Nunta in " Curtea Boierului"

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
Andrian
Posts: 16
Joined: 15 Nov 2014, 13:15

Nunta in " Curtea Boierului"

Post by Andrian »

stie cineva de Restaurantul-hotel ,,Curtea Boierului?"


Andrian
Posts: 16
Joined: 15 Nov 2014, 13:15

Re: Nunta in " Curtea Boierului"

Post by Andrian »

O nunta de vis si cumatria ideala alaturi de echipa de profesionisti a restaurantului ,,Curtea Boierului",departe de aglomeratia orasului in sinul naturii iti petreci cele mai importante evenimente din viata!!!


Andrian
Posts: 16
Joined: 15 Nov 2014, 13:15

Re: Nunta in " Curtea Boierului"

Post by Andrian »

INVITATIE LA REVELION!!o searã fermecatã,cu muzica live de calitate,cu cele mai gustoase si variate bucate,deservire impecabila,focuri de artificii si desigur bunul nostru mos Craciun cu cadouri si surprize pentru fiecare!!


Olgutza1989
Posts: 11
Joined: 26 Jan 2015, 10:43

Re: Nunta in " Curtea Boierului"

Post by Olgutza1989 »

Andrian wrote:stie cineva de Restaurantul-hotel ,,Curtea Boierului?"
Buna Andrian,se vede ca sunt unica mireasa pe forum care care isi vã sarbatori marele eveniment la voi!!fetelor poate mai este cineva?hai sa ne impartasim cu impresiile,Sau poate cineva a fost in calitate de invitat?mar I teresa price parere,cu toate ca am fost acolo la nunta insa emotiile ma coplesesc,!!


Victorita_b
Posts: 8
Joined: 14 Oct 2014, 14:01

Re: Nunta in " Curtea Boierului"

Post by Victorita_b »

cred ca cel mai bine cauti in topicurile: Sala de nunti II sau Data nuntii. acolo ai putea gasi detalii si poate alte mirese care sarbatoresc acolo nunta.
Spor!


Victorita_b
Posts: 8
Joined: 14 Oct 2014, 14:01

Re: Nunta in " Curtea Boierului"

Post by Victorita_b »

cred ca cel mai bine cauti in topicurile: Sala de nunti II sau Data nuntii. acolo ai putea gasi detalii si poate alte mirese care sarbatoresc acolo nunta.
Spor!


Post Reply