Tortul miresei

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Tortul miresei

Post by seyla »

RoDiNkA wrote:Mmmmmmmmmmmm, Seyla, ce torta de poveste! :P As minca cu maaare pofta o felioara acum!!!!!!!!!!!!!!
Si eeeeeeu!!! Hai la bisquit cafe!!! :P


Image
catan
Posts: 46
Joined: 08 Oct 2012, 13:21
Location: Chisinau

Re: Tortul miresei

Post by catan »

Image


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Tortul miresei

Post by CristinaB »

Catan e frumoasa torta care o vreai tu!!!Asa plina de culoare si vitamine!
Daca sincer eu nu as comanda la Franzeluta ..nu stiu cum imi par ca tortele lor nu au mare design si parca sunt prea grase cremele...
Daca ai lucrat la Colibri si stii cum se fac tortele, crezi ca in alta parte sunt mai cinstiti??


Image
catan
Posts: 46
Joined: 08 Oct 2012, 13:21
Location: Chisinau

Re: Tortul miresei

Post by catan »

CristinaB wrote:Catan e frumoasa torta care o vreai tu!!!Asa plina de culoare si vitamine!
Daca sincer eu nu as comanda la Franzeluta ..nu stiu cum imi par ca tortele lor nu au mare design si parca sunt prea grase cremele...
Daca ai lucrat la Colibri si stii cum se fac tortele, crezi ca in alta parte sunt mai cinstiti??
Nustiu cit de cinstiti sunt altii,dar cel putin nu am vazut si mai bine e sa nu stiu :) Vorba aia "меньше знаешь крепче спишь" :lol: :lol: :lol:


User avatar
linacika
Posts: 152
Joined: 17 Aug 2012, 05:16

Re: Tortul miresei

Post by linacika »

Catan super torta !!! mie foarte tare mi-a placut ...si chiar ma gidneam sa schimb tema nuntii in roz cu chocolate ...
apoi am renuntat ... insa torta arata super bine ! totusi petnru asa desing as recoamda pe ce ide la Bisqvit sau de la Tortic.md (la cei din urma o sa o fac eu- dar incan u mam hotarit cu designul)


catan
Posts: 46
Joined: 08 Oct 2012, 13:21
Location: Chisinau

Re: Tortul miresei

Post by catan »

linacika wrote:Catan super torta !!! mie foarte tare mi-a placut ...si chiar ma gidneam sa schimb tema nuntii in roz cu chocolate ...
apoi am renuntat ... insa torta arata super bine ! totusi petnru asa desing as recoamda pe ce ide la Bisqvit sau de la Tortic.md (la cei din urma o sa o fac eu- dar incan u mam hotarit cu designul)
Merci pentru sugestie :) Cit e kg la ei?


Nadinn
Posts: 206
Joined: 24 Jan 2013, 01:37
Location: Chisinau,Moldova

Re: Tortul miresei

Post by Nadinn »

fetitsele dar ce parere aveti de Dulcinella???


User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Tortul miresei

Post by seyla »

Scrie "Dulcinella" in chenarul "Cautare" in coltul drept de sus si o sa apara o sumedenie de pareri expuse mai inainte! E foarte convenabil asa ;)


Image
Nadinn
Posts: 206
Joined: 24 Jan 2013, 01:37
Location: Chisinau,Moldova

Re: Tortul miresei

Post by Nadinn »

ms muult seyla))


User avatar
Aleena
Posts: 468
Joined: 03 Mar 2012, 13:05

Re: Tortul miresei

Post by Aleena »

Pentru inspiratie:

Image


Alina Braileanu:

Image
Post Reply