Nunta la "Casa Fermierului"

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Nunta la "Casa Fermierului"

Post by Nikutsa »

marishka wrote:Salut fetelor,deci fiind in cautare de o sala pentru sarbatoarea noastra ( deja sunt disperata) am ajuns si la Casa fermierului,care sunt impresiile voastre vis-a-vis de pret si calitate,are cineva un sait de a lor? ca eu nu ii gasesc ,cine are nunta in 2014 acolo?
Noi am facut nunta acolo , pot sa spun ca la adresa salii chiar nu am nici un repros ; mincarea toata gustoasa si bine aranjata , am numai cuvinte de lauda pentru ei , plus si teritoriul frumos amenajat , la noi chiar si pe 26 octombrie era inca o frumusete ... si cred ca pretul este mai mic decit la localurile din oras. Daca ar fi sa mai aleg odata sala, tot Casa Fermierului as alege .


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Nunta la "Casa Fermierului"

Post by CristinaB »

Buna fetelor! Demult nu am trecut pe la voi!!!
Prin acest mesaj ii raspund lui Dikka, care ma intrebat in privat impresiile despre Casa Fermierului.
Draga mea, nu pot sa iti raspund in privat din pacate asa ca iti scriu aici
Buna Dinka! Sorry ca asa tirziu dar nu prea stau pe site..Deci noi am facut in sala mare si pot sa zic ca nu am avut nici un fel de pretentii..Masa pentru dansatori, muzica si echipa foto-video a fost din partea lor, fara reprosuri ca-s prea multi, sala era gata atunci cind ne-am inteles...Dupa nunta ne-au dat inapoi tot ce a ramas, plus nr. exact si real de pahare sparte..Chiar nu stiu ce sa-ti zic ..A fost tot la nivel! Mincare multa, sala mare si teritoriu vast de explorat pentru oaspeti in caz ca vor sa mai traga o gura de aer..Daca te intereseaza careva aspecte anume, intreaba-ma si iti raspund cu drag!
Pregatiri placute si sarbatori fericite!
Sarbatori fericite tuturor scumpelor!


Image
User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Nunta la "Casa Fermierului"

Post by vicktoritza »

SI eu fac nunta in august, La Casa Fermierului, sala Mare. Astept pareri si impresii noi pentru fetele care fac nunta anul asta acolo.


Dinka
Posts: 31
Joined: 17 Sep 2014, 22:53

Re: Nunta la "Casa Fermierului"

Post by Dinka »

vicktoritza wrote:SI eu fac nunta in august, La Casa Fermierului, sala Mare. Astept pareri si impresii noi pentru fetele care fac nunta anul asta acolo.
Noi tot facem acolo numai ca in iulie-sala mare


Tina2015
Posts: 8
Joined: 14 May 2014, 11:19

Re: Nunta la "Casa Fermierului"

Post by Tina2015 »

CristinaB wrote:Buna fetelor! Demult nu am trecut pe la voi!!!
Prin acest mesaj ii raspund lui Dikka, care ma intrebat in privat impresiile despre Casa Fermierului.
Draga mea, nu pot sa iti raspund in privat din pacate asa ca iti scriu aici
Buna Dinka! Sorry ca asa tirziu dar nu prea stau pe site..Deci noi am facut in sala mare si pot sa zic ca nu am avut nici un fel de pretentii..Masa pentru dansatori, muzica si echipa foto-video a fost din partea lor, fara reprosuri ca-s prea multi, sala era gata atunci cind ne-am inteles...Dupa nunta ne-au dat inapoi tot ce a ramas, plus nr. exact si real de pahare sparte..Chiar nu stiu ce sa-ti zic ..A fost tot la nivel! Mincare multa, sala mare si teritoriu vast de explorat pentru oaspeti in caz ca vor sa mai traga o gura de aer..Daca te intereseaza careva aspecte anume, intreaba-ma si iti raspund cu drag!
Pregatiri placute si sarbatori fericite!
Sarbatori fericite tuturor scumpelor!

Mc frumos, Cristina B! sint un pic mai linistita deja pt local :D


Fetelor eu fac nunta pe 1 mai 2015, va zic impresiile dupa :lol: succes la toate :*


krina.vito
Posts: 3
Joined: 23 Apr 2015, 14:44

Re: Nunta la "Casa Fermierului"

Post by krina.vito »

Buna ... la mine in august este nunta... si tot la Casa Fermierului Sala Mica...puteti sa imi spuneti daca nu este secret, cat coata locul?
Caci n-e facem niste calcule si nu-mi iese... :(


krina.vito
Posts: 3
Joined: 23 Apr 2015, 14:44

Re: Nunta la "Casa Fermierului"

Post by krina.vito »

Buna ... la mine in august este nunta... si tot la Casa Fermierului Sala Mica...puteti sa imi spuneti daca nu este secret, cat coata locul?
Caci n-e facem niste calcule si nu-mi iese... :(


Dinka
Posts: 31
Joined: 17 Sep 2014, 22:53

Re: Nunta la "Casa Fermierului"

Post by Dinka »

krina.vito wrote:Buna ... la mine in august este nunta... si tot la Casa Fermierului Sala Mica...puteti sa imi spuneti daca nu este secret, cat coata locul?
Caci n-e facem niste calcule si nu-mi iese... :(

Voi faceti deja meniul pu august?


krina.vito
Posts: 3
Joined: 23 Apr 2015, 14:44

Re: Nunta la "Casa Fermierului"

Post by krina.vito »

Da...pentru noi sa vedem in ce suma iesim in capat...( n-e pregatim din timp )


Tatiana1
Posts: 1
Joined: 17 May 2015, 11:40

Re: Nunta la "Casa Fermierului"

Post by Tatiana1 »

Salut, toamna aceasta fac nunta la "Casa fermierului" sala mica, as dori sa aflu cum ati decorat sala si in ce nuante, in special intilnirea oaspetilor si prezidiu?
Multumesc


Post Reply