Croitorese - rochii de mireasa!

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
vallycka
Posts: 3
Joined: 02 May 2015, 10:57

Re: Croitorese - rochii de mireasa!

Post by vallycka »

Buna,sunt plecata si vin cu 2 sapt inainte de nunta.vreau sa-mi modific rochia de mireasa si nu am nici o croitoreasă de incredere.va multumesc anticipat


Alexa91
Posts: 7
Joined: 20 Jan 2015, 12:03

Re: Croitorese - rochii de mireasa!

Post by Alexa91 »

vallycka wrote:Buna,sunt plecata si vin cu 2 sapt inainte de nunta.vreau sa-mi modific rochia de mireasa si nu am nici o croitoreasă de incredere.va multumesc anticipat
Buna vallycka iti recomand cu mare incredere croitoreasa de la Salonul Anny pentru orice modificare si ajustare. Cred ca te vor ajuta si te vor indrum cum sa faci mai bine, chiar daca este putin timp. Numarul de telefon si toate contactele le gasesti pe pagina data. :P Sper ca ti-am fost de ajutor. Succese.


dorinam
Posts: 35
Joined: 16 Mar 2015, 22:58

Re: Croitorese - rochii de mireasa!

Post by dorinam »

fetelor, cit de real e sati cosi rochia ,,prin skype,, :)? la ale mele 45 kg, as prefera sami cos rochita dupa modelul meu, si stiti cum e cind vii acasa cu citeva saptamini innainte de nunta


melissa2
Posts: 2
Joined: 15 Mar 2016, 16:42

Re: Croitorese - rochii de mireasa!

Post by melissa2 »

buna fetelor am citit comentarile voastre si vreu sa ma impart cu experienta mea, fiind c-am capricioasa la alemele am hotarit sa mi se coase rochia de mireasa ceva personal si deosebit, am fost in multe saloane, dar in final am ales salonul "Anny" de la ciocana deoarece mi-a placut cel mai mult, fetele sunt foarte amabile isi cunosc bine lucrul, la inceput mi-a fost frica ca orice mireasa foarte emotionata de rezultatul final, dar la sfirsit am fost foarte multumita si o mireasa implinita! recomand la toti o zi buna sa aveti


Domnica
Posts: 5
Joined: 26 Feb 2016, 15:01

Re: Croitorese - rochii de mireasa!

Post by Domnica »

Salut foste si actuale miresuici!
A avut cineva rochie de mireasa Baiser Wedding ( pe odnoklasniki este pagina lor- Скоро Свадьба), ma intereseaza calitatea lor, fiindca pretul pentru ele este destul de mic. Cu ce impresii ati ramas daca ati comandat rochita de la aceasta firma? Multumesc anticipat.


bantik
Posts: 18
Joined: 30 Mar 2016, 22:27

Re: Croitorese - rochii de mireasa!

Post by bantik »

Domnica wrote:Salut foste si actuale miresuici!
A avut cineva rochie de mireasa Baiser Wedding ( pe odnoklasniki este pagina lor- Скоро Свадьба), ma intereseaza calitatea lor, fiindca pretul pentru ele este destul de mic. Cu ce impresii ati ramas daca ati comandat rochita de la aceasta firma? Multumesc anticipat.

Domnica, poti sa scrii te rog, care sunt preturile aproximativ la Baiser Wedding?


Domnica
Posts: 5
Joined: 26 Feb 2016, 15:01

Re: Croitorese - rochii de mireasa!

Post by Domnica »

bantik wrote:
Domnica wrote:Salut foste si actuale miresuici!
A avut cineva rochie de mireasa Baiser Wedding ( pe odnoklasniki este pagina lor- Скоро Свадьба), ma intereseaza calitatea lor, fiindca pretul pentru ele este destul de mic. Cu ce impresii ati ramas daca ati comandat rochita de la aceasta firma? Multumesc anticipat.

Domnica, poti sa scrii te rog, care sunt preturile aproximativ la Baiser Wedding?

Din cite am vazut pe pagina lor, 220-350 euro, cam asa...


Malyna
Posts: 15
Joined: 01 Mar 2016, 23:04

Re: Croitorese - rochii de mireasa!

Post by Malyna »

Si-a cusut cineva rochia la Rodica Fortuna? Ati ramas multumite? A fost comoda rochita?


Post Reply