Servicii foto şi video

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Servicii foto şi video

Post by Admin »



DDianKa
Posts: 138
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau, centru

Re: Servicii foto si video

Post by DDianKa »

noi i-am ales pe cei de la studioul Charlie, ne costa 950 euro foto+video


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto si video

Post by Admin »

Pe noi, www.vsvideo.md, ne costa 700 euro. Sunt sot si sotie. Au idei bune si sunt tare de gashka ;)


olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: Servicii foto si video

Post by olesikag »

Din start am dorit ka foto sa ne faca sau cei de la You+we sau imagefactory!dar totushi preturile ramin a fi inalte de la 600 euro foto shi kam 700 video!shi am decis sa luam nishte kunoscuti care fac foto destul de faine shi klasice shi de banii economsiti sa ne distram in luna de miere!ca asha mai apoi se incep mutatul la cuibushorul nostru reparatie s.a.m.d shi degraba la odihna nu plecam! :D :D shi in fine nia kostat 350 euro pentru foto shi video!dar fac nelimitat shi foto shi video!(la cumatrie la nansheii mei ei au facut 4 diskuri video shi 1300 foto) :lol:


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto si video

Post by Admin »

Ai dreptate Olesika, preturile sunt exagerate la unii. Desi imagefactory si you+we sunt super buni (pe langa Rybaleov), bate tare mult la buzunar. Dar sunt si profesionisti care au preturi acceptabile. Important e ca vor imortaliza cele mai bune momente ale nuntii. Bafta tuturor! ;)


naty83
Posts: 77
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: spania

Re: Servicii foto si video

Post by naty83 »

noi i-am ales foto Viorel Radu 350,cei de la studio Sarm video 500.


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto si video

Post by Uliana »

La noi foto e Andrei Zveaghentev 500 euro si video e Denis recomandat tot de Andrei 450 euro Image sper sa nu regretam de asa suma Image....aaaa am uitat sa spun ca A. Zveaghentev pentru cununie cere 150 euro cu fotosesie dar numai la biserica 50 euro daca nunta tot el o fotografiaza...


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Servicii foto si video

Post by Anusca »

Cunoaste cineva preturile celor de la sweet.md ? Sau i-a luat cineva pe ei la nunta? Am vazut la ei pe sait si mi-a placut foarte mult e super ceea ce fac, insa deja imi inchipui care sunt si preturile :evil:


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto si video

Post by Admin »

Anusca wrote:Cunoaste cineva preturile celor de la sweet.md ? Sau i-a luat cineva pe ei la nunta? Am vazut la ei pe sait si mi-a placut foarte mult e super ceea ce fac, insa deja imi inchipui care sunt si preturile :evil:
Noi am vrut sa-i luam pt ca intradaver, lucreaza bine baietii! Am ales pe altcineva (mai ieftin oleak) si ma rog Domnului sa nu regret. De altfel, acei bani imi vor iesi pe ochi :) Ei vor, 850 Euro foto si video. Mai au inca o camera video dar acolo deja plata e mai mare, paremise inca vreo 300 euro in plus :)


Locked