Decorarea sălii 2

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Ollga
Posts: 80
Joined: 26 Mar 2014, 17:19

Re: Decorarea sălii 2

Post by Ollga »

Radutu am vazut pozele pe saitul lui Olesea care mi-ai recomandat-o , intuiam ca e decorul tau cind am vazut salcia impletita pe piloni, foarte frumos si acum stau si eu foarte linistita ca imi va face si mie un decor la fel de frumos , am citit ca ai avut o nunta ca in povesti si ma bucur tare pentru tine iti doresc sa ai si o viata alaturi de jumatatea ta ca in poveste, apropo ideea cu fluturasi e la fel foarte minunata, succes in continuare


User avatar
Fleur de lis
Posts: 57
Joined: 05 Aug 2013, 17:41

Re: Decorarea sălii 2

Post by Fleur de lis »

Radutu, decorul tau a fost foarte frumos, cu gust! Din cele vazute toate florile au fost vii. Daca da, atunci ai avut o oferta foarte buna (paremi-se scriai ca te va costa tot 5000lei)!!!


Radutu
Posts: 90
Joined: 27 Mar 2014, 15:33

Re: Decorarea sălii 2

Post by Radutu »

Fleur de lis wrote:Radutu, decorul tau a fost foarte frumos, cu gust! Din cele vazute toate florile au fost vii. Daca da, atunci ai avut o oferta foarte buna (paremi-se scriai ca te va costa tot 5000lei)!!!
merci mult, toti ma laudau si la nunta de parca am facut eu decorul :D , am zis 5700 lei dar am facut ceva schimbari sotul nu a vrut covor rosu si nici compozitii in spatele nostru si am inclus buchetul butonierele si luminarile si a esit 5800 MDL, am vrut sa pun pe bancile din ograda si niste poze mari de ale nostre dar nu am mai reusit , iar compozitiile pe mese au fost cu flori scufundate dar mi-a zis Olesea ca a uitat sa faca poze deja voi astepta pozele de la fotograful meu


User avatar
Fleur de lis
Posts: 57
Joined: 05 Aug 2013, 17:41

Re: Decorarea sălii 2

Post by Fleur de lis »

Ma gandeam si eu la flori scufundate, imi plac enorm, doar ca nu prea imi place cum arata localul inauntru si cred ca va fi mai potrivit sa fie flori in vaza, poate vor invia macar putin interierul...


User avatar
By Cristina
Posts: 111
Joined: 01 Apr 2012, 10:08
Location: Chisinau
Contact:

Re: Decorarea sălii 2

Post by By Cristina »

Fetelor vreau sa stiu parerea voastra...am decorat pe 1 iunie o cumatrie si vreau sa stiu parerile voastre...Multumesc moooooolt.!!!
Image-inainte de cumatrie
Image - si dupa...cum credeti?


Radutu
Posts: 90
Joined: 27 Mar 2014, 15:33

Re: Decorarea sălii 2

Post by Radutu »

Cristina e dragut, dar nu prea se intelege ca prea multe poze sunt comasate, poate pui cite 2, 3 sa se vada mai bine


User avatar
By Cristina
Posts: 111
Joined: 01 Apr 2012, 10:08
Location: Chisinau
Contact:

Re: Decorarea sălii 2

Post by By Cristina »

Image
Image
Image
Image
Image


InnaM
Posts: 170
Joined: 14 Oct 2012, 17:45

Re: Decorarea sălii 2

Post by InnaM »

foarte frumos Cristina. Ash spune doar ca eu ash face literele din numele copilului intr-un stil mai jucaush. Imi pare prea classic pentru copii, insa depinde shi de gusturile parintzilor.


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Decorarea sălii 2

Post by romanct1 »

InnaM wrote:foarte frumos Cristina. Ash spune doar ca eu ash face literele din numele copilului intr-un stil mai jucaush. Imi pare prea classic pentru copii, insa depinde shi de gusturile parintzilor.
de acord si inca una

eu sunt de parere ca ar trebui de adaugat mai multa culoare sau scaunelor sau compozitiilor florale de pe mese deoarece pare putin pustiu si parca ceva nu ajunge acolo


User avatar
By Cristina
Posts: 111
Joined: 01 Apr 2012, 10:08
Location: Chisinau
Contact:

Re: Decorarea sălii 2

Post by By Cristina »

Da, si eu multe as fi facut, dar asa au dorit parintii fetitei pentru ca parintii au trei fete si ele erau imbracate in coral sinu vroiau sa fie incarcata sala
Image


Post Reply