Nunta la Gril Parc

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
By Cristina
Posts: 111
Joined: 01 Apr 2012, 10:08
Location: Chisinau
Contact:

Re: Nunta la Gril Parc

Post by By Cristina »

Miresici, ceva idei pentru decor la grill park, atasez citeva poze ce am facut eu pe 1 august...O zi frumoasa!!!
Image
Image[/img]Image
Image
Image


Radutu
Posts: 90
Joined: 27 Mar 2014, 15:33

Re: Nunta la Gril Parc

Post by Radutu »

miresuicelor cu adevarat un decor frumos e ca cireasa de pe tort si asa ma bucur ca am insistat la nunta noastra pentru decor ca sotul tot imi zicea ca sala e frumoasa si asa si la ce bun sa mai aruncam niste bani pentru decor dar inca o data ma conving ca se merita, vreau sa va arat si voua niste lucrari de care m-am minunat aici la Grill parc, eu am fost la nunta la o ruda din partea sotului si nu au avut deloc decor , si cum ziceam de la inceput torta era gustoasa dar cireasa nu era :)
Image


Radutu
Posts: 90
Joined: 27 Mar 2014, 15:33

Re: Nunta la Gril Parc

Post by Radutu »

Image
Image
Image
Image


User avatar
IrinaR
Posts: 12
Joined: 19 Jan 2014, 20:04
Location: Chisinau

Re: Nunta la Gril Parc

Post by IrinaR »

catiushka wrote:o sa scriu un mesaj si aici pentru cuconitele care au nunta degraba la gril
tuturor nuntasilor le-a placut foarte mult localul, am dansat afara si aerul curat in codri, a fost perfect, cadrul pentru poze la fel minunat,
chelnerii de treaba ne-au ajutat sa descarcam totul si le-au dus ei singuri, ce mi-a placut la ei ca sticlele de bautura nu stau la masa nuntasilor ci chelnerii cum se goleste paharul au grija si toarna si de exemplu cum se spunea undeva ca sampania si vodca nu se serveste ci doar se deschid aici chelnerii deschideau # si faceau plinul la cei care servesc aceste bauturi

ce mi-a placut au adus nush ce fel de mincare si chelnerii au intrat dansind asa frumos toti intr-un ritm tare mi-a placut :)
mincarea a fost foarte gustoasa aranjata frumos, eu am mincat doar la a 2 masa 3 sarmale si erau fenomenale, maruntele si cu gust de cuptor ca la bunica, au fost jos palaria, restul bucatelor am gustat a 2 zi la zeama si la fel mi-au placut, oaspetii foarte multumiti,

eu daca as mai face o data nunta tot acolo as face-o
eu nu am avut nici o grija, m-am incredintat lor si am ramas foarte multumita
va doresc o petrecere frumoasa la fel cum a fost si a noastra :)
merci mult Catiusha pentru relatare si felicitari cu cel mai important eveniment din viata!
noi sarbatorim pe 30 august nunta la Gril Parc si desigur retraiesc sa fie totul bine.


DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Nunta la Gril Parc

Post by DanielaG »

Fetelor cit va costat meniul?.....stiti preturile si pt cumatrii?...sau nr de persoane minim...


Image
User avatar
IrinaR
Posts: 12
Joined: 19 Jan 2014, 20:04
Location: Chisinau

Re: Nunta la Gril Parc

Post by IrinaR »

DanielaG wrote:Fetelor cit va costat meniul?.....stiti preturile si pt cumatrii?...sau nr de persoane minim...
salut Daniela,
meniul in Gril Parc incepe cu minim 550 lei si va determinati cat va este necesar. succese!


DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Nunta la Gril Parc

Post by DanielaG »

IrinaR multumesc


Image
Lady_Di
Posts: 14
Joined: 02 Sep 2013, 12:59

Re: Nunta la Gril Parc

Post by Lady_Di »

Salut! Noi am facut nunta la Gril Parc, este localul nostru de suflet :) Ne-a placut ffff mult totul, mai ales ca eram in cautare de un local in stil mai european, mai lejer, cu mult spatiu verde. Cand l-am vazut pe asta, am fost 10000% siguri ca aici o sa facem nunta. Si am gasit si unica sambata din 2013 iulie libera, cred ca asa ne era predestinat. Mancarea e foarte gustoasa la ei, deservirea e impecabila, nu reusesti sa mananci ceva ca imediat ce ti se pateaza farfuria, chelnerii o schimba pe alta curata. Cu bautura sunt ft atenti, mereu umpleau paharele si aveau grija de totul. Noi am ramas impresionati. Si toti oaspetii la fel, s-a mai vorbit despre nunta noastra inca vreo luna-doua dupa asta :D. Dar sa stiti ca in asa local mare efect are decorul, pt ca trebuie sa se puna accent pe ceva. Noi am lucrat mult la decor si am fost atenti la toate detaliile, iar echipa care ne-a ajutat au facut un lucru pe cinste.


DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Nunta la Gril Parc

Post by DanielaG »

Lady_Di wrote:Salut! Noi am facut nunta la Gril Parc, este localul nostru de suflet :) Ne-a placut ffff mult totul, mai ales ca eram in cautare de un local in stil mai european, mai lejer, cu mult spatiu verde. Cand l-am vazut pe asta, am fost 10000% siguri ca aici o sa facem nunta. Si am gasit si unica sambata din 2013 iulie libera, cred ca asa ne era predestinat. Mancarea e foarte gustoasa la ei, deservirea e impecabila, nu reusesti sa mananci ceva ca imediat ce ti se pateaza farfuria, chelnerii o schimba pe alta curata. Cu bautura sunt ft atenti, mereu umpleau paharele si aveau grija de totul. Noi am ramas impresionati. Si toti oaspetii la fel, s-a mai vorbit despre nunta noastra inca vreo luna-doua dupa asta :D. Dar sa stiti ca in asa local mare efect are decorul, pt ca trebuie sa se puna accent pe ceva. Noi am lucrat mult la decor si am fost atenti la toate detaliile, iar echipa care ne-a ajutat au facut un lucru pe cinste.
Cit va costat meniul?..a fost mincare destula in raport cu pretul?


Image
elaanna77
Posts: 16
Joined: 16 Aug 2014, 15:17

Re: Nunta la Gril Parc

Post by elaanna77 »

Fetelor am si eu o intrebare dar musulitele si tintarii nu au deranjat? eu la o nunta cind am fost erau foarte multe musculite la masa de furset nici nu am putut minca nimic :( Mai am inca o intrebare, cum este acustica si sistema de conditionere la ei, nu este prea cald?


Post Reply