Servicii foto si video II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Ely
Posts: 35
Joined: 31 Dec 2013, 00:35

Re: Sevicii foto si video II

Post by Ely »

depinde deja,pentru o nunta mika ka a mea pretul de 750 euro ma aranjeaza....pentru foto-video,daca ai mai multi oameni la nunta si buzunaru iti permite,n-ai dekit.....mie nu mi s-a parut simple eu am facut comparatie si cu altii care costa si mai mult,dar nimik strigator la cer...doar diferenta dubla de bani.


ecaterina
Posts: 72
Joined: 12 Feb 2012, 00:00

Re: Sevicii foto si video II

Post by ecaterina »

Am cunoscut recent un fotograf, care face lucrul calitativ si cu preturi accesibile! (a facut family photosession prietenilor mei) Acum asteptam primavara sa ne facem si noi poze :) Dar presupun ca si pentru nunta are preturi bune.

https://www.facebook.com/ALXPhoto.Video


Alinka
Posts: 34
Joined: 27 Jan 2014, 17:42

Re: Sevicii foto si video II

Post by Alinka »

Olecika wrote:Fetele cochetele, iata si rezumatul nuntii noastre :)



Videograf a fost Marian Croitoru, mi-a lacut cum a lucrat, si rezultatul final e unul pe masura. Recomand !
Olecika noi tot ne gindim sa-l luam pe el ,cum tia parut?va dat materialul la timp?si foto pe cine ati luat?merci


mariamirabela
Posts: 4
Joined: 29 Jan 2014, 17:12

Re: Sevicii foto si video II

Post by mariamirabela »

Alinka wrote:
Olecika wrote:Fetele cochetele, iata si rezumatul nuntii noastre :)



Videograf a fost Marian Croitoru, mi-a lacut cum a lucrat, si rezultatul final e unul pe masura. Recomand !
Olecika noi tot ne gindim sa-l luam pe el ,cum tia parut?va dat materialul la timp?si foto pe cine ati luat?merci
muzika de la filmul Olei si inclusiv regia seamana un pic cu video meu:))


lover
Posts: 34
Joined: 11 Feb 2014, 23:36

Re: Sevicii foto si video II

Post by lover »

salutare fetelor,propunetimi va rog un fotograf bun,sau o echipa de fotograf si cameran,dar sa lucreze intradevar bine,si sa le primesc repede dupa nunta,dar nu in jumate de an ..!!! va multumesc anticipat


Sweety
Posts: 79
Joined: 04 Jul 2013, 15:15

Re: Sevicii foto si video II

Post by Sweety »

lover wrote:salutare fetelor,propunetimi va rog un fotograf bun,sau o echipa de fotograf si cameran,dar sa lucreze intradevar bine,si sa le primesc repede dupa nunta,dar nu in jumate de an ..!!! va multumesc anticipat
lover, sunt foarte mulți buni și foarte buni, dar timpul în care vei primi materialul după nuntă depinde în primul rînd de data nunții: nunta noastră a fost în iunie (perioada în care se organizează mai puține nunți, respectiv au și ei mai mult timp pentru prelucrarea materialului) și am primit materialul într-o lună! Însă pentru nunțile de după postul de vară și așteptarea e mai lungă (cca 3-4 luni).

Dacă vrei o recomandare: aruncă o privire pe www.victorbirsa.md și mai introdu numele lui pe facebook - vei vedea și ultima lui lucrare (inclusiv funny moments), iar fotograf - Boicu Ion (il gasesti tot pe facebook). Despre prețuri nu-ți pot spune nimic, trebuie să-i suni (în contacte la victor), dar să știi că îi recomand cu cea mai mare încredere! ;)


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Sevicii foto si video II

Post by catiushka »

lover
intelegi ca asta pot sa-ti faca doar cei care nu au mult de lucru deci nu au nici experienta prea multa si ar putea sa-ti faca video si foto mai repede
de ex la cumnata mea a fotografiat un baiat cunoscut de a lor care e fotograf bun dar nu la nunti, lucrarile le-au dat in 2 saptamini dar eu de exemplu n-am ramas deloc impresionata de pozele de la nunta, doar fotosesia mirilor a fost mai bunicica restul nici prelucrare normala de poze, incadrare in imagine sta pe o poza linga mine o persoana pe jumate taiata si cu jumate de cap, apoi ma scuzati eu mai bine astept 3-6 luni
eu am luat foto pe felin, rezumatul nuntii mi se pare in 2 saptamini sau o luna si restul peste 3 luni (daca nu ma gresesc caci n-am contractul la mine)
Last edited by catiushka on 09 Dec 2014, 14:39, edited 1 time in total.


Paula
Posts: 1
Joined: 31 Jan 2014, 18:55

Re: Sevicii foto si video II

Post by Paula »

Catiushka, Salut! care sunt preturile la felin? ms


Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Sevicii foto si video II

Post by Mary08 »

Noua de exemplu, cei de la viomark, ne-au zis ca in jur la 4 luni ne dau materialul, ca taman se incepe perioada nuntilor, si n-o sa aiba timp ;) Mda, nam ce face, vroiam mai repede...dar la fugareala tot nu vreau sa primesc un material aiurea...asa ca voi astepta, n-am incotro ;)


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Sevicii foto si video II

Post by romanct1 »

La urma urmei, alege o echipa profesionista, si daca vreai mai repejor achita urgenta.


Post Reply