pozele
http://999.md/7782844
Eu vand rochia mea de mireasa AIRE Barcelona originala, am cumparat-o personal din Barcelona si a fost purtata doar o data, e intr-o stare ideala, marimea 36, reglabil pentru 34, 38 si 40. Am cumparat-o cu 1670 si o vand cu 590 EUR.


bootterfly
Posts: 14
Joined: 19 Jan 2013, 13:55

Re: Rochie in chirie

Post by bootterfly »

Pe cine intereseaza dau si eu rochita in chirie, e compusa din 2 parti si este fara cerc(are fusta dubla)




viorela
Posts: 178
Joined: 22 Nov 2012, 20:31
Location: Chisinau

Re: Rochie in chirie

Post by viorela »

Dragele mele miresuici,iata ca a venit si rindul meu sa pun aici anuntul cu rochita mea,pe care o vind. E foarte comoda si usoara,cu toate ca e atit de 'pufoasa',nu am simtit-o toata seara pe mine. Mentionez ca nu am fost cununata in ea. In set e cu 7 cercuri,care se aseaza foarte bine si stabil, cercurile nu se prevad de sub rochie,adica is acoperite cu 2 straturi de atlas,si apoi cu citeva de fatin. E pentru o domnisoara de 165 cm+tocuri :D Sau 175 cm. Pentru detalii despre pret adresati-va in privat,va raspund cu mare placere.
Iata citeva poze:
Image
Image
Image
Image
Image
P.S. Odata cu rochita,va transmit si un 'brat' de emotii super pozitive care le-am trait in aceasta rochita! Si sper viitoarei miresuici care o va cumpara,sa ii aduca cit mai mult noroc si fericire!


catalina5
Posts: 2
Joined: 16 Jan 2014, 11:07

Re: Rochie in chirie

Post by catalina5 »

Buna. Spuneti-mi va rog daca ati vazut aceasta rochie undeva? Am gasit poza pe internet, imi place si as vrea sa o cumpar sau sa o inchiriez. Multumesc. Image


Post Reply