DJ la nunta

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: DJ la nunta

Post by catiushka »

oh sweety ce mi-ai creat buna dispozitie cu mesajul tau, noi tot am ales dj, si n-am stat mult la dubii :D
cine v-a fost dj?


Sweety
Posts: 79
Joined: 04 Jul 2013, 15:15

Re: DJ la nunta

Post by Sweety »

Dj Sunny Fish! Mă bucur că am reușit să redau dispoziția :D


svetlanalucia
Posts: 4
Joined: 29 Jul 2014, 08:23

nunta cu Dj..

Post by svetlanalucia »

Buna fetelor..ce parere aveti de a face nunta cu un Dj..??multumesc :) ;) ;)


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: nunta cu Dj..

Post by catiushka »

asa tema deja exista ;)
viewtopic.php?f=2&t=2073
apropo eu tot cu dj am facut si nu regret, tot asa as mai face-o


svetlanalucia
Posts: 4
Joined: 29 Jul 2014, 08:23

Re: nunta cu Dj..

Post by svetlanalucia »

catiushka wrote:asa tema deja exista ;)
viewtopic.php?f=2&t=2073
apropo eu tot cu dj am facut si nu regret, tot asa as mai face-o
mm..dragutz..as vrea si eu dar parca am frica >(


capitolina
Posts: 2
Joined: 30 Apr 2014, 09:01

Re: DJ la nunta

Post by capitolina »

Salut fetelor! am o problema, nunta e peste 3 saptamini noi am ales dj , iar acum cineva spune ca nu e bine, cum o sa fie nunta fara muzica live. sotul meu vrea doar dj pentru ca nu am gasit pe nimeni care sa ne placa. Si acum nu stiu ce sa fac si ma gindesc cum o sa se desfasoare tot cu dj. Vorba e ca acea persoana cinta la nunti si spune ca este imposibil sa fie nunta doar cu dj, cum o sa fie la strinsul banilor cind fiecare are doleante si trebuie rapid indeplinite. Miresuicile care ati avut dj, la voi cum a fost?


Gaby
Posts: 73
Joined: 17 Nov 2013, 23:49

Re: DJ la nunta

Post by Gaby »

capitolina wrote:Salut fetelor! am o problema, nunta e peste 3 saptamini noi am ales dj , iar acum cineva spune ca nu e bine, cum o sa fie nunta fara muzica live. sotul meu vrea doar dj pentru ca nu am gasit pe nimeni care sa ne placa. Si acum nu stiu ce sa fac si ma gindesc cum o sa se desfasoare tot cu dj. Vorba e ca acea persoana cinta la nunti si spune ca este imposibil sa fie nunta doar cu dj, cum o sa fie la strinsul banilor cind fiecare are doleante si trebuie rapid indeplinite. Miresuicile care ati avut dj, la voi cum a fost?
capitolina la nunta mea a fost dj, doar dj shi moderatoare (sot shi sotie), ea mai cinta live citeva piese, insa nu regret nici un minut ca am avut la nunta doar dj, recomand nuntile cu dj... dc? pt k cit de buni n-ar fi muzicantii nu pot reproduce cintecele totalmente, deci decit sa skimonoseasca cintecul eu prefer sa fie dj. in caz ca dj isi stie mesetia bine nu ai de ce sa retraiesti ;)


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: DJ la nunta

Post by catiushka »

Capitolina noi tot am avut dj dar si muzica vie, anisoara balmus o gasesti pe facebook, eu nu o stiam fr bine cum cinta fiindu-mi recomandata tot de o miresuica de pe forum, insa mi-a placut enorm prestatia sa si imi parea rau ca n-a putut sta mai mult de o ora caci aveam s-o iau macar pe 3, la strinsu banilor ea deja nu era si a fost doar o cerere de cintec sin partea unui nan de-a meu si cererea a fost indeplinita foarte rapid. Asa ca daca invitatii nu cer nush ce muzica necunoscuta poate sa dureze un pic cautarea cintecului dar la fel nimeni nu-ti garanteaza ca cei cu muzica live vor indeplini doleantele invitatilor si in plus de multe ori ei fredoneaza doar refrenul


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: DJ la nunta

Post by catiushka »

Cel mai important faceti nunta cum va place voua si nu mai ascultati "sfaturile" celor care cica va vor "binele"
Bafta


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk


Cataleya
Posts: 12
Joined: 12 Jan 2015, 16:36

Re: DJ la nunta

Post by Cataleya »

Cine stie, care este tariful perceput de DJ Bond? Merci anticipat


Post Reply