Moderatorul nunţii (tamada)

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
nicola
Posts: 97
Joined: 06 Apr 2010, 23:00

Re: Moderatorul nuntii

Post by nicola »

nadiko wrote:Fetelor, cite din voi totusi a vazut-o pe Geta in lucru. Si formatia sa.
vreu sa o contractez, dar nu-mi ofera inregistrari sa-mi fac o inchipuire... :(
nadiko, voi veni eu cu mai multe detalii, dar asta dupa 27 mai ;)


User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by adeline »

cine poate recomanda un moderator (barbat) care sa conduca in romana si sa cante paralel la necesitate
va multumesc anticipat


Image
dory_87
Posts: 122
Joined: 16 Dec 2010, 00:00
Location: Milano

pt adeline...

Post by dory_87 »

adeline stiu ca unul din baietii de la akord isi asuma si rol de moderator.si am auzit ca e foarte bravo,dar daca sincer nu stiu care anume sau alte detalii...


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by maryLand »

Eu stiam si de Igor Cuciuc...ca e un foarte bun moderator dar si cinta frumos... Image


Image
User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by adeline »

dory_87 wrote:adeline stiu ca unul din baietii de la akord isi asuma si rol de moderator.si am auzit ca e foarte bravo,dar daca sincer nu stiu care anume sau alte detalii...
te referi la igor sarbu ?
imi place glasul lui, insa el a fost moderator la nunta prietenilor nostri si daca sincer nu m-a impresionat, era practic neobservat (vorbea putin, fara glume, fara concursuri) nici nu stiu , poate asa au dorit mirii sa fie
maryLand wrote:Eu stiam si de Igor Cuciuc...ca e un foarte bun moderator dar si cinta frumos... Image
cuciuc nu-mi place deloc, nici nu stiu cum sa explic dar imi este antipatic, in plus l-am vazut ca canta in special muzica populara

offf sunt foarte pretentioasa la moderatori
am gasit care imi plac dar ei conduc in rusa Image

fetelor poate mai aveti variante, ati fost poate la vreo nunta si v-a placut cineva
Last edited by adeline on 05 Jun 2011, 22:03, edited 1 time in total.


Image
charnelle
Posts: 306
Joined: 02 Sep 2010, 23:00
Location: Franta

Re: Moderatorul nuntii

Post by charnelle »


fetelor poate mai aveti variante, ati fost poate la vreo nunta si v-a placut cineva [/quote]

La noi va fi Vlad Slavian, e din Balti, un barbat prezentabil si cu o voce extraordinara. e de fapt actor, a jucat in "cine arvoneste acela plateste" si acum prezinta "zhdi menya" pentru cei care poate l-au vazut la TV. El mi-a fost recomandat de mai multe cupluri la care el a fost. Din cate stiu el conduce nuntile in stil clasic, cu traditii dar fara multe concursuri, pe noi asta ne aranjeaza, insa cred ca se poate de discutat cu el si de propus si altceva..


bride2011
Posts: 353
Joined: 05 Mar 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by bride2011 »

adeline wrote:
dory_87 wrote:adeline stiu ca unul din baietii de la akord isi asuma si rol de moderator.si am auzit ca e foarte bravo,dar daca sincer nu stiu care anume sau alte detalii...
te referi la igor sarbu ?
imi place glasul lui, insa el a fost moderator la nunta prietenilor nostri si daca sincer nu m-a impresionat, era practic neobservat (vorbea putin, fara glume, fara concursuri) nici nu stiu , poate asa au dorit mirii sa fie
maryLand wrote:Eu stiam si de Igor Cuciuc...ca e un foarte bun moderator dar si cinta frumos... Image
cuciuc nu-mi place deloc, nici nu stiu cum sa explic dar imi este cam antipatic, in plus l-am vazut ca canta in special muzica populara

offf sunt foarte pretentioasa la moderatori
am gasit care imi plac dar ei conduc in rusa Image

fetelor poate mai aveti variante, ati fost poate la vreo nunta si v-a placut cineva

Stiu moderator bun care conduce in mai multe limbi, dar e fiarte scump dupa parerea mea, cind l-am sunat in toamna cerea 300 euro ....

Eu cred ca daca moderatorul vb putin asa au fost cerintele mirilor, eu la fel vreau sa nu vb mult


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by maryLand »

adeline wrote:
dory_87 wrote:adeline stiu ca unul din baietii de la akord isi asuma si rol de moderator.si am auzit ca e foarte bravo,dar daca sincer nu stiu care anume sau alte detalii...
te referi la igor sarbu ?
imi place glasul lui, insa el a fost moderator la nunta prietenilor nostri si daca sincer nu m-a impresionat, era practic neobservat (vorbea putin, fara glume, fara concursuri) nici nu stiu , poate asa au dorit mirii sa fie
maryLand wrote:Eu stiam si de Igor Cuciuc...ca e un foarte bun moderator dar si cinta frumos... Image
cuciuc nu-mi place deloc, nici nu stiu cum sa explic dar imi este antipatic, in plus l-am vazut ca canta in special muzica populara

offf sunt foarte pretentioasa la moderatori
am gasit care imi plac dar ei conduc in rusa Image

fetelor poate mai aveti variante, ati fost poate la vreo nunta si v-a placut cineva

eu personal nu l-am vazut..am auzit de pe la altii. Stiu doar ca si conduce si cinta. Si eu sunt pretentioasa, de asta vreau sa analizez si sa verific fiece minut din scenariu dar si fiece piesa ce o vor cinta, asa ca te inteleg perfect!
Image


Image
User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by adeline »

ajutor!!! Image poate stie/a auzit cineva ceva despre urmatorii moderatori:
Sergiu Railean
Vlad Melnic
Sergiu Bezniţchi
Ion Nicov
Bogdan Dascal


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by maryLand »

adeline wrote:ajutor!!! Image poate stie/a auzit cineva ceva despre urmatorii moderatori:
Sergiu Railean
Vlad Melnic
Sergiu Bezniţchi
Ion Nicov
Bogdan Dascal

Sergiu e favoritul meu...iar de Bogdan numai de bine am auzit...


Image
Post Reply