Probleme legate de forum

User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

incalcarea regulamentului

Post by adeline »

ma adresez tuturor membrelor care au uitat regulile forumului
va rog recititi regulamentul
multe din voi a-ti transformat semnaturile intr-un portal de publicitate

ca sa evitam avertizarea fiecarui in parte, rog sa va conformati cu regulamentul si sa va corectati semnaturile


Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Probleme legate de forum

Post by CristinaB »

Admin, eu am periodic aceasta problema :nu se deschide pagina web a forumului...Alte pagini se deschid iar aceasta nu ..Poate e problema de la mine dar as vrea sa stiu sigur...
Image


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Probleme legate de forum

Post by RoDiNkA »

Eu la fel am intimpinat asemenea probleme, de citeva ori....sau nu puteam accesa din start...sau....tocmai cind vroiam sa scriu mesaj, cind dadeam la expediere, ma arunca de pe el si dadea eroare....


Image
User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Probleme legate de forum

Post by tancha_ru86 »

eu tot am avut aceasta problema..


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Probleme legate de forum

Post by Admin »

CristinaB wrote:Admin, eu am periodic aceasta problema :nu se deschide pagina web a forumului...Alte pagini se deschid iar aceasta nu ..Poate e problema de la mine dar as vrea sa stiu sigur...
Voi analiza aceasta problema in cel mai scurt timp. Mersi de semnalizare.


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Probleme legate de forum

Post by tancha_ru86 »

admin exista o problema cu site-ul sau cu anumite teme. la tema "hand made de nunta" cand deschid ultima pagina, adica cea mai recenta nu mi se mai deschide decat o pagina rosie cu atentionarea ca ar contine un link al unui site romanesc care contine un fel de virus. ma atentioneaza ca daca intru risc sa mi se umple leptopul cu un anumit virus periculos. verifica ce se intampla.

acesta e textul:
Warning: Something's Not Right Here!
www.nunta-moldova.md contains content from s2.youmago.ro, a site known to distribute malware. Your computer might catch a virus if you visit this site.
Google has found that malicious software may be installed onto your computer if you proceed. If you've visited this site in the past or you trust this site, it's possible that it has just recently been compromised by a hacker. You should not proceed. Why not try again tomorrow or go somewhere else?
We have already notified s2.youmago.ro that we found malware on the site. For more about the problems found on s2.youmago.ro, visit the Google Safe Browsing diagnostic page.

If you understand that visiting this site may harm your computer, proceed anyway.

ms Admin!


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Probleme legate de forum

Post by Admin »

Intr-un post era adaugata o imagine de pe un site dubios. Am sters acea imagine si acum trebuie sa fie OK. Mersi pentru sesizare.


User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Probleme legate de forum

Post by perla »

si eu am intimpinat un asemenea WARNING!! acum vad ca se deschide tema...


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Probleme legate de forum

Post by RoDiNkA »

Draga Admin, dar unde a disparut avatarul meu? :roll:


Image
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Probleme legate de forum

Post by seyla »

Dar vad ca la mai multi a disparut... Dar cu 2 zile in urma la mine a disparut semnatura, arata numai cuvantul "imagine", mi-am pus alta :mrgreen:


Image
Post Reply