Culoarea nuntii

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
nataly1
Posts: 9
Joined: 25 May 2010, 23:00

GALBEN !!!!!!!!!!

Post by nataly1 »

Vreau tot in galben cu negru !!!

Buchetul din floarea soarelui , podul de flori tot din floarea soarelui, chiar shi mashina vreau sa fie galbena Image


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Dupa nunta......

Post by Uliana »

fetelor am o intrebare, servitelele de la nunta de cine se cumpara ca eu vreu ca daca o sa am culoarea nuntii violet si servitelele sa le cumpar violet...


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Dupa nunta......

Post by Mariashca »

Uliana wrote:fetelor am o intrebare, servitelele de la nunta de cine se cumpara ca eu vreu ca daca o sa am culoarea nuntii violet si servitelele sa le cumpar violet...
uliana suntem intrun gind Image Image Image neam obsedat de violet Image , eu la fel m-am gindit sa fac, dar no sa fie cred ca o problema sa zici la cei cu sala ca sa le aduci tu, sau ai in vedere sa le zici lor sa le puna violet ca intra in pret? eu ma gindeam sa le cumpar singura caci ei nu se stie de ce culoare imi vor pune


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Dupa nunta......

Post by Uliana »

si eu asa ma gindesc sa le cumpar singura ca nu mai coasta o avere sau sa ii rog pe ei dar daca ei nu o sa vree sigur eu le cumpar :D


DDianKa
Posts: 138
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau, centru

Re: Dupa nunta......

Post by DDianKa »

Uliana wrote:si eu asa ma gindesc sa le cumpar singura ca nu mai coasta o avere sau sa ii rog pe ei dar daca ei nu o sa vree sigur eu le cumpar :D
fetelor asa de bravo sinteti asa detalii analizati, pe mine nu ma lasa fantezia sa fac mare lucru
la mine iok fantezie si imaginatie si creativitate tot asa Image


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Dupa nunta......

Post by Uliana »

:oops: fantezie nici eu nu prea am dar asa idei mai vad pe net cite ceva si vreu si eu :D si iaca si ideea


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Dupa nunta......

Post by Mariashca »

Ddianka, ce fel de fantezie !!! daca sincer eu cu imaginatia is zero , la mine mai mult tehnica lucreaza bine, dar de servetele de mai demult mam gindit sa fac asa, si cred ca am sa cumpar singura ce-mi place, ca le vei spune una si ei o sa inteleaga cu totul alta Image


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Dupa nunta......

Post by Uliana »

da da da eu kiar credca o sa ma apuc de mai inainte sa le cumpar ca sa nu para ca si ele is scumpe tare :D


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Culoarea nuntii

Post by Uliana »

si eu daca sincer m-am gindit la floarea soarelui kiar am acasa niste poze dar parintii mei precis nu o sa ma inteleaga si cred ca nici VS nu o sa fie deacord cu floarea soarelui dar daca sincer culoare e super si mie mult imi place Image la mine mult culoarea depinde de rochie acus va arat cam cum vreu eu sa fie din urma rochiea si voi imi spuneti daca violet o sa marga flori pe rokie Image


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Culoarea nuntii

Post by Uliana »

nu sa primit acus incerc inca o data Image


Post Reply