Nunta la Kvint Palace

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
Ivanka
Posts: 90
Joined: 23 Jan 2013, 22:42

Nunta la Kvint Palace

Post by Ivanka »

Va rog foarte mult pareri de la miresuici si de la oaspeti care au serbat in aceasta sala.
Multumesc anticipat.


User avatar
Ivanka
Posts: 90
Joined: 23 Jan 2013, 22:42

Re: Sala de nunţi

Post by Ivanka »

Girgana nici o problema....stai pe pace.


User avatar
Ivanka
Posts: 90
Joined: 23 Jan 2013, 22:42

Re: Nunta la Kvint Palace

Post by Ivanka »

Am vorbit cu o miresuica care sia serbat nunta in acest local,in 2010...si meniul de persoana a costato1200 de lei... :shock:
Sincer sunt inebunita dupa aceasta sala dar ma tem de pretul pentru iarna 2014.
Asa de tare mam intistat....ca as plinge de jale.


Capsunica
Posts: 220
Joined: 19 Jul 2012, 19:31

Re: Nunta la Kvint Palace

Post by Capsunica »

am fost la un botez. extravagant localul. asa, specific. gen sala de aur numai ca mai pompos, aceleashi culori practic. da un aer de sobrietate. nu ma simteam tare liber. :)
a fost un eveniment intim, nu multa lume. mincarea delicioasaaaaaaaaaaa. putiina tare dar buna!!! super buna.
scarile sunt lungi pina ajungi in sala. ma temeam, tin minte, sa nu ma impiedic. covoare impozante.

a fost vreo 2 ani in urma si a costat vreo mie de persoana, nu mai putin. foarte scump localul. deservirea e f ok.


User avatar
Ivanka
Posts: 90
Joined: 23 Jan 2013, 22:42

Re: Nunta la Kvint Palace

Post by Ivanka »

Capsunica cite persoane ati fost la acest evenement?
Stiu ca se serveste mincare asa mai modern(daca nu ma gresesc la fiecare in parte),Cam ce fel de bucate ai gustat atunci?
Eu ma gindesc sa mai scad din numarul de invitati,doar ca nustiu numarul de persoane (minim) ce se permite in acest local.


Capsunica
Posts: 220
Joined: 19 Jul 2012, 19:31

Re: Nunta la Kvint Palace

Post by Capsunica »

Ivanka wrote:Capsunica cite persoane ati fost la acest evenement?
Stiu ca se serveste mincare asa mai modern(daca nu ma gresesc la fiecare in parte),Cam ce fel de bucate ai gustat atunci?
Eu ma gindesc sa mai scad din numarul de invitati,doar ca nustiu numarul de persoane (minim) ce se permite in acest local.

Petrecerea a avut loc intr-o zi de lucru- vreo 30 maxim. Stiu ca la ei in familie- s-a tinut aici si o nunta, de 20 (!!!) DE PERSOANE, nu mai mult. Probabil, la fel intr-o zi de munca.

Era mushchi de vita in sos nush de care super super!. Am uitat, ivanka cite feluri erau de mincare. Stiu ca era tot foarte gustos. Se servea si fiecaruia in parte si pe masa erau platouri cu mincare.


User avatar
Ivanka
Posts: 90
Joined: 23 Jan 2013, 22:42

Re: Nunta la Kvint Palace

Post by Ivanka »

Multumesc mult.
NUnta cu 20de persoane nu au facuto in salonul privat,au facuto oare in sala de bal?
Eu cu cine am vorbit care au fost in acest local mi au zis ca mincaea e gustoasa.


Capsunica
Posts: 220
Joined: 19 Jul 2012, 19:31

Re: Nunta la Kvint Palace

Post by Capsunica »

Ivanka wrote:Multumesc mult.
NUnta cu 20de persoane nu au facuto in salonul privat,au facuto oare in sala de bal?
Eu cu cine am vorbit care au fost in acest local mi au zis ca mincaea e gustoasa.
nu pot sa iti raspund, nu am fost prezenta...


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Nunta la Kvint Palace

Post by CristinaB »

Eu am vizitat doar Kvint Palace atunci cind am mers si am dat avansul la formatia Condor, caci ei din cite am inteles sistematic cinta acolo. Sala impunatoare, regala!! Multe oglinzi...Cred ca pentru o nunta tematica de iarna se incadreaza perfect....Am avut impresia ca eram in desenele animat Anastasia. :P :P


Image
User avatar
Ivanka
Posts: 90
Joined: 23 Jan 2013, 22:42

Re: Nunta la Kvint Palace

Post by Ivanka »

Eu imi doresc foarte mult aceasta sala,dar VS doreste formatia Condor... :D
Mie imi place desenul animat Anastasia.....am sa mor de nerabdare pina va veni clipa sa merg sa vizitez sala.


Post Reply