Decorarea sălii 2

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Decorarea sălii 2

Post by marcelushka »

Cu mare drag am sa postez pozele de la 2 nunti selecte foarte fine si rafinate, miresuicele carora au stat pe forum, au avut atitea emotii.
cicelu - 06.08.2015 - ”Casa Sărbătorii” or. Ștefan Vodă, si Alina, pe data de 08.08.2015 Voyage.
Aici am sa atashez si pozele cu decorul si candy barul.
Aici va las si pagina mea de facebook.
https://www.facebook.com/pages/MarriaGe ... 1213084321

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


Sonia
Posts: 19
Joined: 08 Sep 2014, 21:36

Re: Decorarea sălii 2

Post by Sonia »

Yana.O, ai gasit de unde sa procuri litere? Eu la fel cautam la rindul meu si am gasit.Daca ceva te pot ajuta,am gasit mai multe persoane care se ocupa de asta.


alinadan88
Posts: 23
Joined: 25 Feb 2014, 19:11

Re: Decorarea sălii 2

Post by alinadan88 »

salutare fetelor, am sarbatorit nunta pe data de 08.08.2015 si am avut o sarbatoare frumoasa, un decor minunat si un fourchett foarte gustos datorita lui "marcellushka"!!!
Ii multumim din suflet de frumusetea care ne-a dat-o si de gustosenele de care toti au ramas fara cuvinte!!!


n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: Decorarea sălii 2

Post by n-doinita »

.
Last edited by n-doinita on 28 Sep 2015, 21:34, edited 1 time in total.


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Decorarea sălii 2

Post by vicktoritza »

Fetele , uite ca a trecut si nunta mea. Atasez aici citeva poze de la decorul meu frumos. Am ramas extrem de multumita de compania Special. Au facut asa cum au dorit chiar si mai mult peste asteptari. Va recomand cu drag. Atasez citeva poze.
Nunta mea a avut 4 culori de baza ) piersica, albastru, verde (mint), albastru si violet. Toate culori pastelate.
Aici sunt pozele. http://imgur.com/a/Oi6av


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Decorarea sălii 2

Post by vicktoritza »

Fetele , uite ca a trecut si nunta mea. Atasez aici citeva poze de la decorul meu frumos. Am ramas extrem de multumita de compania Special. Au facut asa cum au dorit chiar si mai mult peste asteptari. Va recomand cu drag. Atasez citeva poze.
Nunta mea a avut 4 culori de baza ) piersica, albastru, verde (mint), si violet. Toate culori pastelate.
Aici sunt pozele. http://imgur.com/a/Oi6av
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Decorarea sălii 2

Post by vicktoritza »

Iar pentru mai multe detalii,am creat si un forum pe facebook.
Esti in toiul pregatirilor de nunta?
Am creat Un form despre nunti .
Pentru toți acei care și-au sarbatorit, o sarbatoresc sau vor sărbători nunta sau oricare alt eveniment important!
Idei, sfaturi, întrebări , răspunsuri și tot ce ai nevoie pentru cea mai frumoasă zi din viața ta.
https://www.facebook.com/groups/1457215491222570/


n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: Decorarea sălii 2

Post by n-doinita »

fetitele eu vind flori din hirtie hand made ,facute de mine pt decorul de la nunta.pt informatii contactati-ma in privat
Image ImageImageImage


deea
Posts: 21
Joined: 09 Apr 2015, 14:26

Re: Decorarea sălii 2

Post by deea »

Buna dragele mele, vreau un ajutor de la voi va rog ca deja sunt in panica , sa va spun situatia, parca ne hotarisem cu culoarea decorului ca pentru mine conteaza, dara acum iar ne contram cu sotul eu vreau roz, sotul (deja pot sai spun asa ca suntem cununati), vrea albastru sau lavanda - eu nu sufar aceasta culoare lavanda, ca decoratoare o avem pe Olesea de la Arta nuntii, la noi sala are culoarea bej foarte deschis si Olesea mi-a zis ca putem alege orice culoare dar vreau sa ma sfatui si cu voi, va arat citeva poze din lucrarile ei care imi plac mult,acus sa incerc sa le pun daca o sa imi iasa ceva


deea
Posts: 21
Joined: 09 Apr 2015, 14:26

Re: Decorarea sălii 2

Post by deea »

deea wrote:Buna dragele mele, vreau un ajutor de la voi va rog ca deja sunt in panica , sa va spun situatia, parca ne hotarisem cu culoarea decorului ca pentru mine conteaza, dara acum iar ne contram cu sotul eu vreau roz, sotul (deja pot sai spun asa ca suntem cununati), vrea albastru sau lavanda - eu nu sufar aceasta culoare lavanda, ca decoratoare o avem pe Olesea de la Arta nuntii, la noi sala are culoarea bej foarte deschis si Olesea mi-a zis ca putem alege orice culoare dar vreau sa ma sfatui si cu voi, va arat citeva poze din lucrarile ei care imi plac mult,acus sa incerc sa le pun daca o sa imi iasa ceva
Image
Image
Image
Image
Image


Post Reply