Culoarea nuntii

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
DDianKa
Posts: 138
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau, centru

Re: Culoarea nuntii

Post by DDianKa »

Uliana wrote:multumesc pentru svat fetelor sinteti niste dulceturi Image Image Image
de care dulceturi? de capsuni sau de cirese albe? :)


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: Culoarea nuntii

Post by whitelady »

eu cred ca fiecare cu aroma sa fi toate sunt irezistibile :P :D


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Culoarea nuntii

Post by Uliana »

mie ciresile nu imi plac asaca de capsuni :P


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Culoarea nuntii

Post by marcelushka »

doame fetelor stiti ca sunteti SUPER TARI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ACUM SUNT DEPARTE DE CASA SI AZI SI ERI TOATA ZIUA AM STAT PE PAGINA ASTA. IMI DATI ATITA PUTERE, SINCER CU MARE DRAG CITESC TOATE MESAJELE VOASTRE . SUNTETI FOARTE BRAVO, FOARTE SINCERE PLINE DE INTUZIASM SI DE CE NU SUPERBE,,,,,,,
P.S. Uliana, rochia e superba, mie mi-a placut ideea, eu sincer nu am idee ce rochie imi voi alege......


pops_uk
Posts: 77
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Londra, Marea Britanie

Re: Culoarea nuntii

Post by pops_uk »

Fetele, am vrut sa impart cu voi emotiile mele pozitive. Cum am mai spus de decorul salii o sa se ocupe Sorina. Si ea mi-a propus mai multe optiuni. http://picasaweb.google.com/Sorinella.M ... pCx94PP1QE# aici sunt mai multe poze, iar ultimele patru sunt chiar de la localul unde facem noi. Sincer era sa nu il recunosc. E un local in stil rustic, si nu imi imganinam ca se poate de pus luminite si decor asa modern, dar a iesti destul de bine. Voi ce credeti?


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Culoarea nuntii

Post by marcelushka »

pops_uk wrote:Fetele, am vrut sa impart cu voi emotiile mele pozitive. Cum am mai spus de decorul salii o sa se ocupe Sorina. Si ea mi-a propus mai multe optiuni. http://picasaweb.google.com/Sorinella.M ... pCx94PP1QE# aici sunt mai multe poze, iar ultimele patru sunt chiar de la localul unde facem noi. Sincer era sa nu il recunosc. E un local in stil rustic, si nu imi imganinam ca se poate de pus luminite si decor asa modern, dar a iesti destul de bine. Voi ce credeti?
Mie sincer imi place si in general combinatia asta cu galben e super,iar ultimele poze sunt foarte romantice ca tematica imi plac foarte mult aranjarile astea cu pinza ele dau un aer de ....... super, mie foarte imi place


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Culoarea nuntii

Post by Anusca »

Fetele, am vrut sa impart cu voi emotiile mele pozitive. Cum am mai spus de decorul salii o sa se ocupe Sorina. Si ea mi-a propus mai multe optiuni. http://picasaweb.google.com/Sorinella.M ... pCx94PP1QE# aici sunt mai multe poze, iar ultimele patru sunt chiar de la localul unde facem noi. Sincer era sa nu il recunosc. E un local in stil rustic, si nu imi imganinam ca se poate de pus luminite si decor asa modern, dar a iesti destul de bine. Voi ce credeti?
Sa stii ca e foarte super cum e amenajat. Si intr-adevar combinatia asta de rustic si cu modern ii da un farmec aparte. Bravo Sorinei ca poate sa creeze asa frumuseti :)


olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: Culoarea nuntii

Post by olesikag »

uliana super rokita shi ku florile tot super se priveshte! :)


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Culoarea nuntii

Post by maryLand »

pops_uk wrote:Fetele, am vrut sa impart cu voi emotiile mele pozitive. Cum am mai spus de decorul salii o sa se ocupe Sorina. Si ea mi-a propus mai multe optiuni. http://picasaweb.google.com/Sorinella.M ... pCx94PP1QE# aici sunt mai multe poze, iar ultimele patru sunt chiar de la localul unde facem noi. Sincer era sa nu il recunosc. E un local in stil rustic, si nu imi imganinam ca se poate de pus luminite si decor asa modern, dar a iesti destul de bine. Voi ce credeti?

superb,flori de floarea soarelui...ingenios..voi tot pt ele veti opta?
de ce te intreb,pt ca noi zeama..sau kum i se mai zice petrecerii de a 2 zi..vrem in stil rustik sa o facem...shi vreau shi eu floarea soarelui.... :lol: Image Image


Image
pops_uk
Posts: 77
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Londra, Marea Britanie

Re: Culoarea nuntii

Post by pops_uk »

superb,flori de floarea soarelui...ingenios..voi tot pt ele veti opta?
de ce te intreb,pt ca noi zeama..sau kum i se mai zice petrecerii de a 2 zi..vrem in stil rustik sa o facem...shi vreau shi eu floarea soarelui.... :lol: Image Image[/quote]

Da Maryland, la noi o sa fie cu floarea soarelui. Acolo sala la noi e tapetata cu sac si predomina lemnul. Scaunele sunt imbracate cu galben .... deci in general e stil rustic si floarea soarelui e cred cea mia buna alegere.

Da voi la zeama ce tot la restaurant faceti?


Post Reply