Rochie in chirie

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Aligutsa
Posts: 11
Joined: 21 Jan 2015, 12:58

Re: Rochie in chirie

Post by Aligutsa »

Victorita_b wrote:
alise wrote:Dau in chirie rochie cusuta dupa Natalia Vasiliev WD 76, ca in poza. Marimea 32-34, inaltimea 155+tocuri 10 cm.

Detalii si mai multe poze in privat.

Image
Salut! Poti te rog sa-mi scrii detalii in privat, pret, mai multe poze referitor la rochita? Multumesc mult!


Image[/url]
n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: Rochie in chirie

Post by n-doinita »

fetelor, vind rochia mea,doar ca e de seara.Firma Asos,originala.E superba si imbracata doar o singura data.pentru mai multe detalii scrieti-mi aici sau in privat! ImageImage ImageImage


Kristine
Posts: 34
Joined: 31 Oct 2013, 10:31

Rochie in chirie

Post by Kristine »

Vind rochita cusuta dupa modelul Madeline Gardner, nu am fost cununata in ea. Rochita este foarte usoara si m-am simtit superb in ea.
Ofer cadou umerasul din lemn. Cine este interesata, ii dau mai multe detalii in privat.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


lana2015
Posts: 5
Joined: 11 Feb 2015, 14:11

Re: Rochie in chirie

Post by lana2015 »

Salut, dau în chirie rochie de mireasa, model unic. Mai multe detalii si poze aici: https://999.md/16800333


Aligutsa
Posts: 11
Joined: 21 Jan 2015, 12:58

Re: Rochie in chirie

Post by Aligutsa »

Kristine wrote:Vind rochita cusuta dupa modelul Madeline Gardner, nu am fost cununata in ea. Rochita este foarte usoara si m-am simtit superb in ea.
Ofer cadou umerasul din lemn. Cine este interesata, ii dau mai multe detalii in privat.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Kristine, poti sa-mi spui te rog mult de unde ai procurat asa umeras din lemn? Multumesc mult!


Image[/url]
mandarincic
Posts: 10
Joined: 06 Oct 2014, 22:34

Re: Rochie in chirie

Post by mandarincic »

Buna ziua fetelor.Vreau sa imi spuna cineva ce inseamna daca imbraci o rochie in ziua nuntii in care a mai fost cununata cineva?


Kristine
Posts: 34
Joined: 31 Oct 2013, 10:31

Re: Rochie in chirie

Post by Kristine »

Aligutsa wrote:
Kristine wrote:Vind rochita cusuta dupa modelul Madeline Gardner, nu am fost cununata in ea. Rochita este foarte usoara si m-am simtit superb in ea.
Ofer cadou umerasul din lemn. Cine este interesata, ii dau mai multe detalii in privat.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Kristine, poti sa-mi spui te rog mult de unde ai procurat asa umeras din lemn? Multumesc mult!
Umerasul l-am dat comanda aici: https://www.facebook.com/Trommigou


lummynel8
Posts: 223
Joined: 20 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochie in chirie

Post by lummynel8 »

Vind rochia de mireasa cusuta la comanda dupa model Maggie Sottero Katelynn la salon Imperatrice, tip printesa, culoarea alba, marimea S-M, corset reglabil pe sireturi, cu trena care se stringe,bretelele se scot la dorinta,rochia nu a fost cununata, stare ideala, purtata o singura data, cadou- voal, cercei, cerc. pret 500 euro 068545026

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Last edited by lummynel8 on 18 Feb 2015, 19:48, edited 1 time in total.


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Rochie in chirie

Post by catiushka »

rochita si-a gasit printesa ;)
va doresc tuturor nunti ca-n povesti
Last edited by catiushka on 01 Mar 2015, 13:53, edited 1 time in total.


Aligutsa
Posts: 11
Joined: 21 Jan 2015, 12:58

Re: Rochie in chirie

Post by Aligutsa »

Kristine wrote:
Aligutsa wrote:
Kristine wrote:Vind rochita cusuta dupa modelul Madeline Gardner, nu am fost cununata in ea. Rochita este foarte usoara si m-am simtit superb in ea.
Ofer cadou umerasul din lemn. Cine este interesata, ii dau mai multe detalii in privat.

Kristine, poti sa-mi spui te rog mult de unde ai procurat asa umeras din lemn? Multumesc mult!
Umerasul l-am dat comanda aici: https://www.facebook.com/Trommigou

Multumesc foarte mult!!!


Image[/url]
Post Reply