Primul dans

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
christa
Posts: 62
Joined: 06 Apr 2010, 23:00

Re: PRIMUL DANS AL MIRILOR!

Post by christa »

Christa, daca nu ma gresesc voi va duceti la Aurelia, da? Noi tot la ea ne-am programat si miine trebuie sa ne ducem la prima lectie, poti sa-mi zici pls in sala trebuie doar in adidasi? pt ca eu ma duc direct dupa serviciu si daca nui neaparat in ei nu ash vrea sa-i tirii cu mine o zi intraga :D si pe ce super ati dus piesa? flash sau CD? ms mult

noi am vrut mult valsul lui Doga, dar acum ma gidnesc ca in rokie no sa-mi fie comod ca e destul de rapid si acum ne gindim la asta [/quote]

Alea, ideal ar fi sa mergi in pantofi, in adidasi e destul de greu. Eu imi iau intotdeauna un tricou de schimb, iar VS vine si el de la serviciu si se ocupa in ce e pe el. Noi la inceput am mers cu laptopul, dar cel mai bine sa ai piesa pe CD audio nu DVD sau mp3. Sau inca o varianta e sa o aduci pe flash si i-l dau Auricai iar ea data viitoare vine cu muzica pe disc. noi pana la urma am ales un cantec de la ea asa ca nu a mai trebuit sa ne facem griji, doar sa nu uitam sa inscriem piesa sa o avem la nunta :lol: . Sper ca am reusit cu informatia, dar acum nu prea am timp si citesc forumul destul de tarziu, iar puteri sa scriu nu prea imi ajung.


alea
Posts: 44
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: PRIMUL DANS AL MIRILOR!

Post by alea »

christa wrote: Alea, ideal ar fi sa mergi in pantofi, in adidasi e destul de greu. Eu imi iau intotdeauna un tricou de schimb, iar VS vine si el de la serviciu si se ocupa in ce e pe el. Noi la inceput am mers cu laptopul, dar cel mai bine sa ai piesa pe CD audio nu DVD sau mp3. Sau inca o varianta e sa o aduci pe flash si i-l dau Auricai iar ea data viitoare vine cu muzica pe disc. noi pana la urma am ales un cantec de la ea asa ca nu a mai trebuit sa ne facem griji, doar sa nu uitam sa inscriem piesa sa o avem la nunta :lol: . Sper ca am reusit cu informatia, dar acum nu prea am timp si citesc forumul destul de tarziu, iar puteri sa scriu nu prea imi ajung.
Christa, chiar iti multumesc din suflet...eu fiecare 10 min tot intram sa vad daca ai scris sau nu :) noi azi ne ducem la 20.15...asa ca informatia a fost la timp:d deja am scris piesa pe CD si pe flash, ramine doar noi sa insusim dansul cu brio:d ma bucur ca va-ti decis cu piesa si va doresc cit mai repede sal invatati si sa primiti placere de la proces:D...eu deja revin dupa lectie cu impresiile


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: PRIMUL DANS AL MIRILOR!

Post by Mariashca »

Fetelor care fac dansul la Aurica, cit cere ea pentru o ora si cite ore trebuiesc aproximativ pentru un dans? mersi ;)


alea
Posts: 44
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: PRIMUL DANS AL MIRILOR!

Post by alea »

Mariashca wrote:Fetelor care fac dansul la Aurica, cit cere ea pentru o ora si cite ore trebuiesc aproximativ pentru un dans? mersi ;)

O ora e 100 de lei, dar referitor la cite ore trebuie...depinde mult de pereke, ea noua ne-a zis ca dupa prima lectia va fi clar cam de cite ore avem nevoie...asa ca revin azi dupa lectie:)


christa
Posts: 62
Joined: 06 Apr 2010, 23:00

Re: PRIMUL DANS AL MIRILOR!

Post by christa »

la noi au fost 6 lectii si ne mai trebuie inca una la sala, sunt un pic cam trista ca practic s-au terminat.


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: PRIMUL DANS AL MIRILOR!

Post by whitelady »

Anusca, multumesc pentru dans, nu cred ca se supara christa, a fost super, Bravoo felicitari!!!!!!!!


olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: PRIMUL DANS AL MIRILOR!

Post by olesikag »

da christa credca nu se va supara! :D :D :D dansul a fost intradevar super!shi reactia oaspetilor tot! :D :D bravo!!!!!!!!!


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: PRIMUL DANS AL MIRILOR!

Post by Mariashca »

Christa am privit si eu, tare mult mia placut spre final imi dadeau lacrimile (sunt sincera), sunteti bravo !!!


WHO
Posts: 80
Joined: 07 Jun 2010, 23:00

Re: PRIMUL DANS AL MIRILOR!

Post by WHO »

Ezit intre :
JOE DASIN- a toi
Ion si Doina alde Teodorovici-Imn Familial
Leonid Portnoy - Kto sozdal tebya takuyu


tasika
Posts: 32
Joined: 20 Jul 2010, 23:00
Location: Chişinău

Re: PRIMUL DANS AL MIRILOR!

Post by tasika »

VIKA wrote:Ezit intre :
JOE DASIN- a toi
Ion si Doina alde Teodorovici-Imn Familial
Leonid Portnoy - Kto sozdal tebya takuyu
buna fetelor ,imi palce mult modalitatea de komunicare de aici doar ca nu prea ma deskurk ka la inceput :oops: ...referitor la primul dans Image meu vrea kintekul ,,Kit de frumoasa eshti de Mihai Treistariu...si sincera sa fiu imi plak la nebunie kuvintele melodiea kam ma da in bara nu-mi inkupui kum sa edansez :oops: ce ziceti? dar kintekul kto tebea sozdal takuiu la fel ma intriga fooooorte mult Image


Locked