Decorarea sălii 2

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
ninutsika12
Posts: 29
Joined: 24 May 2014, 14:29

Re: Decorarea sălii 2

Post by ninutsika12 »

violeta. wrote:
ninutsika12 wrote:Desigur. Scriu în privat )
Salut! poti sa-mi scrii si mie un contact. Caut pe cineva sa ma ajute cu decorul pentru nunta.
069565424 Nina ... cu drag și cu plăcere va ajut !


deea
Posts: 21
Joined: 09 Apr 2015, 14:26

Re: Decorarea sălii 2

Post by deea »

Sunshine_1 wrote:
deea wrote:Buna, fetelor eu ma ginndeam ca dadusem un pret asa destul de bunisor anul trecut pe decor, nu pot sa zic ca scump in comparatie cu restul care mai sunasem , dar intradevar am avut un decor frumos compozitiile frumoase destul de mari chiar am fost placut surprinsa la arca foarte multe flori , dar am fost prin octomrie la prietena mea din copilarie la nunta in Romania, sincer cind am auzit ca a dat aproape 3000 euro si nici jumate nu era ca la mine, niste compozitii parca le-au facut niste copii , nici o forma cu verdeata iepurului, o arca simpla, niste huse cam shifonate si la masa mirilor asa simplut am zis ca dragele mele la noi preturile si calitatea e mult mult mai inalta chiar daca suntem o tara mica si saraca dar nustiu cum la noi se pune mai mult suflet. Eu cred ca la banii care iam dat eu ce decor frumos , dar ce era daca faceam de 3000 euro, si prietena imi zicea ca acesta inca e un pret normal dar cind a auzit cit am dat eu a zis ca nu poate fi asa ceva. Asa ca fetelor inca avem noroc alegeti pe cineva de suflet si cu bani nu prea exagerati faceti-va nuntile voastre cele mai frumoase.
Deea, te rog mult sa-mi scrii cine ti-a facut tie decorul si cit te-a costat. Multumesc anticipat! :)
Scuze , demult nu am mai fost pe aici, acum ma plictiseam si m-am gindit sa intru, noi am facut decorul la Arta Nuntii la Olesea o fata foarte bravuta , sora mea anul viitor tot la ea isi va face, am avut de toate si anume cu flori naturale de ce m-am bucurat cel mai mult , m-a costat in jur de 10000 lei totul si desigur si cadouri gustoase :), dar ce mia placut cel mai mult ca am lucrat cu Olesea intr-o atmosfera foarte prietenoasa si chiar daca ma intreaba cineva o recomand cu mare placere. O gasiti pe www.artanuntii.md sau facebook https://www.facebook.com/Arta-Nuntii-ww ... 551938959/


Post Reply