Sunt ...nasa!!!

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Sunt ...nasa!!!

Post by seyla »

Nika, succes!!! Atatea emotii, toate una dupa alta! Curaj, te ispravesti numaidecat ;) !


Image
User avatar
Nika
Posts: 378
Joined: 15 Mar 2012, 15:08

Re: Sunt ...nasa!!!

Post by Nika »

doina30882000 wrote:ooo, ce frumos! FELICITARI nIKA! apropo, ai fost o mireasa foarte frumoasa...ai poze cu coafura mai de aproape?cien te-a coafat/?
mersi fetelor.......asa si noi am zis :cineva a facut o pomana cu noi si noi la rindul nostru o voam face miine cu alt cineva.....poze de la nunta mea nu am prea multe ,coafura si machiajul lam facut la un salon de la Ciocana,am ramas multumita,deja cind primesc pozele de la fototgraf voi mai posta


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sunt ...nasa!!!

Post by maryLand »

Nika, sa va fie intr-un ceas bun...cu altii sa va innoiti cit mai curind...
Vrem cit mai multe poze... ;)


Image
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sunt ...nasa!!!

Post by Alintush »

Nika felicitari duble....
marea majoritate din miresuici sunt foarte harnicute....
eu inca nu am fini, dar ma gindesc unde sa-mi fac machiajul si coafura...ce rochii sa port :lol:


User avatar
Alinkka
Posts: 320
Joined: 19 Feb 2012, 15:20

Re: Sunt ...nasa!!!

Post by Alinkka »

nika felicitari shi o seara kit mai frumoasa
Alintush eu exakt la fel, daka nu pot sa skim nunta , sa o repet ma gatesk de nanashie :D . cumnatelul a zis ka sigur noi vom fi dar mireasa inka nu are :D :D :D :D


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sunt ...nasa!!!

Post by marcelushka »

Nika wrote:Fetelor uratimi bafta si curaj pe miine sunt nasaaaaaaaaaaaaa....o surpriza mare pentru toate,,,nu am vorbit despre aceasta tema ca am vrut cu bine sa trec de nunta mea si acum la o saptamina de la nunta noasta numai suntem miri suntem nuni mari,asa am emotii ,speram ca si in rolul de nasi sa ne mearga si sa avem succes,,,iar finilor un curaj mare si distractie la maxima :P iuhuuuuuuuuuuuuuuuuu :D

Succes si sa va fie cu bine, ce harnicei sunte-ti, bravo, intr-un ceas bun, distractie la maxim


User avatar
Nika
Posts: 378
Joined: 15 Mar 2012, 15:08

Re: Sunt ...nasa!!!

Post by Nika »

wawwwww fetelor multumesc mult mult pentru sustinerea voastra....am facut-o si pe asta ,nici nu imi vine a crede ,mai ieri eram inca mire si mireasa azi deja suntem si nuni mari....offf cite momente frumoase ,cite emotii pozitive...am avut o seara de neuitat alaturi de finii nostri ,o nunta superba si foarte vesela...se vede ca au avut de la cine lua exemplu :lol:


Image
DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Sunt ...nasa!!!

Post by DanielaG »

bravo nika...sa va mearga totul la fel de bine in viitor...si sa decurga lucrurile la fel de usor si repede...adica repejor un copil,alti fini fini,alt copil :P ...si tot asa...sa aveti doar evenimente frumoase ;)


Image
User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sunt ...nasa!!!

Post by marcelushka »

Nika wrote:wawwwww fetelor multumesc mult mult pentru sustinerea voastra....am facut-o si pe asta ,nici nu imi vine a crede ,mai ieri eram inca mire si mireasa azi deja suntem si nuni mari....offf cite momente frumoase ,cite emotii pozitive...am avut o seara de neuitat alaturi de finii nostri ,o nunta superba si foarte vesela...se vede ca au avut de la cine lua exemplu :lol:
atita pozitiv.... Doamne, ma bucur nespus pentru voi, sunte-ti Bravo si asa sa o tineti pe mai departe....un drum cit mai usor si cit mai multe emotii pozitive :!: :!: :!:


User avatar
Nika
Posts: 378
Joined: 15 Mar 2012, 15:08

Re: Sunt ...nasa!!!

Post by Nika »

Ce repede se mai scurge timpul ,am primit de la fini azi niste poze cu noi in calitate de nasi ma rog sunt de pe la prieteni inca nu le au pe cele de la fotograf ....
Image
Image


Image
Post Reply