Muzicantii III

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
sorina
Posts: 51
Joined: 21 Mar 2014, 02:11

Re: Muzicantii III

Post by sorina »

super surpriza, bravo sora!


User avatar
henrietta
Posts: 176
Joined: 22 Sep 2013, 19:30

Re: Muzicantii III

Post by henrietta »

mda o surpriza de nota 10
si eu as vrea ceva de genu, ma topesc dupa Alex Mataev si vocea lui, mi-ar placea sa interpreteze piesa noastra de la dansul mirilor, mai ales ca l-am si auzit interpretind-o


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Muzicantii III

Post by maryLand »

Fetelor, ce mai conteaza in ce vine imbracata...cind ridica in picioare si mortii?
Ea vine pe o ora, toata lumea este atit de entuziasmata...incit sa fie goala, nu ar observa...ea este om care interactioneaza cu lumea atit de bine incit straiele de pe dinsa nu mai au nici o valoare.

Mie si acum imi pare rau ca nu am invitat-o la nunta noastra, cu toate ca nu-mi plac nuntile concert.

Iata daca solista formatiei sau prezentatoare ar veni imbracata necorespunzator, m-as supara foc...dar Julea care face scintei in sala...nu este motiv de suparare!


Image
eug.
Posts: 4
Joined: 25 Apr 2014, 13:43

Re: Muzicantii III

Post by eug. »

Fetelor a auzit cineva ceva de Formatia lui Nelu? as vrea niste pareri


User avatar
crisgirl
Posts: 85
Joined: 22 Oct 2012, 00:34

Re: Muzicantii III

Post by crisgirl »

InnaM wrote:Ca artist al poporului merita respect, shi am intzeles ca face veselie la nuntzi prin felul sau de a vorbi la nivel cu lumea fara ce-ce-uri shi fitze de vedeta, insa ai dreptate henrietta, ca personaj public ar putea face mai mari eforturi la capitolul "aspect fizic", chiarca numai in costumul mentzionat de tine o vad la toate nuntzile. Mie de exemplu imi place mult mai mult pe CD dekit "live" dar fiecare cu ale lor.

In ceea ce priveshte anunlarea prestatziei, eu zic ca macar a facut omeneshte shi tzi-a sunat din timp, sigur ca nu scuza faptul ca a incalcat contractul. Sint atitzia artishti asha ca ai de unde alege. Eu de exemplu sint mare fan Adriana Ochishanu, shi de mika kind se punea intrebarea 'care e kintareatza ta preferata" shi totzi raspundeau 'rhianna, britney spears, JLo etc' - eu raspundeam ferm shi fara a clinti din ochi 'Adriana Ochisanu'. La nunta am invitat-o dar era ocupata ca mai pe urma sa aflam ca era "ocupata" din cauza ca sora mea o invitase ca invitat surpiza. Pai daca nu am plins la cununie, kind a intrat pe usha mai n-am leshinat. Nu mai avusem ocazia s-o vad live dar nu a dezamagit. Asha ca recomand cu incredere.

Si eu sunt fan - Adriana Ochisanu , desigur mi-am dorit foarte mult sa-mi fie invitata speciala , insa s-a scumpit tare de tot , si cu mare parere de rau am renuntat la ea. Ne-am gandit cu parintii ca 650 euro i-am putea investi in altceva!


Image
InnaM
Posts: 170
Joined: 14 Oct 2012, 17:45

Re: Muzicantii III

Post by InnaM »

crisgirl wrote:
InnaM wrote:Si eu sunt fan - Adriana Ochisanu , desigur mi-am dorit foarte mult sa-mi fie invitata speciala , insa s-a scumpit tare de tot , si cu mare parere de rau am renuntat la ea. Ne-am gandit cu parintii ca 650 euro i-am putea investi in altceva!
650????? :shock: :shock: :shock: :shock:

Merita aceshti bani, insa nici eu nu cred ca mi-ash permite. Cu asemenea bani la kite concerte ash merge s-o vad ihaaa


lover
Posts: 34
Joined: 11 Feb 2014, 23:36

Re: Muzicantii III

Post by lover »

fetelor,ce detalii imi spuneti de formatia capitoles ?


DJ Evghenii Chernyaev
Posts: 1
Joined: 16 May 2014, 15:49

Re: Muzicantii III

Post by DJ Evghenii Chernyaev »

Salutare tuturor, stim ca in ziua de azi sunet si voce live se apreciaza foarte mult.
Dar se intimpla cazuri cind in ultimile zile s-a imbolnavit solista sau solistul,
au aparut intrebari cu setarea sunetului etc.
Pot sa va propun o alternativa foarte buna,
Sunetul inscris ramine neschimbat din timpurile cind a fost inregistrata piesa,
Vocele solistelor ramin la fel de duioase placute si atragatoare,
Nici o intrebare cu sunetul si tehnica muzicala,
DJ este foarte important in ziua de azi, caci un singur DJ schimba toata echipa,
iar rezultatul ramine acelasi. DJ Evghenii Chernyaev va propune o seara de neuitat,
la nunti, cumatrii, zile de nastere, banchete corporative etc.
In numai o persoana se pastreaza mai mult 150 000 de piese din toate genurile ale muzicii,
incepind cu retro 70' 80' 90', Moldovenesti, Romanesti, Rusesti si finisind cu genuri de muzica actuala,
Disco, House, Techno, Trance, Chillout etc.
Tot genul de muzica se pregateste in special pentru fiecare in parte.
La un pret accesibil, primiti o seara de ne uitat si incaltamine rupta de la dansuri ;)
Cu stima si respect Evghenii Cernyaev.


nataly90
Posts: 13
Joined: 18 May 2014, 20:48

Re: Muzicantii III

Post by nataly90 »

Miresuicilor, stie cineva de formatia Sonor ? Pareri?


Elenuta_c
Posts: 19
Joined: 18 Sep 2013, 14:47
Location: Chisinau

Re: Muzicantii III

Post by Elenuta_c »

nataly90 wrote:Miresuicilor, stie cineva de formatia Sonor ? Pareri?



Vreau sa spun doar cuvinte de lauda despre aceasta formatie. Chiar ieri am fost in calitate de mireasa si sincer, a fost o nunta foarte vesela. Ionela (moderatoarea si solista) e foarte bravo. Am ramas foarte multumita de ei si vii recomand cu inima impacata, cel putin la nunta mea am primit o placere deosebita de la muzica pe care am ales-o si ne-am distrat de minune.
Daca mai ai ceva intrebari, poti sa imi scrii in privat, caci iti raspund cu cea mai mare placere.


Post Reply