Primul dans II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: Primul dans II

Post by Girgana »

Arishka wrote:Ce cintec alegeti pentru primul dans? Sotul meu vrea cintec in limba romina.Sunt cintece frumoase,dar is vechi.Am rasfoit toate paginele de pe net,dar nu pot sa gasesc ceva nou si frumos....(((


Nustiu cit e de veche sau noua piesa aceasta pt voi,dar mie imi place la nebunie si de fiecare data o ascult cu mult drag.
[youtube]be7roLrfmRk[/youtube]


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Primul dans II

Post by Olecika »

Noi am optat pentru ceva in limba straina, melodie lenta :)

[youtube]YubbH2wa3DE[/youtube]


Kitsurica
Posts: 146
Joined: 06 Sep 2013, 15:21

Re: Primul dans II

Post by Kitsurica »

Vreau si eu sa ma pronunt referitor la cintecele alese pentru primul dans, oricum le-ati ales ca va plac si nu tindeti sa aflati parerea altora dar totusi o sa m aexprim, referitor la Catalina Caraus- melodia e minunata, clasica, una care iti trezeste emotii la orice virsta, insa cred ca vocea Catalinii e de prisos, eu as opta pentru varianta originala, sau poate mie nu-mi place cum ea cinta, referitor la Laura Stoica, melodia e frumoasa, dar prea lenta, poate daca tineri isi doresc ceva lent ca primul dans, insa cum eu mi-as imagina dansul, atit cu miscari lente cit si mai energice, sa redeie emotiile tinerilor, piesa Safurei imi pare foarte reusita, as fi potrivita pentru primul dans minunat, succese in repetitii


LudmilaS
Posts: 4
Joined: 21 Jan 2014, 14:50

Re: Primul dans II

Post by LudmilaS »

Am intrebat la unii cu luminile astea de decor si ma costa 500 euro, plus inca 200 pentru efectele la primul dans. Impreuna sunt 700. Ce se mai duc banii pe nunta asta... Dar tare vreau lumini de astea, am fost la o nunta shiam vazut shi nu se compara cu luminile de discoteca. Sunt frumoase shi nu te obosesc.


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Primul dans II

Post by romanct1 »

oho, da unde ai gasit asa preturi? si ce ai in vedere prin efecte pentru dans? pe noi luminile o sa ne coste 350 pe 10 ore pentru ca am facut contractul in 2013, in 2014 near costa 400. Acolo este inclus si globul si lumini, si fum greu si paremise si bule de sapun dar ele nu ma intereseaza. Pe de alta parte depinde de marimea salii si ce se are in vedere prin efecte.


Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: Primul dans II

Post by Arishka »

Poti te rog sa-mi dai nr de contact???


papusika
Posts: 3
Joined: 26 Jan 2014, 23:05

Re: Primul dans II

Post by papusika »

domnisoarelor,imi pare rau de astfel de intimplari cind se reclameaza..daca ceva eu stiu kiiva coregrafi buni,intradevari buni si calitativi,daca aveti nevoie ,scriet-mi in privat..chiar va ajut..


valerii.dulghier
Posts: 35
Joined: 24 Aug 2013, 16:01
Location: Chisinau, Moldova
Contact:

Re: Primul dans II

Post by valerii.dulghier »

LudmilaS wrote:Am intrebat la unii cu luminile astea de decor si ma costa 500 euro, plus inca 200 pentru efectele la primul dans. Impreuna sunt 700. Ce se mai duc banii pe nunta asta... Dar tare vreau lumini de astea, am fost la o nunta shiam vazut shi nu se compara cu luminile de discoteca. Sunt frumoase shi nu te obosesc.
Eu am gasit lumini ambientale, ce includ 8 proiectoare pe pereti+ 2 lazere+ fum la pret de 350 euro.... vroiam pe cei de la unique events, ei imi cereau 400..bine ca erau ocupati si am gasit ceva mai bun))intradevar au lumini puternice si o atitudine fata de clienti respectabila....miau propus si fum greu la pret de 30 euro...asta cred ca daca am luat pachetul de lumini..asa nustiu cit costa...dar cred ca nu mai skump tare


Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: Primul dans II

Post by Arishka »

valerii.dulghier, dami te rog nr de contact unde ai gasit lumini ;)


corina.fabian@mail.ru
Posts: 8
Joined: 30 Jan 2014, 02:06

Re: Primul dans II

Post by corina.fabian@mail.ru »

Arishka wrote:valerii.dulghier, dami te rog nr de contact unde ai gasit lumini ;)
da te rugam da nr :roll: :roll: :roll: :roll:


Post Reply