Muzicanţii II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
Ludmi
Posts: 170
Joined: 21 Apr 2012, 17:10

formatia datina

Post by Ludmi »

Noi am avut formatia Datina, foarte bravo. Au in repertoriu diverse stiluri de muzica, sint imbracati in costume populare, voce feminina si masculine, D-na Rodica a prezentat si nunta, nu au facut concursuri doar niste dansuri mai distractive. Si la un pret avantajos.


Elenab
Posts: 12
Joined: 29 Mar 2012, 09:31

Re: Muzicanţii II

Post by Elenab »

heliga wrote:Fetelor am ramas foarte multumita de orchestra Barbu Lautaru de la Balti au fost la nivel si ma bucur ca nu am mai invitat si alti artisti caci aveau sa fie in plus. Doamna din orchestra a moderat si kintat foarte frumos.nu a vb mult kiar foarte putin si fara jocuri a fost super . am avut jumate de ora disco cu lumini ,fum ,zapada .Lumea a fost forte si foarte multumita de prestatia lor .Au avut 2 tinute pina la masa mare in costume negre si apoi in costume nationale!
oo, super! eu tot la dansii ma gandeam.. ai vreun nr de contact? si ce preturi au?


User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Muzicanţii II

Post by heliga »

uite asta e nr 069011200 domnul Mihai . de pret te intelegi .eu am apelat aproape la toate serviciile lor am achitat 1650 euro plus 1000lei drumul,dar mai bine suna sa vorbesti personal.


Image
Image
Elenab
Posts: 12
Joined: 29 Mar 2012, 09:31

Re: Muzicanţii II

Post by Elenab »

heliga wrote:uite asta e nr 069011200 domnul Mihai . de pret te intelegi .eu am apelat aproape la toate serviciile lor am achitat 1650 euro plus 1000lei drumul,dar mai bine suna sa vorbesti personal.
Multumesc mult!!!


User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Muzicanţii II

Post by seyla »

Cui e interesant de echipa "Ceardas": 4 instrumente, voce barbat+ moderare, voce femeie, efecte lumini, programe disco, retro, tiganesti, dansatori. In total costa 1550 E + bani de drum. Cum canta- puteti vedea pe YouTube. :roll:


Image
User avatar
liana2012
Posts: 51
Joined: 06 Mar 2012, 17:08

Re: Muzicanţii II

Post by liana2012 »

Noi i-am avut pe cei de la Maestro, sunt super, extraordinari, toata lumea a dansat aproape 2 ore nimeni nu a stat la masa, cu mare greu i-am adunat la masa mare. Ne-au facut o surpriza mare - viorist, iar solistul grupei Dl Cojocaru are o voce divina. Un mare mare multumesc,datorita lor am avut o nunta mai mult ca perfecta.


EvelinaAdelina
Posts: 4
Joined: 08 Jun 2012, 22:41

Re: Muzicanţii II

Post by EvelinaAdelina »

Salut, a auzit cineva de Petru Paladi si Petru Ivancea?


Alesia86
Posts: 42
Joined: 19 Feb 2012, 01:00

Re: Muzicanţii II

Post by Alesia86 »

EvelinaAdelina wrote:Salut, a auzit cineva de Petru Paladi si Petru Ivancea?
Salut EvelinaAdelina ei vor cinta la noi la nunta.......


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Muzicanţii II

Post by CristinaB »

Cu riscul de ma repeta, mai intreb o data despre formatia CONDOR...Pina acum am citit si in urma doar pareri bune despre cum se prezinta ei..Dar de pret stie cineva ceva?


Image
EvelinaAdelina
Posts: 4
Joined: 08 Jun 2012, 22:41

Re: Muzicanţii II

Post by EvelinaAdelina »

Alesia86 wrote: Salut EvelinaAdelina ei vor cinta la noi la nunta.......
si la noi tot ei cinta, mie mi i-a recomandat fratele, o zis k i-a auzit cum cinta in Muzz Cafe si i-a placut foarte mult.... eu de fapt nu-i stiu cum se prezinta la o nunta....sper sa fie totul bine....


Locked