Pantofii de mireasa II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Pantofii de mireasa II

Post by Mary08 »

Mersi tancha pentru sfaturi, la urma urmei le iau pe amindoua perechi la nunta :lol: oricum pina atunci ma hotarasc eu cumva.
In privinta purtatul tocurilor, bine ai precizat :D


babylush
Posts: 6
Joined: 27 May 2013, 10:42

Re: Pantofii de mireasa II

Post by babylush »

i
Last edited by babylush on 10 Jul 2014, 11:14, edited 1 time in total.


babylush
Posts: 6
Joined: 27 May 2013, 10:42

Re: Pantofii de mireasa II

Post by babylush »

babylush wrote:Vând pantofi ivory (de mireasă), marime 36-37, designer Badgley Mischka, exterior de satin, interior și talpa de piele, tocul de 10 cm, au o platforma de 1 cm în fața. Sunt absolut superbi, eleganți, comozi.Au un detaliu unic, trandafirașul cu petalele moi și jucăușe, care îi face foarte feminini și romantici. Sunt noi, în cutie. Pret 2100 lei, negociabil. Cine e interesat imi poate scrie in privat sau tel: 069633449 Image
Image[/quote]


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Pantofii de mireasa II

Post by romanct1 »

Eu imi fac pantofii la comanda de la Irka shoes, se fac fix pe piciorusul meu. Mai ales ca nam gasit in oras ceea ce vreau si ei aveau un model foarte asemanator cu cel ce il doresc. ma costat 1800 pe 23 iulie trebuie sa le iau.


Irinel
Posts: 17
Joined: 13 Mar 2014, 16:33

Re: Pantofii de mireasa II

Post by Irinel »

Vînd pantofii mei de mireasă, procuraţi din mag. Gemeni, i-am încălţat doar citeva ore ziua, deci sunt în stare foarte bună.
Mărimea 35
Preţ: 280 lei

Image

Image


ikutza
Posts: 11
Joined: 15 Apr 2014, 17:59

Re: Pantofii de mireasa II

Post by ikutza »

Salut fetelor! Daca cu cateva zile in urma mai cautam diverse opinii pe acest forum astazi am unele mentiuni in urma experientei acumulate dupa nunta :-). In privinta pantofilor as spune k cei fara toc sunt indispensabili. Eu aveam niste pantofi cu tocul de vreo 10 cm, ff comozi si am luat o pereche pe talpa doar " in caz de ceva".. si nu am dat gres.. Dupa sesiunea foto prin natura unde tb sa trag tocurile din pamant eram deja obosita.. am mai rezistat doar pana la primul dans si i-am incaltat pe cei fara toc. P.S. pt mine asta a fost secretul k sa sar toata noaptea "k la nunta mea" :-)


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Pantofii de mireasa II

Post by romanct1 »

fetelor eu miam comandat pantofiorii de la Irka shoes deoarece nu gaseam in orash ceea ce doream, cu tocul 12 cm, imi faceam griji ca am dato in bara, mai ales ca sotul a fost sceptic din start in privinta acestei idei. Insa am ramas super placut surprinsi, pantofii super comozi si usurei, am facut deja 2 ori in ei repetitia dansului si tot ii maspr si nu ma pot satura sai privesc :) . Mau costat 1800 de lei si chiar am facut o comparatie cu alta pereche pe care o am de la piere lucy pentru care am dat 3200 de lei (18 cm) la fel de usurei si comozi, adica vreau sa spun ca nus cu nimic mai rai si merita banii, deja dupa nunta o sa postez poze


lummynel8
Posts: 223
Joined: 20 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasa II

Post by lummynel8 »

vind sandale bej foarte stilate PIELE NATURALA,TALPA NATURALA firma UTERQUE cu 400 lei - sinecost,am comandat din Rusia pentru mine ca port 36 si de fapt e scris 36 dar s-a dovedit ca e .37 curat,poate chiar 37,5 . Le-am cumparat la pret redus minus 80% . Probabil sunt bune pentru o mireasa moderna,tocul are 12 cm iar platforma din fata 2 cm.Numarul meu de mobil 068545026

Image
Image
Image
Image
Last edited by lummynel8 on 19 Sep 2014, 13:00, edited 1 time in total.


Marce
Posts: 6
Joined: 17 Jan 2014, 13:32

Re: Pantofii de mireasa II

Post by Marce »

natali ungureanu wrote:Image
Salut! poti sa-mi spui te rog la ce pret sunt poantofii? Mersi anticipat!


Irinela
Posts: 128
Joined: 31 Aug 2014, 10:54

Re: Pantofii de mireasa II

Post by Irinela »

salut, imi puteti spune dacă a procurat cineva pantofi de pe saitul aliexpress.com. preţurile destul de accesibile, dar ma interesează calitatea. şi încă o întrebarea DVS procuraţi pantofi doar cu scopul de nuntă, sau să îîi puteţi încălţa şi la alte ocazii?


<a id="timeline1132060" href="http://flines.ru/"> линейки на рабочий стол</a><script type="text/javascript" src="http://flines.ru/timelinejs/1132060.js"></script>
Post Reply