Dansatori

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
catalina
Posts: 274
Joined: 27 Jul 2011, 23:00
Location: chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by catalina »

eu am avut 2 perechi de dansatori,nu sunt foarte vestiti,dar au fost la nivel,stiau bine xe au de facut,toate traditiile,mi i-a gasit sora mea care canta si le are cu arta,au cerut 100 eur+150 mdl pt benzina,mi-au adus si surpriza,o pereche care a dansat un dansa lent,ft pasional "Je suis malade",atat de frumos,nu ma mai saturam sa-i privesc.


User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by perla »

catalina te rog frumos daca poti sa faci rost de nr lor, ca mi-ar placea si mie sa-mi danseze je suis malade, e cintecul meu preferat... :cry: :cry: :cry:


catalina
Posts: 274
Joined: 27 Jul 2011, 23:00
Location: chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by catalina »

perla wrote:catalina te rog frumos daca poti sa faci rost de nr lor, ca mi-ar placea si mie sa-mi danseze je suis malade, e cintecul meu preferat... :cry: :cry: :cry:
perla,sa vezi ce dans frumos si plin de emotii,si ce costume au avut,jos palaria.Uite baiatul cu care poti discuta:Zaharia 069222726.Ii zici da din partea Catalinei si a Luciei Damaschin,ca sa inteleaga despre ce merge vorba.Succese.


User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by perla »

multumesc mult mult de tot Catalina... Image


User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by heliga »

Catalina ei se deplaseaza si mai departe de orash cum am inteles au transport Image


Image
Image
catalina
Posts: 274
Joined: 27 Jul 2011, 23:00
Location: chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by catalina »

heliga wrote: Catalina ei se deplaseaza si mai departe de orash cum am inteles au transport Image
da sigur,ei sunt originari de la mine din localitate(raionul Straseni),nunta mea a fost la sala La Hanul lui Vasile(s.Togatin),au masina,le achiti benzina in dependenta de tarseu.Stau de la intampinarea oaspetilor pana aproape de sfarsit.


User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by heliga »

Merci frumos Catalina ;)


Image
Image
catalina
Posts: 274
Joined: 27 Jul 2011, 23:00
Location: chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by catalina »

heliga wrote: Merci frumos Catalina ;)
cu placere!ma bucur ca noi fostele mirese,va putem fi de folos!


Felicia
Posts: 115
Joined: 29 Sep 2011, 23:00

Re: dansatori la nunta...

Post by Felicia »

Fetelor, am nevoie de 2 copii mici, o fetita si un baiat sa imprastie flori inainte atunci cind iesim din Biserica, eu am o nepotica dar e tare rusinoasa si nu cred ca o sa se descurce, si ma gindesc ca poate sa gasesc undeva la un club de actorie ceva ca sa vina si imbracati frumos, in alb si negru ca mirele si mireasa sau in costume de epoca ceva...si sa arunce petale dintr-un cos... voi nu stiti unde pot gasi?


irinka
Posts: 257
Joined: 24 Oct 2011, 23:00

Re: dansatori la nunta...

Post by irinka »

catalina wrote:eu am avut 2 perechi de dansatori,nu sunt foarte vestiti,dar au fost la nivel,stiau bine xe au de facut,toate traditiile,mi i-a gasit sora mea care canta si le are cu arta,au cerut 100 eur+150 mdl pt benzina,mi-au adus si surpriza,o pereche care a dansat un dansa lent,ft pasional "Je suis malade",atat de frumos,nu ma mai saturam sa-i privesc.
As spune ca e un pret destul de bun si cind mai pui ca au dansat inca un dans in plus, pacat ca eu deja i-am arvonat pe ai mei, ei merg in echipa cu muzicantii.


Image
Post Reply