Servicii foto şi video

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
User avatar
linacika
Posts: 152
Joined: 17 Aug 2012, 05:16

Re: Servicii foto şi video

Post by linacika »



ce mult mi-a placut acest video ... poate multe o sa criticati ..imbracamintea coafura ...
insa momentele dulci sunt foarte frumoase ! Se vede ca diferenta o face glamurul ... (ei sau simtitt bine sau tavalit prin zapada si anume asta e foarte frumos)


Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Servicii foto şi video

Post by Mary08 »

linacika wrote:

ce mult mi-a placut acest video ... poate multe o sa criticati ..imbracamintea coafura ...
insa momentele dulci sunt foarte frumoase ! Se vede ca diferenta o face glamurul ... (ei sau simtitt bine sau tavalit prin zapada si anume asta e foarte frumos)
Chiar e un video de nota 10+, mirii se simteau foarte degajati, atit de simpli, dar cita fericire emanau :P ...


Nadinn
Posts: 206
Joined: 24 Jan 2013, 01:37
Location: Chisinau,Moldova

Re: Servicii foto şi video

Post by Nadinn »

linacika wrote:

ce mult mi-a placut acest video ... poate multe o sa criticati ..imbracamintea coafura ...
insa momentele dulci sunt foarte frumoase ! Se vede ca diferenta o face glamurul ... (ei sau simtitt bine sau tavalit prin zapada si anume asta e foarte frumos)
wow cw frumosss,,, tare mi-a placut,,, mirii tare curajosi sh intetesanti


User avatar
Ivanka
Posts: 90
Joined: 23 Jan 2013, 22:42

Re: Servicii foto şi video

Post by Ivanka »

Am privit si eu acest clip ,mi se pare foarte fain.
Nu vad de ce trebuie sa criticam cuafura sau rochia,fiecare isi alege dupa gust sau cum a visat toata viata.


Eu sunt foarte uparata nu mai inteleg prestatori care introduc in contacte mail,la care nici nu raspund... :evil:


Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Servicii foto şi video

Post by Mary08 »

Ivanka wrote:Am privit si eu acest clip ,mi se pare foarte fain.
Nu vad de ce trebuie sa criticam cuafura sau rochia,fiecare isi alege dupa gust sau cum a visat toata viata.


Eu sunt foarte uparata nu mai inteleg prestatori care introduc in contacte mail,la care nici nu raspund... :evil:
Total de acord cu tine Ivanka, eu la fel le scriu dar nimeni nu raspunde, nu stiu ce fel de atirnare la ei e asta, eu de exemplu le scriu pe email, ca sa aflu cu ce tehnica mai intii lucreaza si sa aflu pretul, si daca imi convine deja ma duc la ei la oficiu si discut detalii...dar vad ca raspunsuri primesc 0... :evil: ;)


User avatar
Ivanka
Posts: 90
Joined: 23 Jan 2013, 22:42

Re: Servicii foto şi video

Post by Ivanka »

Chiar stau la gindurii,mi au placut enorm ce fac baietii...pe saitul lor oficial ...la contact este doar mail...si nu raspund. Pai asta e seriozitate? Ca nu iam contactat pe siturile de socializare dar pe situl lor :o .
Asa isi pierd ei clientii....ca pe piata noastra ai de unde alege.Dar imi pare rau.


viorela
Posts: 178
Joined: 22 Nov 2012, 20:31
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by viorela »

Ivanka wrote:Chiar stau la gindurii,mi au placut enorm ce fac baietii...pe saitul lor oficial ...la contact este doar mail...si nu raspund. Pai asta e seriozitate? Ca nu iam contactat pe siturile de socializare dar pe situl lor :o .
Asa isi pierd ei clientii....ca pe piata noastra ai de unde alege.Dar imi pare rau.
Ivanka,vorbesti despre spoiala brothers? daca despre ei,pai uite la contact au si niste nr.de telefon acolo:
Spoiala Arcadie
+(373) 068 00 49 49
Spoiala Dima
+(373) 069 418 518
Incearca sa-i suni. Sper ca ti-am fost de ajutor


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by marcelushka »

[quote="linacika"]

Mie mi-au dat lacrimile, foarte foarte emotionant....... eu nu am ce critica ci dimpotriva, siplitatea e mai presus si uneori are o fata mult mai pozitiva decit orice glamur..... emotiile si dragostea ce o poarta ei in suflete nu ....... am cuvinte e asa frumos.............


User avatar
linacika
Posts: 152
Joined: 17 Aug 2012, 05:16

Re: Servicii foto şi video

Post by linacika »

fetelor ... parca ma-ti laudat pe mine .. :oops: :oops: :oops: mie deasemenea mi-a placut mult !


buterfly
Posts: 57
Joined: 02 Oct 2012, 21:23

Re: Servicii foto şi video

Post by buterfly »

LaNy wrote:Salut as vrea un sfat pe cine sa aleg, stau intre Studio7 si http://yourlifeevent.com/, ce-mi recomandati?
Noi iam luat pe yourlifeevent. deja vom vedea la nunta cum va fi....Iar fratele ia lua te Studio 7 .Ambii sunt buni :)


Locked