Nunta la "Novas"

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Ollga
Posts: 80
Joined: 26 Mar 2014, 17:19

Re: Nunta la "Novas"

Post by Ollga »

buna fetelor, iata ca de atitia pregatiri am trecut si noi de evenimentul nostru frumos , totul a fost ca un vis de citeva clipe si inca nu ma pot obisnui cu statutul de sotie, pot sa va asigur inca o data ca am ramas multumita ca am ale aceasta sala , nu am avut foarte multi invitati asa ca sala pentru noi a fost foarte incapatoare , cum se zice de ce m-am temut de ceea si nu am scapat , totusi am facut intimpinarea afara si nu am avut norocul sa o facem in cort ca era prea frig , dar m-am calmat cind am intrat in sala Olesea -adica decoratoarea mi-a facut o sala minunata si parca mi-a parut si mai frumos cind intrai de la frig in sala si cind vedeai atitea lucruri la care it fura privirea aveai senzatia ca ai ajuns intr-o poveste, voi atasa poze mai tirziu la rubrica decor, de mincare s-a ocupat mamele noastre si a fost totul variat si foarte gustos, a ramas multa minare si bautura si ne-au pus tot in caserole si ne-au intors, o atitudine buna si respect din partea chelnerilor si administratorului se simte ca e un restaurant cu un nume. Pentru viitoarele miresuici succes si nu va faceti multe griji ca pina la urma oricum e o poveste .


User avatar
bobrsergey
Posts: 109
Joined: 22 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: Nunta la "Novas"

Post by bobrsergey »

Обзорный ролик ресторана Новас
[youtube]LokcnT1LeN8[/youtube]


Post Reply