Nunta la Kvint Palace

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Nunta la Kvint Palace

Post by seyla »

Ivanka wrote:Eu imi doresc foarte mult aceasta sala,dar VS doreste formatia Condor... :D
Mie imi place desenul animat Anastasia.....am sa mor de nerabdare pina va veni clipa sa merg sa vizitez sala.
Uite ca am gasit site-ul acestui restaurant, sala mare e de 120 de locuri, acolo este si o galerie foto ;) !
Prima data vad acest local, dar e foarte frumos, luxos, atmosfera secolelor trecute! M-a impresionat!
http://www.kvintpalace.md/r-despre.php


Image
User avatar
Ivanka
Posts: 90
Joined: 23 Jan 2013, 22:42

Re: Nunta la Kvint Palace

Post by Ivanka »

Mersi,cred ca nu e zii fara sa admirez aceasta sala, mia placut fiinca mia parut ceva mai neobisnuit de majoritatea localelor.


cioco
Posts: 22
Joined: 24 Jun 2013, 11:28

Re: Sala de nunţi

Post by cioco »

Ivanka wrote:Grigana iti multumesc enorm...fiinca imi este foarte de folos tot ce ai zis.
Da, regret si eu mesele rotunde,dar in fine pot sa trec si peste.
Ce tine de sumon si mule,sunt convinsa ca nu mi le doresc in meniul de la nunta.
Pot sa te mai intreb cit ea costat de persoana/meniul?si cam cite persoane ati fost la acest evenement?
Am vizitat recent acest local (suntem si noi in cautare), meniul de la 750 lei pentru iunie 2014 :) desi mi s-a parut mica mai ramine in lista noastra :roll:


Ely
Posts: 35
Joined: 31 Dec 2013, 00:35

Re: Nunta la Kvint Palace

Post by Ely »

pretul e de 850+10% deservirea. administratorul nu prea mi-a placut,asa cam tifnos.am vrut sa facem si noi o nunta frumoasa,ca nu conteaza banii...o data in viata de casatoresti....dupa care am fos si noi imbracati asa mai simplu,ieram in trecere...si ziceam sa intram sa vedem....ne-a privit de parca am trecut un face-control.....noi ieram gata sa facem contract s.a...dar el nu stia cum mai repede sa ne petreaca.asa un moment neplacut...(((( am simtit discriminare pe pielea mea.


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Nunta la Kvint Palace

Post by catiushka »

Ely wrote:pretul e de 850+10% deservirea. administratorul nu prea mi-a placut,asa cam tifnos.am vrut sa facem si noi o nunta frumoasa,ca nu conteaza banii...o data in viata de casatoresti....dupa care am fos si noi imbracati asa mai simplu,ieram in trecere...si ziceam sa intram sa vedem....ne-a privit de parca am trecut un face-control.....noi ieram gata sa facem contract s.a...dar el nu stia cum mai repede sa ne petreaca.asa un moment neplacut...(((( am simtit discriminare pe pielea mea.
numai moldovenii care n-au iesit nicicind din moldova pot sa se comporte asa strasnic, sa judece duca imbracaminte, sa vada ei cum se imbraca europenii :twisted: :roll:
o sa gasiti voi ce-i al vostru, mie mi-a placut la leogrand atitudinea (daca nu conteaza banii, meniul e mai ieftin dar sint incluse si bauturile care-s scumpe si fursetul ... ) si la miadora mi-a placut atitudinea, dar mai multi cunoscuti ne-au sfatuit sa nu-i alegem pe ei, caci pun prea multe restrictii
bafta


Ely
Posts: 35
Joined: 31 Dec 2013, 00:35

Re: Nunta la Kvint Palace

Post by Ely »

catiushka,merci de sustinere.:)


marishka
Posts: 35
Joined: 28 Jan 2014, 19:44

Re: Nunta la Kvint Palace

Post by marishka »

Fetelor am vazut si eu turul virtual al restaurantului,nu va pare sala cam mica pentru 120 de oameni? si totusi preturile lor care sunt,850 sau 750? :)


Ely
Posts: 35
Joined: 31 Dec 2013, 00:35

Re: Nunta la Kvint Palace

Post by Ely »

marishka wrote:Fetelor am vazut si eu turul virtual al restaurantului,nu va pare sala cam mica pentru 120 de oameni? si totusi preturile lor care sunt,850 sau 750? :)
pentru 120 de oameni dupa parerea mea e foarte mika,pretul e 850 lei +10% deservirea,


Ely
Posts: 35
Joined: 31 Dec 2013, 00:35

Re: Nunta la Kvint Palace

Post by Ely »

Ely wrote:
marishka wrote:Fetelor am vazut si eu turul virtual al restaurantului,nu va pare sala cam mica pentru 120 de oameni? si totusi preturile lor care sunt,850 sau 750? :)
pentru 120 de oameni dupa parerea mea e foarte mika,pretul e 850 lei +10% deservirea,
si de bukatele lor sunt dezamagita,adika n-au nici un asortiment,doar un fel de asorti de carne,legume...s.a....mie spre exemplu ar conta kit de kit un asortiment de bukate ....preturi globale pentru un meniu atit de slab.....ne ne ne....)))


Post Reply