Servicii foto şi video

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
mireasa22.09
Posts: 70
Joined: 20 Feb 2012, 15:46

Servicii foto şi video

Post by mireasa22.09 »

DanielaG vrem sa facem, am vb si a zis ca undeva mai aproape de nunta. Noi nu suntem in tara si numai asa ce am vb cu el pe skype da prin mai cred ca vb ceva mai concret. Ca eu as vrea sa fac si o fotosesie aparte eu si aparte sotul in studiou.


DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Servicii foto şi video

Post by DanielaG »

mireasa22.09 Succes...sunt sigura ca o sa fie ceva fumos.... :)


Image
Nadin
Posts: 12
Joined: 17 Nov 2011, 00:00
Location: Portugalia

Re: Servicii foto şi video

Post by Nadin »

salut fetelor ce parere aveti despre fotografu Анна Хмельницкая, http://wedding-md.livejournal.com.


Natyyy
Posts: 6
Joined: 27 Mar 2012, 00:14

Re: Servicii foto şi video

Post by Natyyy »

Fetelor salut... cine a auzit de www.omino.md? am suant si mi sa spus 800 euro cu doua camere ... video in fromat fullhd... ma ajuta cineva?


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Servicii foto şi video

Post by Katina »

aseara de neavand somn ma uitam la clipulete si am dat peste asta mea placut la nebunie in acelas timp comic dar si foarte atractiv...


me BRIDE
Posts: 241
Joined: 09 Dec 2011, 00:00

Re: Servicii foto şi video

Post by me BRIDE »

Katina wrote:aseara de neavand somn ma uitam la clipulete si am dat peste asta mea placut la nebunie in acelas timp comic dar si foarte atractiv...
heheee am ris si eu :lol: :lol: originala ideea, dar asta asa, pe linga clipuletul romantic...


User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by adeline »


am vazut si eu acest clip, il stiu de mai demult si imi place foarte mult
chiar am vazut mai multe secvente filmate de la nunta acestor doi tineri , foarte frumos filmat si cu multe idei originale, se pare ca a fost o nunta foarte vesela

PS imi place mult cum filmeaza cei de la you+we


Image
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Servicii foto şi video

Post by Katina »

pe sait au si filmuletul de o ora mam uitat la tot foarte superb,tinerii foarte veseli parca sunt rupti dintro pelicula de film unde tot e regizat mea placut foarte mult inscrierea au facuto in incaperea aia cu sticle pe masa pahare cu apa si cu pomusoare inauntru ,imi plac mult ideiile celor de la you+we ...eu mam grabit in toate alegerile mele ,acuma stau pe ace si mereu ma gandesc ce film voi avea ...lam intrebat pe video pe S.Ciorescu unde pot vedea clipulete mai recente si mea zis ca nu mai posteaza ca a trecut de aceasta faza ...si de aia retraiesc acuma face numai clipuri la vedete ... ;) ;) ;)


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Servicii foto şi video

Post by tancha_ru86 »

eu tot aud pe toata lumea ca full HD, full HD si nu inteleg de ce toata lumea alearga dupa acest tip de format, nevand acasa poate tehnica prin care sa poata viziona in acest tip de format. va spun ce au patit niste prieteni la botezul copilului. Si-au angajat foto video si au stabilit ca vor si ei full HD si cand au primit cd cu video nu pot sa-l urmareasca. l-au rugat pe cameraman sa le faca si un video normal si cameramanul a zis ca e filmat in HD si nu poate sa-l faca in video normal si uite asa stau cu inregistrarea de la botez si cumatrie si nu o pot vedea, cam trist, zic eu. Nu prea ma pricep la tehnica si tehnologii noi,dar totusi imi pot da seama ca nu toti au acasa ecrane full HD la care sa urmareasca inregistrarea si atunci de ce sa dai o gramada de bani pe asa tip de format, daca pana la urma or il vezi la un calculator normal or nici nu-l poti vedea deloc, asa cum au patit prietenii mei..


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
RamonaB
Posts: 91
Joined: 07 Feb 2012, 00:00

Re: Servicii foto şi video

Post by RamonaB »

fetelor,sunt asa de bucuroasa :D ne-am apreciat cu video. i-am luat pe cei de la http://yourlifeevent.com/ . sunt multumita de ei, e o echipa tinara plus ca am beneficiat si de o reducere generoasa. sper sa ne intelegem si sa avem rezultatul pe care il dorim.


Locked