Nunta "La Plopi"

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
nataci_u
Posts: 8
Joined: 25 Feb 2014, 23:11

Re: Nunta "La Plopi"

Post by nataci_u »

sorry am vrut sa scriu 4 octombrie adica sambata :)


User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Nunta "La Plopi"

Post by K_ID_25 »

Anul trecut au colaborat asa data de 13, 14, 15 septembrie si a fost fenomenal.


Image
nataci_u
Posts: 8
Joined: 25 Feb 2014, 23:11

Re: Nunta "La Plopi"

Post by nataci_u »

eu am duminika deci ar fi mai mult decit super daca le-ash gasi pe fetele de vineri si simbata ca sa vedem daca merita de facut ceva in comun(acuma na,daca ar vrea caci fiecare vrea nunta pe care a visat-o ),dar asha ca idee ar fi super si cheltuielile mai mici desigur. :roll:


User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Nunta "La Plopi"

Post by K_ID_25 »

Nici fetele de anul trecut nu au avut nuntile identice. Diferentele au inceput atit de la culori:
ivory - ciocolata - verde olive
ivory - roz - ciocolata
ivory - bordo

cit si la elementele de decor cum ar fi masa de prezidiu, compozitii pe mese si chiar daca arca si pilonii au fost aceiasi felul in care au aratat era diferit la cele 3 nunti.

Eu le zic nunti sorori (dar nu gemene).

Sper sa reusesti sa faci legatura cu fetele si sa va iasa si voua ceva deosebit. (in asta ar putea sa te ajute chiar administratia salii, pentru ca ei au contactele mireselor spre deosebire de acest forum unde s-ar putea intimpla ca celelalte doua mirese nici sa nu fie inregistrate, sau pur si simplu sa nu citeasca aceste mesaje si sa esueze initiativa).


Image
elena.ignat
Posts: 3
Joined: 02 Mar 2014, 16:06

Re: Nunta "La Plopi"

Post by elena.ignat »

nataci_u wrote:eu am duminika deci ar fi mai mult decit super daca le-ash gasi pe fetele de vineri si simbata ca sa vedem daca merita de facut ceva in comun(acuma na,daca ar vrea caci fiecare vrea nunta pe care a visat-o ),dar asha ca idee ar fi super si cheltuielile mai mici desigur. :roll:
Buna ,eu Fac nunta la plopi pe 4 octombrie


nataci_u
Posts: 8
Joined: 25 Feb 2014, 23:11

Re: Nunta "La Plopi"

Post by nataci_u »

buna.pot sa te intreb in legatura cu decorul daca vei apela la vreo agentie sau daca deja ai apelat si in general ce planuri ai cu decorul.mersi frumos.


elena.ignat
Posts: 3
Joined: 02 Mar 2014, 16:06

Re: Nunta "La Plopi"

Post by elena.ignat »

Am cautat ceva ,dar inca nu m-am hotarit la vreo agentie concreta,vreau sa astept expozitia Celebration 27-30 martie ,tu ce vrei sa faci ?


olesea88
Posts: 67
Joined: 23 Oct 2013, 15:00

Re: Nunta "La Plopi"

Post by olesea88 »

Fetelor ..de ce nu va adresati la K_I_D 25 ea cunoaste foarte bine sala de la Plopi .


User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Nunta "La Plopi"

Post by K_ID_25 »

Olesea88, merci ! Esti o sustinatoare inflacarata :)

Eu anul trecut am fost La Plopi de vreo 6-10 ori si in 2012 de vreo 3-4 ori. Imi place mult imensitatea salii de acolo si faptul ca este loc pentru imaginatia noastra fara limite :D

Daca v-ar interesa ajutorul meu voi fi bucuroasa sa impart si cu voi experienta deja acumulata.


Image
olesea88
Posts: 67
Joined: 23 Oct 2013, 15:00

Re: Nunta "La Plopi"

Post by olesea88 »

K_I_D 25!!!!familia noastra foarte bine i-ti cunoaste munca ta .


Post Reply