Dansatori

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: dansatori la nunta...

Post by Liudocika2012 »

Katina, dansatori foarte buni gasiti si cu 250, inteleg ca e cadou, tot voua va usurati situatia, daca nu ati incheiat contract pot sa iti recomand 2 perechi.


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
User avatar
INNA 2012
Posts: 635
Joined: 05 Nov 2011, 00:00

Re: dansatori la nunta...

Post by INNA 2012 »

maryLand wrote:Inna, eu am fost domnisoara de onoare la o prietena exact ca si in cazul tau...respectiv am dansat colaci...am luat florile si cadourile...si chiar s-a organizat un concurs de dans dintre perechi...astfel s-a ascuns lipsa unui dans profesionist...cu care ochiul nuntasilor s-a obisnuit atit de mult...
stai fara grija..vorbeste cu vorniceii si roaga-i sa fie cit se poate de saltareti...si totul va fi extraordinar Image
la mine vornicelele is tare saltarete,pe vornicei inka nu ii cunosc ca-s din partea sotului,si el face lucrurile mai incet :D ,dar stiu ca va fi bine,ca tare le mai place la tineret sa zburde ...eu imi fac griji mai tare ca VS o sa vrea dansatori,si eu ma gindeam ca 200 pe dansatori plus 300 pt o ora sa cinte un artist,in suma de 500 mai imi cumpar rochita,dar el nu vrea sa inteleaga


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: dansatori la nunta...

Post by Katina »

Liudocika2012 wrote:Katina, dansatori foarte buni gasiti si cu 250, inteleg ca e cadou, tot voua va usurati situatia, daca nu ati incheiat contract pot sa iti recomand 2 perechi.
mamicu meu tare ii repezit la kestii din astea ea deja o vorbit si merge mane sa le dee arvona ii fiuu la o prietena de la munca si nu vrea so ofenseze eu e-am zis cai mult 300 da ii incapatanata ... mie de rokie nu vrea sami dee da iaca pt altii da 300 of mamele astea eu tare nu o inteleg pe a mea ...si tot timpul o fost asa prin cunoscuti mereu dai mai mult...


Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: dansatori la nunta...

Post by Liudocika2012 »

Ei las, ca vor transpira la soviste pentru banii acestea :lol:


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: dansatori la nunta...

Post by Katina »

Liudocika2012 wrote:Ei las, ca vor transpira la soviste pentru banii acestea :lol:
deja trebuie sa asteptam si vom vedea Image


User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by perla »

catalina wrote:eu am avut 2 perechi de dansatori,nu sunt foarte vestiti,dar au fost la nivel,stiau bine xe au de facut,toate traditiile,mi i-a gasit sora mea care canta si le are cu arta,au cerut 100 eur+150 mdl pt benzina,mi-au adus si surpriza,o pereche care a dansat un dansa lent,ft pasional "Je suis malade",atat de frumos,nu ma mai saturam sa-i privesc.
catalina am vb si eu cu Zaharia, spre fericire ei sunt liberi la data noastra, dar spre regret, fata cu care el danseaza je suis malade pleaca in SUA, apropo, el mi-a zis ca pentru 2 dansuri (unul popular si tiganesc) si deja traditiile costa 150 euro+200 lei benzina... mie mi se pare mult pentru 2 dansuri 150, sau poate ma insel? :?:


catalina
Posts: 274
Joined: 27 Jul 2011, 23:00
Location: chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by catalina »


rau ca Aurica pleaca in SUA ca dansul intradevar era ft ft frumos.Dar vad ca pe an ce trece preturile se maresc la toate serviciile(ceea ce tine de nunti).Eu stiu mai multe perechi de dansatori caci candva am dansat si eu,la toti pretul este 200 si mai mult,in dependenta de program.


User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by perla »

fetelor mi-au placut pe youtube dansatorii de la dansatori.md... pretul lor e 250 euro pentru 3 dansuri + benzina...


catalina
Posts: 274
Joined: 27 Jul 2011, 23:00
Location: chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by catalina »

perla wrote:fetelor mi-au placut pe youtube dansatorii de la dansatori.md... pretul lor e 250 euro pentru 3 dansuri + benzina...
eu i-am vazut la o nunta,mi-au placut,veseli si ft energici!


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by Alintush »

300 euro pentru dansatori???
a fost 100... 150...180 hai ca 200 mai merge,dar 300 pentru 2-3 dansuri :shock: :shock: :shock:
stateam linistita ca voi gasi dansatori cu 200 euro si cu toate cerintele mele...acum... :| :| :|


Post Reply