Sunt ...nasa!!!

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sunt ...nasa!!!

Post by marcelushka »

DanielaG wrote:Si noi vom fi nasi in noiembrie 2013....indata ce terminam pregatirele pt nunta noastra trecem la cele ale finilor ;)

FELICITARI :!: :!: SA VA FIE INTR-UN CEAS BUN :!: :!:


DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Sunt ...nasa!!!

Post by DanielaG »

multumim marcelushka...sper sa iasa bine...se zice ca prima oara nu trebuie sa refuzi....


Image
User avatar
elena.bulat
Posts: 9
Joined: 11 Mar 2012, 21:15

Re: Sunt ...nasa!!!

Post by elena.bulat »

Nu ne facem inima rea, mersi mult de urari, speram asa sa fie........... nu mai este mult... inca 5 zile......... ;) ;) ;)


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sunt ...nasa!!!

Post by marcelushka »

elena.bulat wrote:Nu ne facem inima rea, mersi mult de urari, speram asa sa fie........... nu mai este mult... inca 5 zile......... ;) ;) ;)
sa va ajute Dumnezeu, cel mai important e ca sunte-ti impreuna si va iubiti, tot ce se face se face spre bine, sunt sigura ca in timp asta asa si va fi, multa dragoste si intelegere voua :!: :!:


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sunt ...nasa!!!

Post by marcelushka »

DanielaG wrote:multumim marcelushka...sper sa iasa bine...se zice ca prima oara nu trebuie sa refuzi....
da da asa este, oricum acest moment e unic asa ca bucurati-va din plin.


User avatar
Nika
Posts: 378
Joined: 15 Mar 2012, 15:08

Re: Sunt ...nasa!!!

Post by Nika »

Fetelor uratimi bafta si curaj pe miine sunt nasaaaaaaaaaaaaa....o surpriza mare pentru toate,,,nu am vorbit despre aceasta tema ca am vrut cu bine sa trec de nunta mea si acum la o saptamina de la nunta noasta numai suntem miri suntem nuni mari,asa am emotii ,speram ca si in rolul de nasi sa ne mearga si sa avem succes,,,iar finilor un curaj mare si distractie la maxima :P iuhuuuuuuuuuuuuuuuuu :D


Image
DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Sunt ...nasa!!!

Post by DanielaG »

Nika pe ce data?


Image
User avatar
Nika
Posts: 378
Joined: 15 Mar 2012, 15:08

Re: Sunt ...nasa!!!

Post by Nika »

miine fetelor miine 05.10.2012 :D


Image
DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Sunt ...nasa!!!

Post by DanielaG »

Aoleu...eu credeam ca va cerut la o saptamina...sunteti bravo...succes si bafta pt miine..sunteti bravo ca faceti aceasta pomana asa de repede...nika iti tinem pumnii ;)


Image
doina30882000
Posts: 834
Joined: 15 Sep 2011, 23:00
Location: UK

Re: Sunt ...nasa!!!

Post by doina30882000 »

ooo, ce frumos! FELICITARI nIKA! apropo, ai fost o mireasa foarte frumoasa...ai poze cu coafura mai de aproape?cien te-a coafat/?


Image
Post Reply