Prosoapele nashilor

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Diana 2013
Posts: 234
Joined: 17 Nov 2012, 19:18

Re: Prosoapele nashilor

Post by Diana 2013 »

mersi heliga pu promptitudine!


IRACIKA1983
Posts: 296
Joined: 01 Dec 2012, 17:26

Re: Prosoapele nashilor

Post by IRACIKA1983 »

Diana 2013!!!!Vreau sa-ti spun , ca este o idee buna cu prosoapele.....si pe urma sa le faca fata de masa....noi vom urma ideile tale.


Diana 2013
Posts: 234
Joined: 17 Nov 2012, 19:18

Re: Prosoapele nashilor

Post by Diana 2013 »

IRACIKA 1983, MEERSI!.... pur si simplu vreau ca nasii intr-adevar sa utilizeze ceia ce primesc...si sa isi aminteasca de noi..cind vor folosi fata de masa...mai ales ca o fata de masa crosetata pu o gospodina e ceva frumos si deosebit *cel putin mie mi-ar placea sa am asa ceva*..... ;)


silvunea
Posts: 110
Joined: 11 Sep 2011, 23:00

Re: Prosoapele nashilor

Post by silvunea »

Noi prosoapele pentru nashi le-am crosetat, s-a primit intradevar o capodopera! toti au ramas uimiti, dar iata nush cind o sa am timp deja sa el unim :).


IRACIKA1983
Posts: 296
Joined: 01 Dec 2012, 17:26

Re: Prosoapele nashilor

Post by IRACIKA1983 »

Salutare....la noi s-au schimbat planurile nunta o sa fie in martie ..ajutor fetelor ne trebue prosoape .Diana 2013 vrem sa-ti urmam sfatul ai gasit de unde sa ei prosoape ,ca pe urma sa le faca fata de masa...


User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Prosoapele nashilor

Post by heliga »

fetelor mai repet nu e mare treaba gasiti prosoape de care vreti la calea basarabiei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Image
Image
Diana 2013
Posts: 234
Joined: 17 Nov 2012, 19:18

Re: Prosoapele nashilor

Post by Diana 2013 »

sorry, IRACIKA1983, de abia acum am vazut ca m-ai intrebat despre prosoape... Tot de aici de pe forum, am aflat ca este un magazin in regiunea sau incinta filarmonicii (nu imi amintesc) unde sunt prosoape foarte frumoase...!!! Eu nu am veirficat, in weekendul asta sper sa reusesc sa ajung pe acolo pu a vedea...De asemenea pe Stefan cel MARE, pe linga Magazinul Paradis de bijuterii este un Magazin, care din pacate nu stiu cum se numeste, unde se gasesc obiecte populare...cineva mi-a zis ca si acolo s-ar putea sa gasesc...
Referitor la prosoapele din piata Calea Basarabieie, eu persoanal am fost in septembrie pe acolo...dar nu pot sa zic ca am ramasa frapata, poate acum sunt alte modele, dar ce am vazut atunci nu mi-a placut ,.....
succes, sper ca nu am intirziat cu sfaturi ;)


marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: Prosoapele nashilor

Post by marcellla »

La Calea Basarabiei puteti sa gasiti prosoape de careva doriti, doar ca ele nu sint expuse la vitrina, de obicei sint acele mai ieftine expuse si sunt aceleasi pe toata piata. Dar incercati sa intrebati de vinzatoare, pentru ca ele la sigur stiu, sau pot sa dea comanda. La noi a cumparat nasa singura de care i'a placut si noi i'am dat doar bani, la fel de acelea care pe urma le faci fata de masa. Ele de obicei sint mult mai scumpe ca cele de pe piata, poate de asta si nu le au in vinzare.


Image
User avatar
Aleena
Posts: 468
Joined: 03 Mar 2012, 13:05

Re: Prosoapele nashilor

Post by Aleena »

Diana 2013 wrote:..De asemenea pe Stefan cel MARE, pe linga Magazinul Paradis de bijuterii este un Magazin, care din pacate nu stiu cum se numeste, unde se gasesc obiecte populare...cineva mi-a zis ca si acolo s-ar putea sa gasesc...
Magazinul despre care vorbesti se numeste ''Fantezie" (bd. Stefan cel Mare, 83).


Alina Braileanu:

Image
IRACIKA1983
Posts: 296
Joined: 01 Dec 2012, 17:26

Re: Prosoapele nashilor

Post by IRACIKA1983 »

Va multumesc ,i-mi sunteti de ajutor... mai bine sa dai un ban ..dar sa ramina o amintire placuta. Noi cu ghidul ca avem in septembrie nunta nu ne prea grabiam,dar acum cu schimbarea datei suntem in panica...si ideia data de Diana2013 mi-a placut si vrem sa-i urmam sfatul.


Post Reply