Dansatori

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
irinka
Posts: 257
Joined: 24 Oct 2011, 23:00

Re: dansatori la nunta...

Post by irinka »

tasa84 wrote:069840957 Ion(si-i zici ca de la Natasa), ei au si pe nunta.md careva video dar dupa cum am inteles is cam vechi
Multumesc


Image
Diddy88
Posts: 55
Joined: 05 Jan 2012, 00:00
Location: Chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by Diddy88 »

tasa84 wrote:la noi au fost cei de la struguras (2 perechi) au dansat 3 dansuri(popular, tiganesc si din buric, nu stiu cum sa-i zic mai corect) si deacu toate obiceiurile si am achitat p/u tot 180euro, dar au fost foarte de treaba 8)
Imi zici si mie te rog un nr de contact si daca au un link ca sa-i privesc si eu , mersi :D


Diddy88
Posts: 55
Joined: 05 Jan 2012, 00:00
Location: Chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by Diddy88 »

Eu stiu de ansamblul Miorita tot danseaza bie dar inca nu sint decisa ...inca mai caut :D


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by Alintush »

Fetelor, da ce dansatorii de la Divertis ia vazut cineva pe la nunti?


Beatrise
Posts: 325
Joined: 14 Nov 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by Beatrise »

Fetelor poate cineva imi poate recomanda - noi vrem primul dans al mirilor sa facem cu balerine sau ceva de felul acesta... la cine se poate de adresat? :?: :?:


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: dansatori la nunta...

Post by Katina »

si eu vreau dansatori dar mi se par scumpi defat pt sot inca 300 de euro iuhuhu ,mama o zis ca va dansa ea insa sunt faini fac atmosfera .si imi plac alea tiganesti si din buric ...poate ii fac vreo surpriza sa nu stie doar va trebui sa plateasca la urma Image


O viitoare mireasa
Posts: 246
Joined: 13 Aug 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by O viitoare mireasa »

am vayut nunti unde a fost chiar numai o pereche de dansatori, adica 100 de euro,
dar au facut toate traditiile, au dansat, au luat lumea la dans, sunt foarte necesari,
macar o pereche eu zic ca face de luat


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by Alintush »

Katina wrote:si eu vreau dansatori dar mi se par scumpi defat pt sot inca 300 de euro iuhuhu ,mama o zis ca va dansa ea insa sunt faini fac atmosfera .si imi plac alea tiganesti si din buric ...poate ii fac vreo surpriza sa nu stie doar va trebui sa plateasca la urma Image
Deja 300 euro?????erau 200....
offfffffff...ce mai cresc preturile astea,mai ceva decit ciupercile dupa ploaie :evil:
soacra mica sa danseze colacii...hmmmmm...daca iti permiti sa chetui bani pe maruntisuri care nu le vei folosi...fa ceva sa gasesti si un 200-300 euro pentru dansatori...e cu mult mai frumos...
Soacra mica trebuie sa fie soacra mica...nu sa danseze colacii


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: dansatori la nunta...

Post by Katina »

da cred ca am sa vorbesc cu niste colege eu asa am inteles de la o prietena intre 200 si 300 poate 300 ii pt 3 pereki am sa vb cu mama poate imi face ea acest cadou ... :D


O viitoare mireasa
Posts: 246
Joined: 13 Aug 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by O viitoare mireasa »

pai da, 300 e pentru 3 perechi,
eu zic ca 3 perechi e pentru o nunta mare
se poate si mai putin


Post Reply