Primul dans II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
socialmambo
Posts: 7
Joined: 08 Sep 2013, 23:32

Re: Primul dans II

Post by socialmambo »

hey fetelor aveti ceva propuneri de dansatoi pentru primul dans?


alise
Posts: 34
Joined: 17 Oct 2013, 16:57

Re: Primul dans II

Post by alise »

socialmambo wrote:hey fetelor aveti ceva propuneri de dansatoi pentru primul dans?
asa si in alta tema ne recomanzi niste dansatori jos palaria, dupa cum am mentionat imi pare rau ca prestatorii de servicii recurg la asa "siretlicuri"


socialmambo
Posts: 7
Joined: 08 Sep 2013, 23:32

Re: Primul dans II

Post by socialmambo »

eu am intrebat deci pentru ca am dorit ceva mai ieftin,stiu ca exista care predau cu mai putin,si este doar un coregraf,pentru am nevoie de lectii doar pentru mirele meu,fiind ca eu pot dansa,iar eu pe el sal invat nu pot el nu intelege nimik,si am dorit cumva el sa mearga kiteva lectii fara mine sa fie ceva mult mai ieftin..dar sa stii ca pina la sfirsit am ajuns tot la acei acum kiteva min lam sunat pe un baiat din cei si a spus cai posibil sa se ocupe doar el cu 100 pe ora


Taniushka.s
Posts: 17
Joined: 08 Jan 2014, 22:29

Re: Primul dans II

Post by Taniushka.s »

Salutare , Viorela scrie-mi te rog coordonatele coregrafului la care ati frecventat !Merci Anticipat


Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: Primul dans II

Post by Arishka »

Ce cintec alegeti pentru primul dans? Sotul meu vrea cintec in limba romina.Sunt cintece frumoase,dar is vechi.Am rasfoit toate paginele de pe net,dar nu pot sa gasesc ceva nou si frumos....(((


LudmilaS
Posts: 4
Joined: 21 Jan 2014, 14:50

Re: Primul dans II

Post by LudmilaS »

Fetelor, care este diferenta intre luminile pentru primul dans si luminile ambientale? Mi-a zis o prietena ca trebuie sa apelez la 2 firme pentru lumini, e corect? Voi cum faceti?


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Primul dans II

Post by romanct1 »

LudmilaS wrote:Fetelor, care este diferenta intre luminile pentru primul dans si luminile ambientale? Mi-a zis o prietena ca trebuie sa apelez la 2 firme pentru lumini, e corect? Voi cum faceti?

depinde ce efecte vreai, dar nu cred ca trebuie 2 agentii diferite. Serviciile cu luminile pe care leam comandat noi includ diferite tipuri de lumini, fum greu, glob si bule de sapun. Mai bine consultate cu prestatorii de servicii.


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Primul dans II

Post by CristinaB »

Arishka wrote:Ce cintec alegeti pentru primul dans? Sotul meu vrea cintec in limba romina.Sunt cintece frumoase,dar is vechi.Am rasfoit toate paginele de pe net,dar nu pot sa gasesc ceva nou si frumos....(((
Noi am dansat Dulcea si Tandra mea fiara interpretata de Catalina Caraus ..
[youtube]_oGzq4SMb8U[/youtube]


Image
Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: Primul dans II

Post by Arishka »

CristinaB wrote:
Arishka wrote:Ce cintec alegeti pentru primul dans? Sotul meu vrea cintec in limba romina.Sunt cintece frumoase,dar is vechi.Am rasfoit toate paginele de pe net,dar nu pot sa gasesc ceva nou si frumos....(((
Noi am dansat Dulcea si Tandra mea fiara interpretata de Catalina Caraus ..
Foarte frumoasa melodiea....In cit timp ati invatat dansul??? Sotul meu vine cu 5 zile innainte de nunta,nu stiu daca o sa reusim sa invatam sa dansam valsul...


socialmambo
Posts: 7
Joined: 08 Sep 2013, 23:32

Re: Primul dans II

Post by socialmambo »

puteti sa reusiti in 5 zile,cu conditia ca sa fie repetitii in fiecare zi sau peste o zi dar cite 2 ore pe zi


Post Reply